Norma je vaším diskontním prodejcem potravin. Má již padesátiletou tradici. A celou dobu se snaží o to, aby zákazníci za své peníze dostali víc. O tom se můžete vždy přesvědčit i v online letácích, které vám přinášíme na našem Eko portálu Kimbino.cz. Norma začala jako řetězec obchodů ve Fürthu, v Německu. Dnes je jednou z největších německých diskontních firem, s 1450 pobočkami, s prodejnami i u nás. Denně se můžete přesvědčovat o tom, že Norma naplňuje své vysoké nároky na kvalitu, ale při zachování nízkých cen. Norma nabízí rozsáhlý sortiment potravin a zboží každodenní potřeby. K tomu pravidelné aktuální nabídky z oblasti potravinářského i nepotravinářského zboží. Zaměřuje se i na sezónní zboží a na zboží, co je zkrátka trendy jak v domácnostech, tak ve zdravé výživě nebo obecně v rodině, třeba při trávení volného času.

Ale to není vše. Norma se snaží maximálně vycházet vstříc svým zákazníkům, a tak podle hesla „znám – chci – koupím“ zohledňuje ve svém sortimentu poptávku po regionálních produktech a značkách, které nabízejí oblíbené a kvalitní produkty. I proto klade Norma důraz na vyškolené a dostatečně motivované zaměstnance, kteří dokáží zákazníkům nabídnout přesně takové služby, jaké potřebují. Prodejny jsou organizovány podle hesla „koncentrace na to podstatné“. Prodejny Norma navíc funguje na principu společenské odpovědnosti, díky kterému trvale směřují k úspěchu u zákazníků.

Prodejny Norma jsou otevřeny od pondělí do pátku od 7 do 20 hodin. Ty větší, zejména v Praze, jsou otevřeny i o víkendech, a to od 8 do 20 hodin. Akční letáky vydává Norma každý týden, přičemž jejich platnost je vždy od pondělí do neděle. Abyste byli v obraze, co právě můžete koupit ještě výhodněji než jindy, stačí v rychlosti načíst akční letáky tady, na našem Eko serveru Kimbino.cz. Tím ušetříte mnoho času i peněz, ovšem i spoustu papíru a českých lesů, protože na papír se pak nemusí tisknout tolik letáků klasických.