Kimbino
Kimbino

Norma leták (24.06.2024) - aktuální akční letáky

REKLAMA
Norma
REKLAMA

Norma leták

Hledáte kvalitu za nízké ceny? Prolistujte si Norma leták!

3/5
Actual brochure

Kdo se dnes nesnaží alespoň trošku šetřit? Téměř všude, kam se jen podíváme, se setkáváme spíše se zvyšováním než snižováním cen, a tak máme přirozeně tendence spořit peníze tam, kde to ještě jde. Velmi účinným pomocníkem se vám při těchto úsporách může stát Norma leták. Jestliže totiž máte ve svém okolí prodejnu tohoto řetězce, tak jistě víte, že každý leták Norma přináší výhodné akce na veškeré potřebné zboží, ať už jde o maso, mléčné výrobky, čerstvé pečivo nebo nápoje.

Na nový Norma leták se můžete těšit každý týden. Obvykle platí od pondělí až do neděle s tím, že v něm některé akce platí po celé toto období a jiné pouze od čtvrtka do neděle. Někdy však může být doba platnosti Norma letáků trošku odlišná, což se týká zejména státních svátků. Na aktuální nabídku letáku Norma, která platí od 24.06.2024, se můžete podívat tady.

Norma - německý diskont s dlouholetou tradicí

Shop

Možná byste to neřekli, ale Norma patří mezi nejstarší obchody u nás. Rodinná firma George Roth, pod kterou tato síť obchodů spadá, byla založena již v roce 1921, a to konkrétně v německém Fürthu. Tehdy však prodejny ještě nenesly název Norma, ten si totiž získaly až v šedesátých letech, kdy byla otevřena první pobočka v Norimberku, odkud se síť o několik let později rozšířila do Francie, Rakouska a České republiky.

Do Česka se Norma rozšířila až v roce 1992 a za celou dobu jejího působení stihla v naší zemi otevřít celkem 48 prodejen. Ty můžete navštívit v řadě větších i menších měst, jako je Praha, Plzeň, České Budějovice, Ústí nad Labem, Cheb a Kladno. Jestliže vás zaujala nabídka Norma letáku a nevíte, kde se nachází vám nejbližší pobočka, můžete si ji najít pomocí vyhledávače prodejen na oficiálních stránkách norma-online.de/cz. Prodejny můžete navštívit každý den od 7:00 do 20:00.

Potraviny, drogerie i oblečení za skvělé ceny

Nenechte se zmýlit, na prodejnách a v Norma letácích nenarazíte pouze na potraviny, ale také na drogerii a kancelářské potřeby. Mimo to má pro vás Norma každý týden připravené také oblečení, obuv, bytový textil a dokonce i elektroniku za jedinečné ceny. Pokud by vás však nabídka přece jen nezaujala, můžete se podívat, co nabízejí jiné Supermarkety jako třeba Albert, Globus, Makro, Enapo, Flop, Hruška, Jip, Penny Market, Žabka a Ratio.

Norma akční leták: Norma podporuje regionální dodavatele

Assortment

Až se vydáte na nákup do Normy, můžete počítat s tím, že budete mít na výběr z 800 různých potravinářských výrobků a zboží každodenní potřeby. Kromě zboží běžných značek si jistě oblíbíte také privátní značky, jako je například Domácí kvalita, pod kterou Norma prodává regionální produkty, nebo Bio Sonne, která je zaměřená na biopotraviny. I na tyto značky se samozřejmě vztahují slevy v Norma letáku, tak nepropásněte ten aktuální, který nese název Norma leták.

Kimbino - letáky z Normy u nás najdete jako první!

Kimbino App

Nečekejte, až vám nejnovější Norma leták dorazí do schránky, raději využijte Kimbino.cz! Nejenže si touto cestou budete moci svůj leták prohlédnout mnohem dříve, ale také se vyhnete hromadění a následnému vynášení starých papírových letáků. Díky tomu ušetříte čas i energii a navíc snížíte svou produkci odpadu, a tak uděláte něco pozitivního jak pro sebe, tak i pro naši planetu. S pomocí webových stránek a mobilní aplikace Kimbino si letáky můžete navíc vzájemně porovnat, a tak při každém nákupu ušetřit stovky korun.

REKLAMA

Oblíbené produkty na Kimbino.cz:

Mléko
Sýr
Jogurt
Olej
Chléb
Káva
Salám
Šunka
Pizza
Víno
Pivo
Rajčata
Banány
Rýže
Těstoviny
Smetana
Bonbóny
Kečup
Mrkev
Ořechy

Další letáky z kategorie

REKLAMA