Kimbino
Kimbino
Aktuální nabídka v Vyber město
TEDi leták
3/5

TEDi leták (příštího týdne) - aktuální akční letáky

REKLAMA
REKLAMA

TEDi leták

Objevte Tedi leták plný nepřekonatelných slev

3/5
Actual brochure

Prosperující síť německých obchodů Tedi si rychle získává oblibu i u nás v České republice. Aby také ne – obchod nabízí obrovské množství nejrůznějších produktů za příznivé ceny. Když si navíc otevřete aktuální Tedi leták s platností od příštího týdne, najdete v něm nejen skvělé slevy, ale i kvalitní produkty pro každodenní použití – máme ho pro vás k dispozici tady.

Možná, že jste se s Tedi zatím nesetkali. Společnost se však stále rozrůstá, a tak možná brzy najdete tento obchod i ve vašem okolí. Nejbližší prodejnu najdete snadno a rychle pomocí vyhledávače na webové stránce Tedi online shop.

Prvotřídní německá kvalita a dlouholetá tradice

Shop

Firma Tedi byla založena v roce 2004 v německém Dortmundu a od té doby se rozrostla do 13 zemí. Po celé Evropě tak najdete skoro 3000 poboček. První prodejny se v České republice objevily v roce 2020 a ani pandemie jejich expanzi nezastavila.

Společnost Tedi se stále snaží zkvalitňovat své služby a dbá i na životní prostředí – například se snaží omezovat produkci odpadu a prosazuje udržitelnější obchodování. Také přísně dbá na kvalitu jednotlivých produktů. Než se zboží dostane do prodejních regálů, putuje na důkladné testování do laboratoře v Dortmundu. Vy se tak nikdy nemusíte bát, že by se v sortimentu obchodu Tedi objevily závadné produkty – podrobnější informace o kontrole kvality produktů Tedi si můžete přečíst přímo na webové stránce Tedi online shop tedi.com.

Nejnovější slevy obchodu Tedi najdete v kategorii Bydlení, nábytek, kde najdete i akce dalších obchodů, jako je 4home.cz, BAUMAX, Dům barev, Siko koupelny, Koberce Trend, Uni Hobby, Vesna, Hecht, XXXLutz a Sapho koupelny. Akce tak můžete vzájemně porovnat, a tak dosáhnout maximální úspory.

 

 

Široký výběr zboží za výhodné ceny

Assortment

Obchod Tedi vám nabízí opravdu širokou škálu produktů. Nakoupíte tady výrobky pro zvířata, drogerii, bytové doplňky nebo kutilské potřeby. Katalog pravidelně nabízí i slevy na kancelářské potřeby, dětské hračky a vybavení pro letní grilování. V obchodě najdete tolik různých produktů, že je jednodušší říct, co zde nenajdete – potraviny a oblečení.

Ještě váháte, zda je sortiment obchodu Tedi pro vás? Prohlédněte si nejnovější Tedi leták pdf s názvem TEDi leták a uvidíte sami, že vás určitě něco zaujme.

 

Ušetřete finance i přírodu s letáky Kimbino

Kimbino App

Díky Kimbino.cz nebylo šetření nikdy jednodušší. Nejen Tedi leták, ale všechny aktuální letáky tu najdete na jednom místě a navíc můžete využít vyhledávání konkrétního produktu. Snadno si tak porovnáte nabídky různých obchodů a vyberete tu nejvýhodnější variantu. Abyste si mohli letáky prolistovat kdykoli a kdekoli, využijte aplikaci Kimbino. Uložte si své oblíbené obchody a už vám nikdy neuteče žádná sleva. A ulevíte navíc i životnímu prostředí!

REKLAMA
REKLAMA

Oblíbené produkty na Kimbino.cz:

Pochoutka pro psy
Postýlka pro panenky
Stelivo pro kočky
Granule pro kočky
Brýle pro vr
Domeček pro panenky
Konzerva pro kočky
Granule pro psy
Kapsičky pro kočky
Konzerva pro psy
Krmivo pro kočky

Další letáky z kategorie

REKLAMA

Sledovat

Pobočky

Sdílej

Kimbino
mléko
máslo
sýr
jogurt
olej
chleba
salám
pivo
šunka
Kimbino

Neexistují žádné pobočky

Zaregistruj se a využij všechny výhody.