Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Kaufland letáky tento + příští týden 24.07.2024 - Nové akční letáky

REKLAMA
Kaufland

Kaufland leták

Kaufland leták na tento a příští týden přináší skvělé produkty

4.5/5
Actual brochure

 

Hlavní motto obchodu zní „Z lásky k Česku“a z tohoto důvodu se Kaufland soustředí na regionální výrobky a podporu českých pěstitelů a chovatelů. Naleznete zde však také potraviny pro zvláštní výživu, které jsou pod značkou K-Classic Lactosefree nebo K-Take it Veggie. Tyto potraviny vyhledávají převážně vegetariáni a vegani, což svědčí o tom, že Kaufland myslí skutečně na každého zákazníka.

Nový akční leták Kaufland naleznete také online

Kaufland nabízí kromě širokého sortimentu i jiné služby, a to v podobě webové kuchařky, kterou ocení hlavně ženy. Samozřejmostí je také online leták Kaufland na tento i na příští týden od 24.07.2024, který si můžete prohlédnout kdykoliv ve svém mobilu nebo na počítači v PDF - současnou nabídku najdete tady. Máte tak aktuální leták neustále k dispozici a můžete se do něho kdykoliv podívat. Díky online letáku předem víte, jaké akční ceny Kaufland tento i příští týden přinese, takže můžete při každém nákupu ušetřit stovky korun.

Aktuální leták Kaufland vydává každý čtvrtek a platí do následující středy, díky čemuž se můžete každý týden těšit na jiné zajímavé akce. 

Kaufland hypermarket i supermarket

Shop

Kaufland je německý obchodní řetězec, který byl založený již v roce 1930. Od té doby se postupně rozšířil do dalších evropských zemí jako je Česko, Slovensko, Polsko, Chorvatsko, Bulharsko a Rumunsko. V České republice byl první Kaufland otevřen v Kladně v roce 1998. Dnes tu existuje více než 100 hypermarketů, které můžeme najít ve městech Praha, Brno, Ostrava, Jablonec nad Nisou, Zlín a Prostějov

Kaufland se pyšní velkým výběrem potravin. Pečlivý výběr dodavatelů ovoce a zeleniny je samozřejmostí, stejně tak jako vlastní masozávod. Nechybí zde ani vlastní pekárna, díky které je tu pro vás vždy čerstvé pečivo. Mimo potravin v jeho sortimentu najdete také široký sortiment z oblasti drogerie a potřeb pro domácnost a domácí mazlíčky. Díky tomu, jak je Kaufland velký, si může dovolit nižší ceny, než nabízejí konkurenční Supermarkety, jako je Albert, Globus, Makro, Enapo, Flop, Hruška, Jip, Norma, Penny Market a Žabka

Prodejny Kaufland jsou otevřeny každý den od 7:00 do 22:00, avšak u některých vybraných prodejen Kaufland otevírací doba začíná už v 6:00 a končíve 21:00. Pokud chcete mít jistotu, kdy můžete Kaufland ve vašem městě navštívit, podívejte se na webové stránky obchodu kaufland.cz.

V únoru 2020 byl uveden věrnostní program Kaufland Card, který nabízí zákazníkům řadu výhod a speciálních slev pro jejich budoucí nákupy. Tento program zahrnuje mobilní aplikaci a plastovou kartu Kaufland Card, které umožňují získat další výhody. Podobné možnosti úspor a výhodných programů nabízejí i Globus Bonus, Tesco Clubcard a Zákaznický klub Terno.

 
 

Kaufland sortiment

Assortment

Kaufland se řídí heslem „Z lásky k Česku“, o čemž se můžete přesvědčit pokaždé, když na některou z jeho prodejen zavítáte. Snad v každém regálu najdete minimálně jeden český výrobek, což platí zejména pro sekci s masem a lahůdkami, kde jich na vás čeká ještě mnohem více. Kromě klasických značek, které znáte i z jiných obchodů, tu najdete i speciální produkty privátních značek jako K-Classic Lactosefree nebo K-Take It Veggie, které Kaufland vytvořil speciálně pro lidi se zvláštní dietou. I na ně se vztahují pravidelné akce, tak neváhejte a prolistujte si aktuální Kaufland leták - Kaufland leták (tady).

A jaké slevy Kaufland nabízí? Pravidelně pro zákazníky připravuje akce na řadu oblíbených potravin i alkoholických nápojů – například pivo v akci najdete prakticky v každém letáku, a to alkoholické i nealkoholické. Vybírat můžete z celé řady oblíbených značek, jako je Kozel, Braník, Radegast nebo Pilsner Urquell. Samozřejmostí jsou i slevy na potraviny. Jestliže hledáte vejce v akci, můžete se spolehnout na to, že v Kauflandu je téměř pokaždé nakoupíte za skvělou cenu. Například mléko v akci, stejně jako máslo ,cukr nebo mascarpone, navíc můžete nakoupit do zásoby a ušetřit ještě více. Tak neváhejte a prolistujte si aktuální leták!

Kaufland si pravidelně vysloužil uznání v různých soutěžích a získal řadu prestižních ocenění. Mezi ně patří tituly jako "Nejdůvěryhodnější značka" za roky 2020, 2017, 2016 a 2015, které zdůrazňují důvěru a loajalitu zákazníků. Kromě toho byl Kaufland oceněn jako "Obchodník roku" v roce 2016 a získal "Národní cenu kvality" téhož roku, což svědčí o jeho excelentním výkonu v oblasti maloobchodu. Produkty privátních značek, jako jsou uzená masa a klobásy K-Mistři od fochu z Modletic!, stejně jako polévka Zelňačka K-Jarmark, byly oceněny v soutěži "Česká chuťovka 2020" za značku Dobrý tuzemský potravinářský výrobek. Stejně tak v předchozím roce získaly uznání produkty jako Moravské uzené, Uzené vepřové filé, Moravská krkovice, Bavorská masová klobása, Uzený vepřový ocásek a Uzená krkovice Premium rolovaná plec. Tento trend pokračoval v roce 2019, kdy K-Jarmark ovocný jogurt získal ocenění v kategorii Dětská chuťovka v soutěži "Česká chuťovka", což odráží schopnost Kauflandu uspokojit různé chutě a potřeby zákazníků.

 

Kimbino - letáky z Kauflandu u nás najdete jako první!

Kimbino App

Nečekejte, až vám nejnovější Kaufland leták dorazí do schránky, raději využijte Kimbino.cz! Nejenže si touto cestou budete moci svůj leták prohlédnout mnohem dříve, ale také se vyhnete hromadění a následnému vynášení starých papírových letáků. Díky tomu ušetříte čas i energii a navíc snížíte svou produkci odpadu, a tak uděláte něco pozitivního jak pro sebe, tak i pro naši planetu. S pomocí webových stránek a mobilní aplikace Kimbino si letáky můžete navíc vzájemně porovnat, a tak při každém nákupu ušetřit stovky korun. 

REKLAMA

Oblíbené produkty na Kimbino.cz:

Mléko
Máslo
Sýr
Jogurt
Olej
Chléb
Káva
Čokoláda
Salám
Šunka
Pizza
Víno
Pivo
Vepřové maso
Jablka
Pomeranče
Rajčata
Rýže
Čaj
Těstoviny

Další letáky z kategorie

REKLAMA