Obrovské zázemí, odběr potravin od tuzemských dodavatelů, vlastní maso–závod, široký sortiment potravin i věcí denní potřeby, to vše je Kaufland. V České republice už má více než 100 hypermarketů.  Jeho letáky sledují statisíce lidí. I proto je přinášíme na Kimbino.cz online, aby se začalo ve velkém šetřit papírem a našimi lesy. Kaufland díky své velikosti může držet ceny v lepší cenové relaci než ostatní obchody. Prodejny mají i své pekárny. A samozřejmě ověřené dodavatele ovoce a zeliny. Kaufland se soustředí na své zákazníky, ale také na zaměstnance, protože v tomhle obchodě vědí, že spokojení zaměstnanci jsou základ pro prostředí, kde je pak spokojené i zákazník.

„Z lásky k Česku“ je hlavní motto obchodu Kaufland. I proto tu hledejte regionální výrobky, české produkty. K tomu si můžete koupit i potraviny, některé jsou připraveny pro účely zvláštní výživy –sortiment K-Classic Lactosefree nebo K-Take it Veggie, které jsou určeny nejen pro vegetariány, ale i pro vegany. K tomu si přidejte ještě online služby jako webová kuchařka, mobilní aplikace plná slev nebo samozřejmě online akční letáky.

Kaufland otevírací doba

Prodejny Kaufland jsou pro vás otevřeny denně od 7:00 do 22:00, vybrané prodejny od 6:00 do 21:00.

Kaufland leták na příští týden

Akční letáky vycházejí vždy ve čtvrtek a platné jsou do následující středy. O několik dní dříve než ve čtvrtek je najdete i na našem Eko portálu Kimbino.cz, abyste se mohli v klidu a s předstihem připravit na další výhodný nákup v obchodech sítě Kaufland.