Kimbino
Kimbino
REKLAMA

PEPCO leták 18.07.2024 + na příští týden - aktuální akční letáky

REKLAMA
Pepco

Pepco leták

Využijte Pepco leták, aby vám neutekla žádná sleva

4/5
Actual brochure

 

Znáte ten pocit, kdy přijdete domů z obchodu a zjistíte, že jste si zapomněli vzít nový leták na příští týden? Takové věci už vás trápit nemusí, protože s Kimbinem k nim máte přístup 24 hodin denně. Stačí jen připojení k internetu a máte k dispozici leták kteréhokoliv supermarketu či obchodu s módou. Díky tomu je můžete vzájemně porovnat a pak vyrazit tam, kde je pro vás nabídka nejvýhodnější.

S online letákem Pepco máte leták neustále k dispozici a tím pádem si jej můžete prolistovat skutečně kdykoliv a kdekoliv. Nový Pepco akční leták online vychází jednou za čtrnáct dní v pátek a je platný následující dva týdny. Ten nejnovější, který je platný od 11.07.2024, si můžete prohlédnout tadyLeták PEPCO pro příští týden bývá obvykle zveřejněn několik dní před jeho oficiálním vydáním. V tomto akčním letáku najdete informace o nadcházejících slevách a propagačních akcích, které obchod chystá. Objevte skvělé akce a slevy v aktuálním Pepco letáku a ušetřete.

 

Odkud sem Pepco prodejny přišly?

Shop

Existence tohoto obchodu začala v jednom polském městě, kde se v roce 2004 otevřela první prodejna Pepco. U lidí si získávala stále větší oblibu, a tak se obchody začaly objevovat v dalších městech. Postupem času se Pepco začalo rozšiřovat do dalších zemí Evropy, mezi které kromě České Republiky patří například Maďarsko, Chorvatsko a Slovinsko. 

Celkem po celé Evropě najdeme přes 1000 Pepco prodejen. Chtějí se stát největší, nejlepší, nejvýhodnější a nejznámější diskontní značkou v tomto prodeji po celé Evropě. V České Republice je Pepco již řadu let a patří k nejoblíbenějším obchodům s oblečením a jejich obliba stále roste. Obchody se nacházejí například v Praha, Brno, České Budějovice, Hradec Králové, Ostrava a Liberec.

Stálou nabídku produktů a zajímavé tipy, jak je využít si můžete prohlédnout na oficiálních stránkách pepco.czPepco se těší výrazné oblibě mezi zákazníky a pravidelně si odnáší ocenění z mnoha soutěží. V posledních letech získal titul Obchodník roku za roky 2021, 2020 a 2019, což potvrzuje jeho stabilní postavení na trhu. Dále byl oceněn za Hvězdu kvality obsluhy v letech 2020 a 2019 a za Super značku po tři po sobě jdoucí roky – 2020, 2019 a 2018. Taktéž zaujal v kategoriích Forbes Diamonds 2018 a AI Excellence Award 2017, což naznačuje jeho inovativní přístup a zaměření na využívání pokročilých technologií ve svém obchodním modelu.
 
Pokud se rádi věnujete módě, jistě vás potěší, že Pepco provozuje také vlastní blog, ve kterém se věnuje nejen již zmíněné módě, ale také domácnosti a dětem. Ženy jistě ocení různé recepty, díky kterým mohou uvařit pro svoji rodinu nová chutná jídla, která si zamilují. V Pepcu otevírací doba začíná každý den od pondělí do neděle v 8:00 a končí v 19:00. Některé prodejny jsou však otevřené od 9:00 do 20:00.

Pepco - oblečení pro děti za mimořádně nízké ceny

Assortment

Hlavní charakteristikou obchodu Pepco je, že zde najdete veškeré zboží za nejnižší cenu. Sortiment zahrnuje oblečení pro celou rodinu, a to včetně výbavy pro miminka. Děti z oblečení rychle vyrostou, ale v Pepcu je oblečení tak levné, že maminky mohou svým ratolestem kupovat stále nové. Kromě již zmíněného oblečení v Pepcu najdete také širokou nabídku bytového textilu a nejrůznějších potřeb pro domácnost.

Pepco leták pravidelně přináší zajímavé akce na celé spektrum produktů do domácnosti. Najdete tu stylové textilie jako závěsy, deky či polštáře a samozřejmě i řadu drobných dekorací, kterými můžete ozdobit svůj jídelní či odkládací stolek, a to po celý rok!

 V Pepcu však nenajdete jen bytové doplňky, ale i dámské, pánské a dětské oblečení. Ať už sháníte stylová trička a kalhoty, pyžamo nebo třeba spodní prádlo, v Pepco vždy narazíte na skvělé ceny, které u nás téměř nemají konkurenci. Tak neváhejte a prolistujte si aktuální nabídku!

 Pepco jde s dobou, takže stejně jako u konkurenčních obchodů z kategorie Oděv, obuv a sport můžete i u tohoto obchodu využívat online Pepco leták, se kterým se dozvíte o všech aktuálních slevách prostřednictvím vašeho mobilního telefonu nebo počítače a díky tomu za nákup ušetříte ještě více. 

Kimbino - pojďme na to online

Kimbino App

V dnešní době si přes internetu můžete vyřídit prakticky vše od klasických nákupů až po hypotéky. Tak proč tímto způsobem neprohlížet i letáky? Nejenže je to jednodušší a pohodlnější, ale také mnohem šetrnější k naší planetě! Už jste se někdy zamysleli nad tím, kolik stromů je potřeba k tomu, aby se zaplnily všechny ty poštovní schránky? Udělejte něco pro přírodu a začněte raději využívat webové stránky nebo mobilní aplikaci Kimbino!

REKLAMA

Oblíbené produkty na Kimbino.cz:

Šaty
Tričko
Košile
Overal
Spodní prádlo
Kalhotky
Podprsenka
Ponožky
Oblečení
Koupelna
Náplň do bublifuku

Další letáky z kategorie

REKLAMA