Kimbino
Kimbino
Pepco leták
4/5

Pepco leták 29.02.2024 na příští týden + aktuální (online eshop)

REKLAMA

Pepco leták

Využijte Pepco leták, aby vám neutekla žádná sleva

4/5
Actual brochure

 

Znáte ten pocit, kdy přijdete domů z obchodu a zjistíte, že jste si zapomněli vzít nový leták na příští týden? Takové věci už vás trápit nemusí, protože s Kimbinem k nim máte přístup 24 hodin denně. Stačí jen připojení k internetu a máte k dispozici leták kteréhokoliv supermarketu či obchodu s módou. Díky tomu je můžete vzájemně porovnat a pak vyrazit tam, kde je pro vás nabídka nejvýhodnější.

S online letákem Pepco máte leták neustále k dispozici a tím pádem si jej můžete prolistovat skutečně kdykoliv a kdekoliv. Nový Pepco akční leták vychází jednou za čtrnáct dní v pátek a je platný následující dva týdny. Ten nejnovější, který je platný od 29.02.2024, si můžete prohlédnout tady.

Odkud sem Pepco prodejny přišly?

Shop

Existence tohoto obchodu začala v jednom polském městě, kde se v roce 2004 otevřela první prodejna Pepco. U lidí si získávala stále větší oblibu, a tak se obchody začaly objevovat v dalších městech. Postupem času se Pepco začalo rozšiřovat do dalších zemí Evropy, mezi které kromě České Republiky patří například Maďarsko, Chorvatsko a Slovinsko. 
Celkem po celé Evropě najdeme přes 1000 Pepco prodejen. Chtějí se stát největší, nejlepší, nejvýhodnější a nejznámější diskontní značkou v tomto prodeji po celé Evropě. V České Republice je Pepco již řadu let a patří k nejoblíbenějším obchodům s oblečením a jejich obliba stále roste. Obchody se nacházejí například v Praha, Brno, České Budějovice, Hradec Králové, Ostrava a Liberec.

Stálou nabídku produktů a zajímavé tipy, jak je využít si můžete prohlédnout na oficiálních stránkách pepco.cz.

Pokud se rádi věnujete módě, jistě vás potěší, že Pepco provozuje také vlastní blog, ve kterém se věnuje nejen již zmíněné módě, ale také domácnosti a dětem. Ženy jistě ocení různé recepty, díky kterým mohou uvařit pro svoji rodinu nová chutná jídla, která si zamilují. V Pepcu otevírací doba začíná každý den od pondělí do neděle v 8:00 a končí v 19:00. Některé prodejny jsou však otevřené od 9:00 do 20:00.

Pepco - oblečení pro děti za mimořádně nízké ceny

Assortment

Hlavní charakteristikou obchodu Pepco je, že zde najdete veškeré zboží za nejnižší cenu. Sortiment zahrnuje oblečení pro celou rodinu, a to včetně výbavy pro miminka. Děti z oblečení rychle vyrostou, ale v Pepcu je oblečení tak levné, že maminky mohou svým ratolestem kupovat stále nové. Kromě již zmíněného oblečení v Pepcu najdete také širokou nabídku bytového textilu a nejrůznějších potřeb pro domácnost.

Pepco leták pravidelně přináší zajímavé akce na celé spektrum produktů do domácnosti. Najdete tu stylové textilie jako závěsy, deky či polštáře a samozřejmě i řadu drobných dekorací, kterými můžete ozdobit svůj jídelní či odkládací stolek, a to po celý rok!

 V Pepcu však nenajdete jen bytové doplňky, ale i dámské, pánské a dětské oblečení. Ať už sháníte stylová trička a kalhoty, pyžamo nebo třeba spodní prádlo, v Pepco vždy narazíte na skvělé ceny, které u nás téměř nemají konkurenci. Tak neváhejte a prolistujte si aktuální nabídku!

 Pepco jde s dobou, takže stejně jako u konkurenčních obchodů z kategorie Oděv, obuv a sport můžete i u tohoto obchodu využívat online Pepco leták, se kterým se dozvíte o všech aktuálních slevách prostřednictvím vašeho mobilního telefonu nebo počítače a díky tomu za nákup ušetříte ještě více. 

Kimbino - pojďme na to online

Kimbino App

V dnešní době si přes internetu můžete vyřídit prakticky vše od klasických nákupů až po hypotéky. Tak proč tímto způsobem neprohlížet i letáky? Nejenže je to jednodušší a pohodlnější, ale také mnohem šetrnější k naší planetě! Už jste se někdy zamysleli nad tím, kolik stromů je potřeba k tomu, aby se zaplnily všechny ty poštovní schránky? Udělejte něco pro přírodu a začněte raději využívat webové stránky nebo mobilní aplikaci Kimbino!

REKLAMA

Oblíbené produkty na Kimbino.cz:

Šaty
Tričko
Košile
Mikina
Bunda
Kalhoty
Legíny

Další letáky z kategorie

REKLAMA

Sledovat

Pobočky

Sdílej

Kimbino
mléko
máslo
sýr
jogurt
olej
chleba
salám
pivo
šunka
Kimbino
Pepco leták

Zaregistruj se a využij všechny výhody.