Náhled letáku Aktuální leták od obchodu Pepco
Náhled letáku Aktuální leták od obchodu Pepco

Prodejny s oblečením, bytovým textilem a domácími potřebami, ovšem za nejnižší možné ceny – to je stručná charakteristika značky Pepco. Ta vznikla v roce 2004 v Polsku a od té doby expandovala do dalších čtyř zemí. Dnes má více než 1000 prodejen. I my na Kimbino.cz vám přinášíme online letáky tohoto dynamického obchodu. Oděvy zde najdete pro celou rodinu, neopomíná se ani na vybavení pro miminka a malé děti. Bezkonkurenční ceny si můžete denně prohlížet v akčních online letácích. Pokud jste chtiví více zajímavých informací o nabízeném zboží a jeho využití, jistě vám přijde vhod i blog obchodu Pepco věnovaný módě, domácnosti, dětem a jejich pokojíkům. Samozřejmě nechybějí ani recepty a nejrůznější vychytávky do domácnosti.

Je to tak, dnes na českém trhu s oblečením a potřebami do domácnosti i na zahradu nenajdete obchod, který by dokázal cenově konkurovat obchodu Pepco. Jestliže šetříte nebo jen nechcete dávat zbytečně velké peníze za oblečení, ze kterého děti stejně za chvilku vyrostou, spolehněte se na tuto prodejnu a pravidelně si procházejte akční letáky. Jistě se vám to vyplatí. Že jde o diskontní prodejnu? To je hlavně u dětského oblečení zcela vedlejší, protože děti v něm stejně dlouho chodit nebudou.

Pepco otevírací doba

Prodejny Pepco jsou pro vás otevřeny denně od 8:00 do 19:00, vybrané prodejny od 9:00 do 20:00. Akční letáky s ještě lepší cenovou nabídkou vycházejí vždy v pátek a platné jsou dva týdny.

Aktuální Pepco leták 

Abyste se v nabídce a hlavně v sudých a lichých týdnech rychleji orientovali, přinášíme vám na našem Eko portálu Kimbino.cz letáky s předstihem a jasnou informací, od kdy do kdy jsou v platnosti. Díky naší přehlednosti můžete ušetřit spoustu času.