Lidl leták přináší kvalitu za bezkonkurenční ceny

Snažíte se ušetřit v domácnosti, ale stále se vám to nedaří? S Kimbinem je to hračka! Nejen Lidl leták, ale také všechny další letáky a katalogy, které jsou nebo v blízké době budou platné, tu najdete na jednom místě, takže si můžete ceny porovnat a vyrazit na nákup tam, kde vás celý nákup vyjde opravdu nejlevněji. Co se týče cen, tak na prvním místě bývá obvykle právě Lidl, o čemž se můžete přesvědčit v akčním letáku Lidl na příští týden, který je platný od 22.07. - 28.07. a dostupný tady

Je to mnohem jednodušší než čekat, až vám přijde do schránky papírový leták, který vám pak bude doma dělat akorát nepořádek. Lidl nový leták vydává vždy ve čtvrtek a pokaždé jej rozděluje na dvě části. První část nabídky platí již od pondělka a ta druhá až od následujícího čtvrtka s tím, že celý akční leták platí až do neděle.

Co vám přinese Lidl leták příští týden?

Lidl leták je pokaždé platný celý týden, avšak pokaždé je zaměřený na něco jiného. Lidl leták na příští týden například přináší Asijský týden, zatímco ten další může být plný produktů z nějaké specifické země, na úklid nebo XXL produkty za výhodnou cenu. Akční zboží bývá na prodejnách uložené v jednom regálu, takže jej snadno naleznete a nestane se vám, že byste po prodejně bloudili a složitě jej hledali.

Čím se liší liší od jiných řetězců? Například má vlastní Lidl shop!

Prodejna Lidl byla založena v roce 1973 v Německu společností Lidl & Schwarz-Gruppe a od té doby se stihla výrazně rozrůst. Dnes už totiž najdeme prodejny ve více než dvaceti zemích Evropy a dokonce i ve Spojených státech amerických, což je skutečně nevídaný úspěch. Jen v České Republice můžete navštívit přes 230 prodejen, které jsou téměř v každém velkém i menším městě, jako je Praha, Brno, Plzeň, Ostrava, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Hradec Králové.

V obchodech Lidl naleznete úplně jinou nabídku, než jakou nabízejí jiné konkurenční Supermarkety, mezi které patří například Albert, Astur & Qanto, BALA, Billa, CBA, Coop, Country Life, Enapo, Eso market, Family Market. Můžete se tu těšit z velmi rozmanité nabídky potravin, oblečení a potřeb pro domácnost, které Lidl prodává pod privátními značkami. Ty kromě samotných prodejen najdete také na Lidl eshopu, a to za stejně výhodné ceny a ještě k tomu po celý rok.

Pokud však dáváte přednost návštěvě kamenného obchodu, tak se vám určitě bude hodit vědět, že v prodejnách Lidl otevírací doba začíná každý den od 7:00 a trvá až do 20:00 s tím, že se může lišit o některých státních svátcích. Kompletní přehled otevírací doby a další informace naleznete na internetových stránkách Lidlu - www.lidl.cz.

Myslete zeleně s Kimbinem

Už jste se někdy zamysleli nad tím, že papírové letáky nepřinášejí jen spoustu zbytečného odpadu, ale jsou zátěží pro naši planetu? Každý leták byl kdysi malou částí stromu, který byl pokácen jen kvůli tomu, aby se vytisknul leták, který se po pár dnech stane odpadem. Proč si tedy raději neotevřít webové stránky nebo mobilní aplikaci Kimbino? Rozšíříte si možnosti, ušetříte spoustu peněz a ještě uděláte něco pro naši planetu.