Náhled letáku Vyrobeno v České republice od obchodu Lidl
Náhled letáku XXL týden od obchodu Lidl

Prodejny Lidl najdete téměř v každém menším městě, dnes je jich přes 230. A to není to jediné, čím se odlišují od konkurenčních řetězců. Najdete tu totiž zcela jinou nabídku potravin i spotřebního zboží, které se neomezuje jen na oblečení a domácí potřeby. Jak můžete přesvědčit díky pravidelně přinášeným online letákům na Kimbino.cz, v Lidlu je nabízena i spotřební elektronika, a to dokonce pod privátní značkou SilverCrest. Privátní značky obchodu Lidl jdou napříč celým sortimentem, tedy v potravinách, oděvech, obuvi, drogerii nebo domácích potřebách. A nutno dodat, že většina z nich splňuje požadavky na vysokou kvalitu, přičemž jsou prodávány za příznivé ceny. Ty jsou vždy nižší než u běžných výrobků známých značek – ovšem v testech se opakovaně potvrzuje, že oplývají vyšší kvalitou. Výrobou privátních značek pověřuje Lidl výrobce z celé Evropy, přičemž se soustředí na regionálnost – například britské speciality dováží z Británie, skandinávské ze Skandinávie, Maďarské z Maďarska a české samozřejmě z Česka.

Cílem značky Lidl je nabídnout zákazníkům zboží denní potřeby v nejvyšší kvalitě a za ty nejlepší ceny. A že se daří tento cíl naplňovat, o tom se můžete jak v prodejnách, tak i díky akčním letákům. Vzhledem k tomu, že prodejny Lidl jsou spíše menší, zaměřují se akce na konkrétní témata nebo zeměpisné či kulinářské oblasti. A jsou pak prolnuty celou prodejnou, ovšem se soustředěnými regály akčních nabídek. Díky tomu je snadné se v obchodech Lidl rychle zorientovat, a tedy se při nákupu nezdržovat hledáním akčního zboží.

Lidl leták na příští týden

Na papírové letáky rozhodně můžete zapomenout, vůbec se jimi už nemusíte nechat obtěžovat. Teď už můžete pohodlně sledovat aktuální nabídku obchodu Lidl online. Víte, že právě chráníte životní prostředí? Čím? Tím, že neprohlížíte papírový leták Lidl, ale leták elektronický! Chcete šetřit? Zkuste na to jít přes levnější nákupy, výsledek brzy pocítíte vy i vaše peněženka! Lidl leták na příští týden zde!

Lidl otevírací doba

Prodejny Lidl jsou pro vás otevřeny denně od 7:00 do 20:00. Akční letáky vycházejí v pondělí, ale jsou rozděleny na dvě části. První část nabídky platí již od pondělka, další až od čtvrtka, obě však platí do neděle. Ovšem nemusíte mít obavy, že byste ztratili přehled o tom, co kdy platí. S naším Eko serverem Kimbino.cz, který nabídku obchodu Lidl vždy přehledně uspořádá, se v  platnosti nabídky od pondělků nebo čtvrtků nikdy neztratíte. Tím ušetříte spoustu času při rozhodování, ovšem i peněz při samotném nákupu.