REKLAMA

Prodejny Lidl najdete téměř v každém menším městě, dnes je jich přes 230. A to není to jediné, čím se odlišují od konkurenčních řetězců. Najdete tu totiž zcela jinou nabídku potravin i spotřebního zboží, které se neomezuje jen na oblečení a domácí potřeby. Jak můžete přesvědčit díky pravidelně přinášeným online letákům na Kimbino.cz, v Lidlu je nabízena i spotřební elektronika, a to dokonce pod privátní značkou SilverCrest. Privátní značky obchodu Lidl jdou napříč celým sortimentem, tedy v potravinách, oděvech, obuvi, drogerii nebo domácích potřebách. A nutno dodat, že většina z nich splňuje požadavky na vysokou kvalitu, přičemž jsou prodávány za příznivé ceny. Ty jsou vždy nižší než u běžných výrobků známých značek – ovšem v testech se opakovaně potvrzuje, že oplývají vyšší kvalitou. Výrobou privátních značek pověřuje Lidl výrobce z celé Evropy, přičemž se soustředí na regionálnost – například britské speciality dováží z Británie, skandinávské ze Skandinávie, Maďarské z Maďarska a české samozřejmě z Česka.

Cílem značky Lidl je nabídnout zákazníkům zboží denní potřeby v nejvyšší kvalitě a za ty nejlepší ceny. A že se daří tento cíl naplňovat, o tom se můžete jak v prodejnách, tak i díky akčním letákům. Vzhledem k tomu, že prodejny Lidl jsou spíše menší, zaměřují se akce na konkrétní témata nebo zeměpisné či kulinářské oblasti. A jsou pak prolnuty celou prodejnou, ovšem se soustředěnými regály akčních nabídek. Díky tomu je snadné se v obchodech Lidl rychle zorientovat, a tedy se při nákupu nezdržovat hledáním akčního zboží.

Prodejny Lidl jsou pro vás otevřeny denně od 7:00 do 20:00. Akční letáky vycházejí v pondělí, ale jsou rozděleny na dvě části. První část nabídky platí již od pondělka, další až od čtvrtka, obě však platí do neděle. Ovšem nemusíte mít obavy, že byste ztratili přehled o tom, co kdy platí. S naším Eko serverem Kimbino.cz, který nabídku obchodu Lidl vždy přehledně uspořádá, se v  platnosti nabídky od pondělků nebo čtvrtků nikdy neztratíte. Tím ušetříte spoustu času při rozhodování, ovšem i peněz při samotném nákupu.