Kimbino
Kimbino
REKLAMA

LIDL akční leták 15.07.2024 + příští týden | Aktuální letáky Lidl

REKLAMA
Lidl

LIDL leták

Lidl leták přináší kvalitu za bezkonkurenční ceny

4/5
Actual brochure

 

Chcete nakupovat tak, abyste si dopřáli vysokou kvalitu, ale za nízké ceny? Kimbino a Lidl letáky jsou tu přesně pro vás! Využijte možnost si s Kimbinem pravidelně prohlížet online Lidl akční leták, ve kterém najdete nejen širokou nabídku kvalitních potravin a drogerie, ale též oblečení, sportovních potřeb, zahrádkářského vybavení, elektroniky a dokonce i různého nářadí pro kutily nebo potřeb pro výtvarníky. Vše v Lidlu najdete za velmi příznivé ceny, v akčních nabídkách Lidl letáku ještě mnohem levněji, ale vždy ve vysoké kvalitě, mnohokráte prověřené nezávislými spotřebitelskými testy.

Lidl se svým revolučním Lidl e-shopem je tu pro všechny. Od roku 2017 si můžete na internetovém obchodě Lidl vybírat z bohaté nabídky produktů pod privátními značkami. Tyto produkty si získaly srdce zákazníků díky své vysoce kvalitní úrovni, potvrzené spotřebitelskými testy.
Lidl se nezaměřuje na konkrétní skupinu zákazníků, dokáže svou nabídkou a zejména Lidl letáky zaujmout každého. Můžete se o tom na stránkách Kimbino přesvědčit každý týden, protože s touto pravidelností Lidl letáky vycházejí. Většina jejich nabídky platí od pondělí do neděle, část pouze od čtvrtka do neděle, ale je to v letáku vždy přehledně označeno. Lidl leták na příští týden s názvem Lidl leták platí 15.07. - 21.07. a najdete ho tady. Tento leták dostanete s předstihem, takže vám žádná akční nabídka od Lidlu již neuteče. Navíc nejenže vám ušetříme čas, ale také peníze. Rozhodně nečekejte na papírový leták, který vám po skončení své platnosti bude doma stejně jen překážet. Spolehněte se na online letáky s Kimbinem.

Na Kimbino je nyní dostupný nový leták Lidl ve formátu PDF, digitální alternativa k tradičnímu papírovému reklamnímu letáku. Tento PDF leták Lidl poskytuje přehled aktuálních nabídek, včetně cen, detailních informací o produktech a speciálních akcí nebo slev. PDF formát letáku je ideální pro zákazníky, kteří preferují plánovat své nákupy předem.

 

 

Jaké akce přinese Lidl leták příští týden?

Shop

Lidl leták má vždy své téma. Nabídne sice i skupinku všeobecného sortimentu, ale každý leták má hlavní zaměření na konkrétní druh zboží nebo zemi původu. Díky tomu můžete v Lidlu za skvělé akční ceny týden nakupovat originální potraviny z Řecka, další týden z Ameriky, pak z Itálie a poté například z Anglie nebo z Francie, ze severských zemí. Ale to není vše. Některé týdny jsou vyhrazeny kutilům a hospodyním, jiné kuchařkám, další třeba zahrádkářům nebo chatařům a chalupářům. 

Zákazníci se mohou vždy těšit na atraktivní nabídky od Lidla, které mohou obsahovat: Sezónní nabídky - Podle ročního období Lidl přináší speciální nabídky související s příležitostmi jako Vánoce, jaro, léto a podobně. Výprodeje - Lidl pravidelně organizuje výprodeje, kde můžete získat výrazné slevy na širokou škálu produktů. Slevy na elektroniku a domácí spotřebiče - Lidl také nabízí akce na elektroniku, domácí spotřebiče a další vybavení pro domácnost dostupné přes eshop Lidl CZ. Nabídky čerstvých potravin - Můžete očekávat také akční ceny na čerstvé potraviny včetně ovoce, zeleniny, masných výrobků a mléčných produktů.

Lidl svou nabídkou XXL týdne často bojuje proti nadměrnému používání obalů. Tehdy má běžný sortiment balen po větších kusech, ve větší gramáži, což ušetří spousty plastů a jde ruku v ruce se zeleným myšlením Kimbina. Na Kimbino.cz jsou totiž letáky elektronické, takže na ně nepadne ani gram papíru! Leták si můžete kdykoliv prohlédnout i v aplikaci Kimbino.

Lidl se v České republice těší významnému uznání za svůj přínos k maloobchodu, což dokládají ocenění jako "Top Employer 2023", opakované tituly "Obchodník roku" v letech 2019 až 2022, "Nejdůvěryhodnější značka 2022", "Shop roku 2022", stejně jako "Ceny SDGs 2020" a "TOP odpovědná firma 2019". Tato ocenění reflektují Lidlův závazek k vynikajícímu pracovnímu prostředí, vysoké úrovni zákaznické spokojenosti, důvěře a loajalitě mezi spotřebiteli, stejně jako jeho snahu o udržitelnost a společenskou odpovědnost. Lidl si tak upevňuje svou pozici jako důvěryhodný a inovativní maloobchodník, který klade důraz na kvalitu, udržitelnost a pozitivní dopad na společnost a životní prostředí, což mu umožňuje získávat uznání nejen mezi zákazníky, ale i v širším obchodním a sociálním kontextu.

Lidl najdete i v malých městech, nakoupit můžete i online - v Lidl shopu!

Assortment

Řetězec Lidl byl založen v roce 1973 v Německu společností Lidl & Schwarz-Gruppe, a od té doby se rozrostl do jednoho z nejúspěšnějších evropských řetězců s potravinami a spotřebním zbožím. Dnes už totiž najdeme prodejny Lidl ve více než dvaceti zemích Evropy, a dokonce i ve Spojených státech amerických, což je skutečně nevídaný úspěch, který jen potvrzuje, že Lidl je prostě správná volba.

V České Republice můžete navštívit přes 230 prodejen, které jsou v každém městě a městečku. Lidl potkáte jak v Praze, Brně, Ostravě či Plzni, tak také v Blatné, Uherském hradišti, Rokycanech či třeba v Holicích. Možná i právě u vás, podívejte se Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Olomouc a Pardubice! Prodejny nemají shodnou otevírací dobu. Všechny jsou otevřeny denně, vyjma státních svátků. Většinou je otevřeno od 7:00 do 20:00, ve větších městech bývá Lidl otevřen i od 6:00 do 22:00. Online Lidl shop lidl.cz je otevřen neustále.

Lidl je levný – takové je motto obchodu a my s ním souhlasíme. V jeho sortimentu najdete širokou škálu produktů za skvělé ceny, ať už hledáte mléko, vejce nebo třeba máslo v akci – jak klasické, tak i v bio kvalitě. Slevy platí i pro další základní potraviny, jako je třeba mouka v akci – v Lidlu navíc seženete nejen pšeničnou, ale i celozrnnou nebo bezlepkovou. Na své si přijdete i v případě, že jste praví Češi a z obchodu odcházíte s plnou přepravkou piva. Lidl v každém letáku nabízí pivo v akci, ať už se jedná o vlastní Argus nebo jiné značky.

Pro věrné zákazníky existuje aplikace Lidl Plus, digitální průvodce pro všechny, kdo chtějí získat maximum z každé návštěvy Lidlu. Tato aplikace je vaším průvodcem světem úspor a exkluzivních nabídek, které jsou dostupné pouze pro členy Lidl Plus. S heslem „Lidl Plus, ceny minus“ je aplikace zárukou toho, že vaše nákupy budou nejen výhodnější, ale také pohodlnější. Nabízí širokou škálu exkluzivních slev a nabídek prostřednictvím pravidelně aktualizovaných slevových kupónů, stíracích losů za nákupy, digitální kartičky Lidl Plus pro sběr bodů a uplatňování slev, elektronických účtenek pro snadnou správu nákupů a online letáků s nejnovějšími akcemi. Využitím Lidl Plus získáváte přístup k cíleným slevám a akcím, čímž efektivně šetříte peníze a získáváte více z vašich nákupů v Lidlu, což činí z ní inteligentní volbu pro každého zákazníka.

Nabídka Lidlu se výrazně liší od ostatních řetězců s podobným zaměřením (Albert, Globus, Makro, Enapo, Flop, Hruška, Jip, Norma, Penny Market a Žabka), protože v Lidlu jsou nabízeny zejména jeho privátní značky, které v jiných obchodech prostě nepotkáte. U každé z nich se Lidl soustředí na dobrou kvalitu a příznivé ceny. Zboží, které není potravinou, si navíc můžete objednat online, s dopravou až domů nebo na některé z výdejních míst. Pokud byste ale přece jen nenatrefili na to, co hledáte, můžete zkusit nabídku řetězců s podobným zaměřením, tedy Albert, Globus, Makro, Enapo, Flop, Hruška, Jip, Norma, Penny Market a Žabka.

Lidl sortiment

Kimbino App

V Lidlu se většinou setkáte s jeho vlastním a jinde neopakovaným sortimentem, jak vám může ukázat aktuální leták Lidl leták. Sortiment Lidlu je totiž založen na privátních značkách, pod kterými Lid nabízí nejen potraviny, ale i spotřební zboží. Dohromady jde o více než stovku privátních značek, které jsou pro Lidl vyráběny jak v České republice (například Palouček), tak v dalších zemích. 

Z potravin jmenujme například Dulano coby značku kvalitního masa a masných produktů, nedávnou novinku Pikok Pure, což jsou uzeniny bez konzervantů, aromat a barviv, Pilos a jeho mléčné výrobky či třeba Fin Carré s cukrovinkami a potřebami pro pečení nebo Freshona s jejími produkty z ovoce a zeleniny. Značka Lidl Stánek se stává stále oblíbenější, protože přináší čerstvé české ovoce a zeleninu.

Mezi spotřebním zbožím jsou velmi oblíbené značky Silvercrest, což je elektronika, Floralys s vybavením do zahrady, Parkside s nářadím do dílny a do domácnosti, Formil s drogerií, Cien jako osobní kosmetika nebo Lupilu, Esmara, Livergy a Crivit s oděvy a obuví. To však není zdaleka vše, například maminky rády kupují bio produkty od Combino, Sondey nebo Solevita. Nabídka obchodu Lidl je přehledně rozdělena do úseků s potravinami, drogerií, věcmi pro domácnost, s módou, vybavením do dílny a na zahradu, s vybavením pro sport a volný čas nebo s potřebami pro péči o děti. Přehledné rozdělení najdete i v letácích Lidl, třeba v tom aktuálním. (tady)

REKLAMA

Oblíbené produkty na Kimbino.cz:

Mléko
Sýr
Jogurt
Vejce
Chléb
Káva
Čokoláda
Salám
Šunka
Pizza
Džús
Pivo
Vepřové maso
Rajčata
Banány
Rýže
Čaj
Těstoviny
Smetana
Ananas

Další letáky z kategorie

REKLAMA