Euronics leták
3/5

Euronics leták (21.12.2022) - aktuální akční letáky

REKLAMA
REKLAMA

Euronics leták

Euronics leták přináší zajímavou nabídku elektra pro každého

3/5
Actual brochure

Ať už patříte mezi milovníky elektroniky, IT či výpočetní techniky, nebo tato zařízení používáte spíše svátečně, v Euronics najdete vše, co byste mohli potřebovat. Asi nikdo z nás se v dnešní době neobejde bez mobilního telefonu a notebooku, díky kterým můžeme být v neustálém kontaktu se svými blízkými. Pokud chcete při nákupu nového elektrického vybavení ušetřit, prohlédněte si leták Euronics, ať dopředu víte, jaké slevy tu na vás čekají.

Jestliže se těšíte na pravidelný akční leták Euronics, tak se ho nedočkáte - Euronics totiž své letáky vydává nepravidelně. I tak zde ale na vás zlevněné zboží na prodejnách neustále čeká, a to napříč celým sortimentem. Aktuální leták Euronics je spuštěný od 21.12.2022 a naleznete ho tady.

Euronics - prodejce elektra známý po celém světě

Shop

Euronics představuje mezinárodní organizaci maloobchodních prodejců s elektronikou, která vznikla v roce 1990. K jejímu založení došlo spojením obchodníků z Německa, Belgie, Holandska, Španělska a Itálie. Stále se rozrůstá, díky čemuž je momentálně v Evropě největším evropským elektronickým distributorem, který kromě Evropy působí také v Asii a Africe. Celkem ho tak nalezneme ve více než třiceti zemích světa.

Na českém trhu se tento prodejce s elektronikou prosadil v roce 1999, kdy ho zde založila společnost HP TRONIC Zlín, spol. s.r.o. Od té doby se jí na našem území velmi daří, což dokazuje také fakt, že je zde vytvořená velká síť kamenných prodejen, které můžete navštívit ve městech Praha, Zlín, Brno, Olomouc, Ústí nad Labem a Hradec Králové. K zásadnímu okamžiku v historii společnosti Euronics došlo v roce 2017, ve kterém došlo ke spojení společnosti Datart a HP TRONIC a vznikl tak nový obchodní subjekt.

K nákupu nové elektroniky můžete také využít webové stránky euronics.cz, kde naleznete stejnou nabídku jako v kamenné prodejně. Nakoupíte si tak z pohodlí vašeho domova a ušetříte čas, který by vám zabrala cesta do prodejny a zase domů.

V Euronics na vás čekají také doplňkové služby

Assortment

Výhodné ceny elektroniky jsou sice důležité, ale není to to jediné, co potřebujete. Určitě byste o ni nechtěli hned přijít, proto je dobré si ji nechat pojistit proti odcizení nebo nahodilému poškození. Abyste měli jistotu, že vám bude sloužit déle než dva roky, můžete si záruku o jeden až tři roky prodloužit. Také nemusíte ztrácet čas s prvotní instalací nového počítače - raději využijte zdejší instalační služby a nechte profesionály, ať to udělají za vás.

Jak jste se mohli sami přesvědčit, Euronics leták tento týden s názvem Euronics - nabídka není zdaleka to jediné, co na vás v tomto obchodě čeká. Chcete nakupovat ještě výhodněji? Zaregistrujte se do VIP programu, se kterým získáte mnohem lákavější ceny, které navíc nejsou časově omezené.

Nový leták Euronics je vám k dispozici na Kimbinu

Kimbino App

Pokud nechcete zmeškat žádnou akční nabídku obchodu Euronics, pravidelně sledujte Kimbino.cz, kde pokaždé najdete, co nabízí Euronics leták příští týden. Prohlížení online letáků je velmi jednoduché a pohodlné. Nestane se totiž, že byste ho někam založili a nemohli ho pak najít. Navíc jsou mnohem ekologičtější než papírové, jelikož k jejich výrobě nejsou potřeba stromy, voda ani jiné suroviny. Chtěli byste mít akční leták Euronics ve vašem mobilním telefonu? Ani to není žádný problém! Stáhněte si do něj aplikaci Kimbino a Euronics leták tak budete mít vždy v kapse.

REKLAMA
REKLAMA

Další letáky z kategorie

REKLAMA

Sledovat

Do obchodu

Pobočky

Sdílej

Kimbino
mléko
máslo
sýr
jogurt
olej
chleba
salám
pivo
šunka
Kimbino
Euronics leták
Euronics leták

Zaregistruj se a využij všechny výhody.