KimbinoKimbino
Kika leták
3/5

Kika leták - aktuální akční letáky

Levné a stylové zařízení interiéru vám usnadní leták Kika

3/5
Actual brochure

Každý domov chce čas od času trochu oživit, a to například novou bytovou dekorací, sedací soupravou, nábytkem nebo rovnou zařízením celého obývacího pokoje či kuchyně. Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv změnu vašeho bydlení, prohlédněte si nejprve Kika leták, ať víte, jaké výrobky jsou momentálně ve slevě a pomohou vám při zkrášlování vaší domácnosti ušetřit. Jistě budete rádi za každou ušetřenou korunu, obzvlášť pokud se rozhodnete pro rozsáhlejší změnu interiéru.

Akční leták Kika vydává jednou za čtrnáct dní v pondělí. Každý měsíc se tak můžete těšit na dva letáky Kika, které pokaždé přinášejí jiný zlevněný sortiment, aby v něm každý našel to, co zrovna potřebuje. Aktuální leták Kika platí od příštího týdne a naleznete ho na naší webové stránce.

Kika - rakouský prodejce bytového vybavení působící po celé Evropě

Shop

Historie společnosti Kika sahá až do roku 1910, ve kterém převzal Rudolf Leiner st. se svou manželkou Theresou již existující firmu s postelovým zbožím v rakouském městě Sankt Pöltenu. Historie společnosti Kika jako takové začala až v roce 1973, kdy se Dr. Herbert Koch s manželkou Friederike Leinerovou zasloužili o zrod obchodu Kika ve Vídni.

Od roku 2002 začala Kika expandovat do okolních evropských států, jako je Slovensko, Rumunsko, Maďarsko a Česká republika. Na našem území je v současné době v provozu více než deset prodejen, které naleznete ve městech, jako je Říčany. Přehled všech kamenných obchodů včetně jejich otevírací doby naleznete na webových stránkách www.kika.cz, které slouží zároveň i jako e-shop pro pohodlné objednání zboží z vašeho domova.

Široký sortiment a spoustu služeb - to vše najdete v obchodě Kika

Assortment

V každé prodejně Kika na vás čeká více než 30 000 položek. Naleznete zde výrobky oblíbených značek, jako je Sencor, Tefal, Leifheit, Spontex, Frosch a další. Se zlevněnými výrobky známých i méně známých značek vás seznámí Kika leták tento týden s názvem Kika leták.

V Kika jsou pro vás kromě zajímavého zboží připravené také užitečné služby, jako je montáž výrobků, 3D plánování kuchyně, šití bytového textilu na zakázku, zapůjčení dodávky na přepravu zboží nebo odvoz starého nábytku. Vybrané obchodní domy Kika provozují také restaurace, kavárny a dětské koutky, které vám nakupování ještě více zpříjemní. Pokud hledáte ideální dárek pro své blízké, využijte dárkové karty, jejichž prostřednictvím lze uhradit jakékoliv zboží nebo služby obchodu Kika.

Chcete včas zjistit, co nabízí Kika leták příští týden? Podívejte se na Kimbino

Kimbino App

Plánujete si rádi dopředu, co nového do vašeho domova koupíte? Podívejte se na Kimbino.cz, kde na vás stále čeká nejnovější leták Kika, díky kterému zjistíte, jaké zboží je momentálně v akci a zkrášlení vaší domácnosti vás tím pádem nepřijde tak draho. Pokud si chcete prohlížet Kika leták pohodlněji, stáhněte si do vašeho mobilního telefonu aplikaci Kimbino. Online letáky jsou oproti papírovým mnohem šetrnější k naší planetě, jelikož pro jejich výrobu není nic potřeba, zatímco kvůli výrobě papíru se neustále kácení stromy, které naše planeta potřebuje k výrobě kyslíku.

REKLAMA
REKLAMA

Další letáky z kategorie

Kimbino
Zavřít
mlékomáslosýrjogurtolejchlebasalámpivošunka
Kimbino
Zavřít
Kika leták
  • Pražská 135