Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Dm leták od 11.07.2024 - Aktuální akční letáky

REKLAMA
dm drogerie

DM drogerie leták

Hledáte kosmetické přípravky za skvělé ceny? Prohlédněte si DM drogerie leták

3.5/5
Actual brochure

Každý člověk bez ohledu na jeho věk by o sebe měl pečovat. S tím, aby se cítil a vypadal dobře, mu mimo jiné pomůže dobře zvolená kosmetika. Kde jinde takové přípravky najít než v DM drogerii, která nabízí široké spektrum nejrůznějších výrobků? Vyberete si zde dekorativní, pleťovou a vlasovou kosmetiku, doplňky stravy, úklidové prostředky nebo třeba výrobky pro péči o tělo. Každý z nás chce při svém nákupu ušetřit, a pokud si nejprve prohlédnete leták DM drogerie, podaří se to i vám.

Akční katalóg DM drogerie vychází ve čtvrtek a platí následujících pět týdnů. V každém letáku na vás čekají slevy ze všech kategorií obchodu. Pokud nevěříte, tady si můžete prohlédnout aktuální leták DM drogerie, který vyšel 11.07.2024,a sami se o tom přesvědčit.

 

DM drogerie - jeden z největších drogistických řetězců ve střední a jihovýchodní Evropě

Shop

K založení společnosti DM drogerie došlo v roce 1976 v rakouském Linci. Už o dva roky později bylo otevřených více než sto poboček. V 90. letech začala DM drogerie pronikat také za hranice Rakouska, a to konkrétně do Maďarska, Slovinska, Itálie, Chorvatska a na Slovensko. V současné době provozuje DM drogerie své pobočky ve více než deseti evropských zemích. V roce 1995 uvedla DM drogerie na trh výrobky vlastních značek alverde NATURKOSMETIK, Balea, babylove a Paradies.

Do České republiky pronikl tento prodejce s drogistickými potřebami v roce 1993, kdy došlo k otevření první prodejny v Českých Budějovicích. Za dobu svého působení si u nás vysloužila různá ocenění, jako je například MasterCard Obchodník roku 2012, Ethnic Friendly zaměstnavatel, certifikát NSK (Národní systém kvalifikací) nebo Czech Superbrands Award 2014, 2015 a 2016.

Prodejny DM drogerie naleznete ve městech, jako je Praha, Brno, Plzeň, České Budějovice, Jihlava a Ostrava. Celkem jich je na našem území více než sto padesát a všechny jsou pro vás otevřené každý den. Pokud si chcete kosmetiku a doplňky stravy vybrat raději v klidu z pohodlí vašeho domova, využijte webové stránky dm.cz, kde je pro vás připravená stejná nabídka jako v kamenném obchodě.

DM drogerie - Zde jsem člověkem, zde nakupuji

Assortment

Tímto mottem se DM drogerie řídí, jelikož ví, že každý člověk je jiný a tím pádem potřebuje i jinou péči. DM drogerie leták tento týden s názvem dm drogerie leták je proto plný nejrůznějších zlevněných výrobků, aby si z nich vybral každý přesně to, co potřebuje. Za nákup v této drogerii také ušetříte, když se zaregistrujete do programu active beauty. Spočívá ve sbírání bodů za nákup, které poté proměníte za slevovou poukázku na váš další nákup.

DM drogerie má pro vás připravený také magazín Active beauty, který je dostupný zdarma a vychází pětkrát do roka. Naleznete v něm zajímavé články o správné péči o tělo, líčení, životním stylu nebo zdravé a chutné recepty. DM drogerie nabízí zboží vlastních značek, ke kterým, kromě výše zmíněných, časem přibyly značky dmBio, Mivolis, Profissimo, Sportness nebo VISIOMAX. Vyberete si zde ale také výrobky od Adidas, Dove, Garnier, L'ORÉAL PARIS nebo Rimmel.

DM drogerie leták příští týden na vás čeká už teď na Kimbinu

Kimbino App

O slevách obchodu DM drogerie se dozvíte, kdykoliv budete chtít, na Kimbino.cz. Nemusíte tak už spoléhat na pošťačku, která vás zásobuje papírovými letáky z různých obchodů, které se vám pak doma jen zbytečně pletou. Pokud chcete mít ještě větší přehled o slevách DM drogerie, stáhněte si do vašeho mobilního telefonu aplikaci Kimbino, ve které leták DM drogerie také najdete. Papírové letáky jsou pro naši planetu jen zbytečnou zátěží. O slevách se, stejně jako v nich, dozvíte i pomocí online letáků, které jsou navíc mnohem ekologičtější.

REKLAMA

Oblíbené produkty na Kimbino.cz:

Korektor
CC krém
Rozjasňovač
Řasenka
Lesk na rty
Lak na nehty
Šampon
Maska
Peeling
Mýdlo
Sprchový gel
Deodorant
Antiperspirant
Depilační krém
Zubní pasta
Lubrikační gel
Dudlík
Savička
Vložky
Gel na holení

Další letáky z kategorie

REKLAMA