Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Merkury Market leták (01.07.2024) - aktuální akční letáky

REKLAMA
Merkury Market

Merkury Market leták

Zajímavé ceny zahradního a bytového vybavení vám nabídne leták Merkury Market

3/5
Actual brochure

Stavíte si váš vysněný dům a máte jasnou představu o tom, jak by mělo vypadat nejen vaše bydlení, ale i zahrada? Pak je tu pro vás připravený obchod Merkury Market, který nabízí široký sortiment bytového a zahradního zboží, ze kterého si vybere opravdu každý. Čekají tu na vás nejrůznější koberce, kamna, bytový i zahradní nábytek, osvětlení, grily a mnoho dalších věcí, které vám zpříjemní každý den. Merkury Market se řídí heslem: „Stavěj a přestavuj levněji“ - o čemž vás přesvědčí také Merkury Market leták, který je plný zajímavých akcí.

Na nový akční leták Merkury Market se můžete těšit na začátku každého měsíce s tím, že platí až do jeho konce. Na nákup zlevněného vybavení tak máte pokaždé dostatek času. Aktuální leták Merkury Market je pro vás připravený od 01.07.2024 a můžete si ho prohlédnout tady.

Merkury Market - úspěšný polský prodejce s více než dvaceti pěti letou historií

Shop

Polská společnost Merkury Market vznikla v roce 1991 a po celou dobu svého působení se zaměřuje na prodej stavebního materiálu, zahradnických a bytových potřeb za bezkonkurenční ceny. Nízké ceny ale neznamenají, že by bylo zboží nekvalitní, ba právě naopak! Merkury Market se snaží splnit ty nejvyšší nároky každého zákazníka.

Společnost Merkury Market se od svého založení výrazně rozrostla - v současné době nabízí více než 55 0000 produktů, a to jak soukromým zákazníkům, tak profesionálním stavebníkům a řemeslníkům. Merkury Market otevírá každý rok nové pobočky, což je další důkaz jeho úspěchu. V současné době provozuje více než deset kamenných prodejen v Polsku a více než dvacet obchodů na Slovensku.

V České republice se s Merkury Market setkáte díky obchodnímu řetězci Baumax, který nyní spadá pod vedení této polské společnosti. Ovšem klasické pobočky Merkury Market na našem území neprovozuje. Pokud se chcete podívat, jaký sortiment Merkury Market nabízí, jsou vám k dispozici jejich webové stránky merkurymarket.cz.

U Merkury Market naleznete také různé služby

Assortment

Merkury Market využijete i jinak, než jen jako pouhého prodejce stavebních, bytových a zahradních potřeb. Čekají tu na vás totiž také různé služby, jako je montáž obkladových panelů, plovoucích podlah a truhlářských výrobků, rady od profesionálů, šití záclon, závěsů a okenních dekorací podle vašich požadavků a pro věrné zákazníky je zde připravená zákaznická karta, díky které její vlastník získá až 10% slevu na nákup.

V první řadě je ale Merkury Market prodejce rozmanitého sortimentu, o čemž vás přesvědčí Merkury Market leták tento týden s názvem Merkury Market leták.

S Kimbinem budete mít Merkury Market leták příští týden stále po ruce

Kimbino App

Chcete mít přehled o tom, jaké slevy váš oblíbený prodejce Merkury Market nabízí? Pravidelně sledujte Kimbino.cz, kde naleznete leták Merkury Market, kdykoliv si jen vzpomenete. Prohlédnete si ho pohodlně a navíc bez toho, aniž by vznikl jakýkoliv odpad. Online letáky jsou v dnešní době stále více vyhledávané, jelikož oproti papírovým letákům naši planetu nijak nezatěžují. Kvůli výrobě papírů jsou totiž neustále kácené stromy a spotřebovává se velké množství vody. Pokud chcete mít prohlížení letáků Merkury Market ještě pohodlnější, stáhněte si do vašeho mobilního telefonu aplikaci Kimbino, se kterou je budete mít neustále u sebe.

REKLAMA

Oblíbené produkty na Kimbino.cz:

Postel
Matrace
Šatní skříň
Komoda
Rošt
Pohovka
Křeslo
Lehátko
Tv skříňka
Stolek
Regál
Stůl
Židle
Police
Zásuvka
Zahradní nábytek
Kuchyňská linka
Skříňka
Zrcadlo
Botník

Další letáky z kategorie

REKLAMA