Obchod Merkury Market je mezi českými zákazníky jedním z neznámějších. I díky tomu patří k nejúspěšnějším obchodům na českém trhu. Merkury Market nabízí v podstatě vše, co potřebujete. A hlavně: za skvělé ceny! Merkury Market pro vás pravidelně chystá nové akce. Jejich aktuální podobu platnou od 02.11.2019 najdete tady. Chybí v obchodě Merkury Market nějaká nabídka? Tak ji zkuste najít jinde! Podívejte se třeba na nabídku obchodů 4home.cz, BAUMAX, Casarredo, CZ Nábytkář, Decodoma, Domestav, Dům barev, Eva supermarket, Globus Baumarkt, Hecht.

Máte vyhlídnuté zboží, ale na našich stránkách jste informaci o jeho nabídce vůbec nenašli? Tak přejděte na oficiální webovky obchodu www.merkurymarket.cz.

Zapomeňte na tištěné papírové letáky a plné schránky. Využíváním online letáků máte vždy k dispozici aktuální nabídku obchodu Merkury Market, kdekoliv jste. Víte, že právě chráníte životní prostředí? Čím? Tím, že neprohlížíte papírový leták obchodu Merkury Market, ale leták elektronický!

Nevěříte, že šetřit nakupováním je snadné? Pojďte se o tom přesvědčit. Nepromeškejte už žádnou akci obchodu Merkury Market. Přihlaste se k odběru novinek anebo si stáhněte naši aplikaci Kimbino. Budete mít dokonalý přehled o aktuálních nabídkách obchodu Merkury Market.

Svátek Black Friday je tady a dorazil také do obchodu Merkury Market. Podívejte se na naši speciální nabídku Black Friday 2019 v novém letáku obchodu Merkury Market! Nejnovější leták s názvem Merkury Market - leták je platný od 02.11.2019 - 30.11.2019. Nepropásněte skvělé Black Friday akce v obchodě Merkury Market. V kategorii Bydlení, nábytek naleznete i další letáky pro Black Friday. Pokud se chystáte nakoupit vánoční dárky s předstihem a hledáte inspiraci, prohlédněte si všechny propagační letáky Black Friday a ušetřete tisíce korun. Kimbino vám přináší přehled těch nejlepších akcí, která vám letošní Black Friday přinesl.