Kimbino
Kimbino
Sparkys leták
3/5

Sparkys BLACK FRIDAY 2023 - Leták na příští týden

REKLAMA
REKLAMA

Sparkys

Sparkys leták, to je široký výběr hraček za skvělé ceny

3/5
Actual brochure

Chtěli byste udělat vašim dětem radost pěknou hračkou, ale na druhou stranu nechcete utrácet zbytečně moc peněz? Prohlédněte si nabídku hračkářství Sparkys, které doslova překypuje různými typy hraček. Vyberete si zde hračky pro nejmenší děti, kluky a holky, různé postavičky nebo předměty podporující tvořivost. Díky Sparkys se tak budou vaše děti rozvíjet tím správným směrem. Nezmeškejte žádnou akční nabídku a už nyní se podívejte na leták Sparkys, který vás jistě zaujme.

Akční leták Sparkys vydává několikrát do roka a pokaždé se můžete těšit na zajímavé slevy a speciální akce. Zlevněné zboží je pro vás připravené také přímo na webových stránkách Sparkys, a to v sekci výprodej, kde na vás čekají slevy i přes 90 %, takže nové hračky koupíte skoro zadarmo. Aktuální leták Sparkys spustil 01.10.2023 a můžete si ho prohlédnout tady.

Sparkys - prodejce kvalitních hraček a dárků

Shop

K založení Sparkys došlo v roce 1998. Po celou dobu své existence poskytuje dětem a jejich rodičům výrobky prvotřídní kvality. Sortiment, který Sparkys obsahuje, je ojedinělý a nabízí ho výhradně toto hračkářství.

Nákup hraček je možný v jedné z více než dvaceti prodejen, které jsou rozmístěné po celé České republice, takže nechybí ve velkých městech, jako je Praha, Zlín, Velký Týnec, Liberec, České Budějovice a Brno. Výhoda hračkářství Sparkys spočívá v tom, že jsou pro vás otevřené každý den. V případě, že dáváte přednost pohodlnému nákupu z domova, otevřete si webové stránky sparkys.cz, kde je pro vás přichystaný stejný sortiment jako v kamenných obchodech Sparkys.

Sparkys - výhodný nákup oblíbených hraček

Assortment

Sparkys nabízí hračky pro děti všech věkových kategorií od oblíbených značek, jako je Baby Born, Disney, Fisher Price, Lego nebo Nerf. Hračky si můžete pro vaše děti vybrat sami, a to skrze Sparkys leták tento týden s názvem Sparkys katalog Vánoce 2023, který je přináší za výhodnou cenu, nebo můžete požádat o pomoc vyškolený personál na prodejně, který vám ochotně poradí.

Sparkys má pro své stálé zákazníky připravený věrnostní program Klub království hraček, díky kterému získáte speciální nabídky za ještě výhodnější ceny a překvapení k narozeninám a svátku vašich dětí. Při objednání z e-shopu Sparkys se můžete těšit na dopravu zdarma, a to v případě, že bude hodnota vaší objednávky přesahovat 1 500 Kč.

Nezmeškejte žádný leták Sparkys a pravidelně sledujte Kimbino

Kimbino App

Pokud nechcete propásnout Sparkys leták příští týden, pravidelně se dívejte na Kimbino.cz, kde je pro vás vždy připravený. Díky tomu za nákup hraček pro vaše děti pokaždé ušetříte, takže budou spokojené nejen ony, ale i vy. Pokud si chcete listování v online letácích ještě více zpříjemnit, stáhněte si do vašeho mobilního telefonu aplikaci Kimbino, kde je pokaždé spolehlivě najdete. Online letáky mají nespočet výhod. Nicméně tou nejzásadnější je, že ke své výrobě nevyužívají žádné přírodní zdroje, takže jsou zcela ekologické.

Black Friday 2023

Svátek Black Friday je tady a dorazil také do obchodu Sparkys. Podívejte se na naši speciální nabídku Black Friday 2023 v novém letáku obchodu Sparkys! Nejnovější leták s názvem Sparkys katalog Vánoce 2023 je platný od 01.10.2023 - 31.12.2023. Nepropásněte skvělé Black Friday akce v obchodě Sparkys. V kategorii Ostatní naleznete i další letáky pro Black Friday. Pokud se chystáte nakoupit vánoční dárky s předstihem a hledáte inspiraci, prohlédněte si všechny propagační letáky Black Friday a ušetřete tisíce korun. Kimbino vám přináší přehled těch nejlepších akcí, která vám letošní Black Friday přinesl.
REKLAMA
REKLAMA

Oblíbené produkty na Kimbino.cz:

Pizza
Těstoviny
Pračka
Telefon
Smartphone
Hodinky
Tablet
Počítač
Audio
Budík
MP3
Přehrávač
Hra
Disk
Mikrofon
Adaptér
USB
Sušička
Trouba
Mikrovlnná trouba

Další letáky z kategorie

REKLAMA

Sledovat

Do obchodu

Pobočky

Sdílej

Kimbino
mléko
máslo
sýr
jogurt
olej
chleba
salám
pivo
šunka
Kimbino
Sparkys leták

Zaregistruj se a využij všechny výhody.