Kimbino
Kimbino

Sportisimo leták (01.06.2024) - aktuální akční letáky

REKLAMA
Sportisimo
REKLAMA

Sportisimo

Sportisimo leták nabízí sportovní potřeby pro každého

3/5
Actual brochure

Rozhodli jste se, že konečně zatočíte s přebytečnými kily a začnete žít aktivněji? Ať už jste se rozhodli pro běhání, jízdu na kole, inline bruslení nebo cvičení, bez kvalitního vybavení se neobejdete. A přesně proto je tu obchod Sportisimo. Čeká tu na vás velký výběr sportovního oblečení, bot a doplňků, a to pro ženy, muže i děti. Nejen, že si zde veškeré vybavení budete moci koupit, ale pokud si navíc ještě před nákupem prohlédnete leták Sportisimo, tak za něj ušetříte.

Akční leták Sportisimo vydává několikrát do roka. Většinou platí deset dní, ale není výjimkou, že stejné zlevněné zboží naleznete v obchodě Sportisimo i měsíc. Akce jsou vypsané také přímo na jeho webových stránkách, a to v kategorii Speciální akce. Aktuální leták Sportisimo platí od 01.06.2024 a čeká na vás tady.

Sportisimo - oblíbené místo sportovců

Shop

Historie obchodu Sportisimo se začala psát v roce 1999, ve kterém vstoupil na český trh. Své zákazníky si postupně získával díky své nabídce kvalitního zboží za příznivé ceny. Sportisimo nezůstal jen na našem území, ale už po pár letech své existence postupně expandoval do Maďarska, Polska, Slovenska a Rumunska.

V České republice tento prodejce sportovních potřeb provozuje přes sto poboček, které se nacházejí napříč celou republikou. Nachází se ve větších, ale i menších městech, jako je Praha, Plzeň, Brno, Ostrava, Liberec a Olomouc. Svým zákazníkům samozřejmě umožňuje také pohodlný nákup z domova, a to prostřednictvím webových stránek sportisimo.cz.

Sportisimo nabízí potřeby pro sport i volný čas

Assortment

Obchod Sportisimo můžete navštívit i v případě, že nepatříte mezi milovníky žádného sportu. Nabízí totiž mimo jiné také vycházkové boty, ve kterých zvládnete ujít i delší procházky. V obchodě Sportisimo naleznete výrobky od známých českých i světových značek, jako je Atomic, Kappa, Nike, Reebok nebo Voxx a také má pro vás připravenou nabídku vlastní značky Sportisimo. Abyste za nákup těchto i ostatních značek ušetřili, podívejte se na Sportisimo leták tento týden s názvem Sportisimo Nabídka produktů, který je nabízí za akční cenu.

Sportisimo má pro vás připravené také různé služby, jako je produktová poradna, doprava zdarma při objednávce nad dva tisíce korun, blog plný sportovní inspirace, věrnostní program a dárkové poukázky v hodnotě až dva tisíce korun.

Kimbino představuje správnou cestu k získání letáku Sportisimo

Kimbino App

Chcete si prohlížet akční leták Sportisimo, kdykoliv vás napadne? Stáhněte si do vašeho mobilního telefonu aplikaci Kimbino nebo pravidelně sledujte webové stránky Kimbino.cz, kde je pro vás Sportisimo leták příští týden vždy připravený. Sledování online letáků je jednoduché a pohodlné. Přestanou se vám navíc doma hromadit neplatné papírové letáky, které vám pošťačka nosí domů i z obchodů, ve kterých nenakupujete, takže jsou pro vás zcela bezvýznamné.

REKLAMA

Další letáky z kategorie

REKLAMA