Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Kubík leták (16.07.2024) - aktuální akční letáky

REKLAMA
Kubík

Kubík leták

Kubík leták přináší kvalitní potraviny za příznivé ceny

3/5
Actual brochure

Je pro vás kvalita výrobků na prvním místě? Výrobky prvotřídní jakosti nemusí být pokaždé drahé. Za svůj nákup můžete jednoduše ušetřit, a to tak, že při vybírání potravin, potřeb pro domácnost a vaše domácí mazlíčky využijete leták Kubík, který je plný skvělých cen. Každá prodejna Kubík vám poskytne výběr z více než 7 500 položek, takže tam naleznete veškeré zboží, které ve vaší domácnosti běžně používáte.

Akční leták Kubík vydává zvlášť pro velkoobchodní a maloobchodní prodej. Pro běžné zákazníky vychází Kubík leták vždy ve středu a platí následující dva týdny. Oproti tomu velkoobchodní akční nabídka je stejná po celý kalendářní měsíc. Aktuální leták Kubík platí od 09.07.2024 a je k dispozici tady.

Kubík - česká společnost, která má široké spektrum působení

Shop

Česká rodinná firma Kubík odstartovala své působení na našem trhu v roce 1990. Od svého vzniku se dynamicky rozvíjí, a to nejen v oblasti prodeje. Kubík se zapojuje také do velkoobchodního a maloobchodního prodeje textilu, výstavby inženýrských sítí a provozu kaváren s rychlým občerstvením YES Café a mimo to má na starost také cestovní kancelář Kubík Travel a různé developerské činnosti.

V současné době má v provozu více než deset maloobchodních prodejen, které se nacházejí převážně ve východočeských městech, jako je Hradec Králové, Pardubice, Litomyšl, Moravská Třebová. Pokud chcete vědět, kde všude na vás prodejny Kubík čekají, podívejte se na webové stránky kubik.cz, kde také naleznete jejich otevírací dobu. Kromě seznamu obchodů tam také najdete Kubík leták tento týden a akce dne, které v prodejnách platí pouze v uvedené datum.

V letáku Kubík naleznete zboží vlastní značky

Assortment

Kubík má pro své zákazníky připravené zboží prémiové značky Česká cena. Pokud máte oblíbený typ potravin, nemusíte se obávat, že byste o ně byli ochuzeni. Kubík totiž nabízí produkty vlastních i běžných značek. S aktuální slevovou nabídkou vás seznámí Kubík leták tento týden, který se jmenuje Kubík leták a naleznete v něm zboží všech kategorií jako je maso, rum, pivo nebo mléko .

Pro stálé zákazníky má Kubík připravený věrnostní program. Každý člen jeho klubu získá jednu velkou kartu a tři malé, o které se může podělit se členy rodiny. Věrnostní systém spočívá ve sbírání bodů za nákup. Za každých utracených sto korun získáte bod. Za nasbíraných třicet bodů obdržíte finanční poukázku v hodnotě třiceti korun, kterou můžete uplatnit při dalším nákupu.

S Kimbinem vám neunikne žádná sleva

Kimbino App

S novou akční nabídkou se můžete setkat i jinak než prostřednictvím papírového letáku. Už nyní ji naleznete na Kimbino.cz, kde máte Kubík leták příští týden stále k dispozici. Díky online letákům Kubík se vám už doma nebudou hromadit papíry s neplatnými akcemi. Chcete se podívat na novou akční nabídku kdykoliv a kdekoliv? Využijte k jejich prohlédnutí mobilní aplikaci Kimbino a mějte tak veškeré akce stále na dosah.

REKLAMA

Oblíbené produkty na Kimbino.cz:

Mléko
Sýr
Vejce
Chléb
Káva
Salám
Šunka
Víno
Pivo
Rajčata
Čaj
Smetana
Bonbóny
Gin
Hranolky
Krém
Okurky
Vodka
Zmrzlina
Oplatky

Další letáky z kategorie

REKLAMA