Kimbino
Kimbino
Kubík leták
3/5

Kubík leták od 28.11.2023 příští týden - BLACK FRIDAY

REKLAMA
REKLAMA

Kubík leták

Kubík leták přináší kvalitní potraviny za příznivé ceny

3/5
Actual brochure

Je pro vás kvalita výrobků na prvním místě? Výrobky prvotřídní jakosti nemusí být pokaždé drahé. Za svůj nákup můžete jednoduše ušetřit, a to tak, že při vybírání potravin, potřeb pro domácnost a vaše domácí mazlíčky využijete leták Kubík, který je plný skvělých cen. Každá prodejna Kubík vám poskytne výběr z více než 7 500 položek, takže tam naleznete veškeré zboží, které ve vaší domácnosti běžně používáte.

Akční leták Kubík vydává zvlášť pro velkoobchodní a maloobchodní prodej. Pro běžné zákazníky vychází Kubík leták vždy ve středu a platí následující dva týdny. Oproti tomu velkoobchodní akční nabídka je stejná po celý kalendářní měsíc. Aktuální leták Kubík platí od 28.11.2023 a je k dispozici tady.

Kubík - česká společnost, která má široké spektrum působení

Shop

Česká rodinná firma Kubík odstartovala své působení na našem trhu v roce 1990. Od svého vzniku se dynamicky rozvíjí, a to nejen v oblasti prodeje. Kubík se zapojuje také do velkoobchodního a maloobchodního prodeje textilu, výstavby inženýrských sítí a provozu kaváren s rychlým občerstvením YES Café a mimo to má na starost také cestovní kancelář Kubík Travel a různé developerské činnosti.

V současné době má v provozu více než deset maloobchodních prodejen, které se nacházejí převážně ve východočeských městech, jako je Hradec Králové, Pardubice, Litomyšl, Moravská Třebová. Pokud chcete vědět, kde všude na vás prodejny Kubík čekají, podívejte se na webové stránky kubik.cz, kde také naleznete jejich otevírací dobu. Kromě seznamu obchodů tam také najdete Kubík leták tento týden a akce dne, které v prodejnách platí pouze v uvedené datum.

V letáku Kubík naleznete zboží vlastní značky

Assortment

Kubík má pro své zákazníky připravené zboží prémiové značky Česká cena. Pokud máte oblíbený typ potravin, nemusíte se obávat, že byste o ně byli ochuzeni. Kubík totiž nabízí produkty vlastních i běžných značek. S aktuální slevovou nabídkou vás seznámí Kubík leták tento týden, který se jmenuje Kubík leták a naleznete v něm zboží všech kategorií jako je maso, rum, pivo nebo mléko .

Pro stálé zákazníky má Kubík připravený věrnostní program. Každý člen jeho klubu získá jednu velkou kartu a tři malé, o které se může podělit se členy rodiny. Věrnostní systém spočívá ve sbírání bodů za nákup. Za každých utracených sto korun získáte bod. Za nasbíraných třicet bodů obdržíte finanční poukázku v hodnotě třiceti korun, kterou můžete uplatnit při dalším nákupu.

S Kimbinem vám neunikne žádná sleva

Kimbino App

S novou akční nabídkou se můžete setkat i jinak než prostřednictvím papírového letáku. Už nyní ji naleznete na Kimbino.cz, kde máte Kubík leták příští týden stále k dispozici. Díky online letákům Kubík se vám už doma nebudou hromadit papíry s neplatnými akcemi. Chcete se podívat na novou akční nabídku kdykoliv a kdekoliv? Využijte k jejich prohlédnutí mobilní aplikaci Kimbino a mějte tak veškeré akce stále na dosah.

Black Friday 2023

Svátek Black Friday je tady a dorazil také do obchodu Kubík. Podívejte se na naši speciální nabídku Black Friday 2023 v novém letáku obchodu Kubík! Nejnovější leták s názvem Kubík leták je platný od 28.11.2023 - 11.12.2023. Nepropásněte skvělé Black Friday akce v obchodě Kubík. V kategorii Supermarkety naleznete i další letáky pro Black Friday. Pokud se chystáte nakoupit vánoční dárky s předstihem a hledáte inspiraci, prohlédněte si všechny propagační letáky Black Friday a ušetřete tisíce korun. Kimbino vám přináší přehled těch nejlepších akcí, která vám letošní Black Friday přinesl.
REKLAMA
REKLAMA

Oblíbené produkty na Kimbino.cz:

Mléko
Máslo
Sýr
Jogurt
Vejce
Chléb
Čokoláda
Salám
Šunka
Víno
Pivo
Pomeranče
Rajčata
Rýže
Smetana
Bonbóny
Cereálie
Krém
Tvaroh
Vodka

Další letáky z kategorie

REKLAMA

Sledovat

Pobočky

Sdílej

Kimbino
mléko
máslo
sýr
jogurt
olej
chleba
salám
pivo
šunka
Kimbino
Kubík leták

Zaregistruj se a využij všechny výhody.