Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Eva supermarket leták (10.07.2024) - aktuální akční letáky

REKLAMA
Eva supermarket

Eva supermarket leták

Chcete ušetřit při nákupu potřeb pro domácnost a zahradu? Prohlédněte si leták Eva supermarket

3/5
Actual brochure

Chtěli byste při nákupu najít vše, co potřebujete, na jednom místě a neztrácet tak čas nakupováním ve více internetových obchodech? Pak se podívejte na e-shop Eva.cz, který vás potěší velmi rozmanitým sortimentem. Naleznete zde totiž vše od drogerie, přes domácí elektrospotřebiče až po výpočetní techniku. Nechybí tu ani nabídka zahradnických potřeb a nářadí, bez kterých se neobejde žádná zahrada ani dílna. Nejenže v obchodě Eva.cz naleznete vše, co hledáte, ale pokud si vyberete zlevněné zboží, které nabízí Eva supermarket leták, tak navíc i ušetříte.

Nový akční leták Eva supermarket vydává dvakrát do měsíce a pokaždé platí necelé dva týdny. Každý Eva supermarket leták obsahuje jiné zlevněné zboží, aby se každý zákazník dočkal produktů, které právě potřebuje. Aktuální leták Eva supermarket odstartoval 10.07.2024 a čeká na vás tady.

Eva - internetový obchod, ale také kamenný supermarket

Shop

Historie internetového obchodu Eva.cz sahá do roku 2000. Jeho provozovatelem je společnost Zásobování a.s., která se zabývá velkoobchodním a maloobchodním prodejem elektroniky a domácích elektrospotřebičů už více než dvacet pět let. Eva.cz není však pouze internetový obchod, provozuje také kamenný supermarket, který naleznete v Mělníkua je pro vás otevřený od pondělí do neděle.

Úspěch e-shopu Eva.cz dokazuje počet odeslaných objednávek, který se už přehoupl přes jeden a půl milionu. Nakupování přes internet je velmi pohodlné. Stačí si otevřít webové stránky eva.cz a vybrat si z dostupných kategorií požadované produkty. Pokud byste si nevěděli s vaší objednávkou rady, můžete se obrátit na zákaznickou linku, na které vám vyškolený personál ochotně poradí.

Prioritou e-shopu Eva.cz je, aby zákazníci na svoji objednávku dlouho nečekali. Díky tomu, že disponuje velkou skladovou plochou, si může dovolit mít téměř veškeré zboží skladem a tím pádem ihned připravené k odeslání, takže se snaží každou objednávku expedovat ještě v den jejího objednání.

Jak nakoupit v e-shopu Eva.cz ještě výhodněji?

Assortment

Abyste za váš nákup v internetovém obchodě nebo kamenném supermarketu Eva ušetřili, stačí, když si prohlédnete Eva supermarket leták tento týden s názvem Eva supermarket leták a vyberete si zlevněné zboží, které právě nabízí. Čekají tu na vás výrobky známých značek, jako je Candy, Beko, Nivea, Ariel, Marimex a další.

V e-shopu Eva.cz naleznete také zajímavou nabídku rozbaleného zboží, které je zlevněné. Vybrat si můžete nové výrobky s plnou záruční dobou, nebo ty, které jsou použité, ale v dobrém stavu. Pokud chcete zaplatit opravdu minimum, vyberte si použité nebo opravené zboží, které je plně funkční, ale nabízí se pouze za symbolickou cenu.

Eva supermarket leták příští týden naleznete vždy na Kimbinu

Kimbino App

Stále ještě sledujete akční nabídky v papírových letácích, které vám chodí do schránky? V dnešní době existuje mnohem jednodušší a pohodlnější řešení. Stačí, když si otevřete Kimbino.cz nebo si do vašeho mobilního telefonu stáhnete aplikaci Kimbino, ve které leták Eva supermarket pokaždé naleznete. Můžete se tak na akční nabídku podívat kdykoliv si vzpomenete a ne jen v momentě, kdy máte papírový leták po ruce. Prohlížení online letáků je ekologické, protože se vám díky tomu přestanou doma hromadit staré papíry, jejichž produkce vyžaduje spoustu vody a vykácených stromů.

REKLAMA

Oblíbené produkty na Kimbino.cz:

Trouba
Konvice
Struhadlo
Sekačka
Rošt
Lehátko
Stolek
Stůl
Zásuvka
Wc
Koš
Batoh
Desky
Utěrka
Vlhčené ubrousky
Brousek
Miska
Hadice
Postřikovač
Smetáček

Další letáky z kategorie

REKLAMA