Kimbino
Kimbino
REKLAMA

ASKO nábytek leták (25.07.2024) - aktuální akční letáky

REKLAMA
ASKO nábytek

ASKO - NÁBYTEK

Chcete ušetřit při zařizování svého bydlení? Prohlédněte si ASKO - NÁBYTEK leták

3.5/5
Actual brochure

Zařizování interiéru je sice příjemnou, ale také finančně dost náročnou záležitostí. Bez kvalitního vybavení, jako je postel, jídelní stůl s židlemi, skříň nebo sedačka se žádná domácnost neobejde. Využijte při zařizování vaší domácnosti obchod ASKO - NÁBYTEK, který ve svém sortimentu nabízí širokou škálu nábytku, ze kterého si jistě vyberete. Nemusíte mít strach, že byste v něm za vybavení zaplatili ohromné částky, pravidelně pro vás totiž vychází leták ASKO - NÁBYTEK, díky kterému se dozvíte, jaké vybavení si můžete momentálně koupit se slevou.

Akční leták ASKO - NÁBYTEK je pro vás připravený jednou za měsíc. Pokaždé však vychází v jiné datum a i jeho platnost je vždy jiná, proto se pravidelně informujte, jestli už nevyšel nový leták ASKO - NÁBYTEK, abyste nějaké zajímavé slevy nepropásli. Aktuální leták ASKO NÁBYTEK je platný od 11.07.2024 a můžete si ho pohodlně prohlédnout tady.

ASKO - NÁBYTEK patří mezi největší a nejznámější české prodejce nábytku

Shop

K prvnímu otevření prodejny ASKO - NÁBYTEK došlo v Praze v roce 1991. Postupem času přibývaly další a dnes jich na našem území provozuje celkem třináct, do kterých můžete zavítat od pondělí do neděle. Naleznete je ve větších i menších městech, jako je Plzeň, Praha, Hradec Králové, Tábor, Mladá Boleslav a České Budějovice.

Milník v historii společnosti ASKO - NÁBYTEK nastal v roce 2009, ve kterém spustil svůj internetový obchod. Pro nové vybavení do domu nebo bytu tak nemusíte jet pouze do kamenného obchodu, ale můžete si otevřít webové stránky asko-nabytek.cz a objednat si ho z pohodlí vašeho domova. Při jeho vybírání si tak budete moci vše hezky proměřit a navíc vás nebude nikdo rušit.

ASKO - NÁBYTEK nabízí vybavení různých stylů

Assortment

Patříte mezi vyznavače moderního, nebo naopak retro stylu? Ať tak či onak, v ASKO - NÁBYTEK si přijdete na své, jelikož v něm naleznete nábytek různých stylů, dekorů a barev. Prohlédněte si ASKO - NÁBYTEK leták tento týden s názvem ASKO nábytek leták ať si uděláte obrázek jednak o jeho cenách, ale také o nabízeném zboží. Vybavení si můžete v ASKO - NÁBYTEK vybrat také podle značek, a to konkrétně Carta, Masano, Phil Hill nebo Stefano Sardo.

Čekají tu na vás také různé služby, které jistě oceníte. Využijte nákup na splátky, odbornou montáž nebo zapojení elektrospotřebičů a zpříjemněte si díky nim své nakupování. Patříte mezi stálé zákazníky obchodu ASKO - NÁBYTEK? Zapojte se do jejich věrnostního programu, díky kterému získáte další slevy na nákup. Budete si zařizovat novou kuchyň? I s tou vám ASKO - NÁBYTEK pomůže. Navštivte jeho kuchyňské studio a nechte si ji vyrobit na míru.

Nezmeškejte ASKO - NÁBYTEK leták příští týden a pravidelně sledujte Kimbino

Kimbino App

Chcete mít jistotu, že vám neuteče žádný leták ASKO - NÁBYTEK a vy se tak o jeho slevách vždy spolehlivě dozvíte? Každý týden se podívejte na Kimbino.cz, kde pro vás bude leták ASKO - NÁBYTEK pokaždé připravený. Nemusíte se tak obávat, že byste propásli slevy na váš vyhlídnutý nábytek. Pokud si chcete prohlížet akční leták ASKO - NÁBYTEK i ve vašem mobilním telefonu, stáhněte si do něj aplikaci Kimbino, která vám to umožní. Zapomeňte tak už konečně na papírové letáky, které přírodu zbytečně zatěžují, jelikož jsou kvůli jejich výrobě neustále kácené stromy a spotřebovává se velké množství vody, což jsou zdroje, kterých je už tak v přírodě nedostatek.

REKLAMA

Oblíbené produkty na Kimbino.cz:

Tv
Postel
Matrace
Šatní skříň
Rošt
Křeslo
Obývací stěna
Stolek
Stůl
Desky
Sedací souprava
Nábytek
Skříň

Další letáky z kategorie

REKLAMA