Kdo by neznal obchod Dr. Max! Vždyť už si díky své skvělé nabídce a zajímavým akcím vydobyl pozici velkého hráče na českém trhu! Obchod Dr. Max je mezi zákazníky známý velmi širokou nabídku zboží a také skvělými cenami. Většina zákazníků tu pořídí v podstatě vše, co potřebuje. Pravidelně nové akce, to je doména obchodu Dr. Max. tady najdete nabídku jejich nových akcí platných od 01.03.2020. Pro srovnání se zkuste podívat i na nabídky obchodů Ageo, Alphega lékárna, Avon, Benu, dm drogerie, Drogerie Martina, FAnn parfumerie, Kouzlo drogerie, Mary Kay, Medifin.

Váháte, kam se na nákup vydat? Tak vězte, že pobočky obchodu Dr. Max najdete ve více městech, příkladem mohou být , Benešov, Beroun, Blansko, Blatná, Bohumín. Není tu vše, co jste hledali? Mrzí nás to. Ale nic není ztraceno. My se věnujeme hlavně letákům, ale pokud hledáte cokoliv z běžné nabídky, zkuste přímo oficiální web obchodu www.drmax.cz.

Tištěné letáky ponechte minulosti a přejděte na elektronické. Nabídku obchodu Dr. Max můžete kdykoliv sledovat pohodlně online. A žádný odpad vám z nich doma nezůstane. Online letáky, tedy nabídka aktuálních akcí obchodu Dr. Max online, to není jen módní výkřik, to je i výrazný krok směrem k ochraně životního prostředí a našich lesů. Děkujeme, že jste se k nám a k ochraně životního prostředí přidali.

Chcete šetřit? Zkuste na to jít přes levnější nákupy, výsledek brzy pocítíte vy i vaše peněženka.