Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Makro leták (31.07.2024) - aktuální akční letáky

REKLAMA
Makro

Makro leták

Leták Makro přináší velkoobchodní nabídku zlevněného zboží

3/5
Actual brochure

Je pro vás při nákupu důležitá čerstvost a kvalita? Patříte mezi podnikatele, kteří chtějí za nákup ušetřit? Pořiďte si Makro kartu a začněte výhodně nakupovat. V prodejnách Makro na vás čeká více než 40 000 potravin a dalších produktů. Kvalita je pro Makro důležitá, proto pravidelně kontrolují své výrobky - což dokazuje také to, že jsou držiteli mezinárodního certifikátu IFS, tudíž splňují normy pro systémy řízení kvality.

Akční leták Makro přináší každé dva týdny nové zlevněné zboží. Pokaždé platí více akčních letáků najednou, které jsou zaměřené na gastronomii, spotřební zboží, výrobky pro domácnost a zahradu a další kategorie zboží. Aktuální leták Makro je spuštěný od 17.07.2024 a naleznete ho tady.

Makro - prodejce pro registrované podnikatele

Shop

K prvnímu otevření prodejny Makro došlo v roce 1968 v Amsterdamu. O její založení se postarala nizozemská společnost SHV Holdings. Tuto společnost však v roce 1998 nahradila akciová společnost Metro AG, která Makro vlastní dodnes. Společnost Makro se od doby svého vzniku rozšířila po celém světě - nechybí v Asii ani Severní a Jižní Americe.

Na český trh se tento velkoobchodní prodejce dostal v roce 2001, a to skrze obchodní společnost MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o. Za dobu jejího působení došlo k otevření třinácti velkoobchodních prodejen, které jsou ve městech, jako je Plzeň, Brno, Ústí nad Labem a Borek.

Pokud nevíte, kde se nachází nejbližší Makro, podívejte se na webové stránky makro.cz, kde naleznete seznam všech prodejen i s jejich otevírací dobu. Kromě toho tam nechybí ani Makro leták, který je vždy plný zajímavých slev.

Kdo a jak může nakupovat v prodejnách a využít leták Makro?

Assortment

Jak již jsme zmínili, prodejny Makro jsou přístupné pouze pro podnikatele, obchodníky a další zařízení, jako jsou nemocnice, školy, orgány státní správy a další. Abyste mohli v této prodejně nakupovat, musíte se nejprve registrovat. Po registraci obdržíte Makro kartu, se kterou se budete pokaždé, společně s vaším průkazem totožnosti, prokazovat u vstupu do obchodu.

Svým pravidelným zákazníkům společnost Makro umožňuje vstup do bonusového programu, který je podmíněný minimálním měsíčním obratem. Jeho člen získá modrou, stříbrnou nebo zlatou kartu, v závislosti na výši měsíčních nákupů. S každou kartou pak budete mít nárok na další výhodné nabídky a slevy.

Makro má pro vás připraveno mnohem víc než jen zajímavé zlevněné zboží, se kterým vás seznámí Makro leták tento týden s názvem Makro leták - Maloobchod. Mimo to má totiž pro své zákazníky připravenou také čerpací stanici, ve které nabízí kvalitní a zároveň levné palivo pro každého - tedy nejen pro registrované zákazníky Makro.

Akční nabídku obchodu Makro najdete pokaždé na Kimbino

Kimbino App

Musíte čekat, až vám do schránky dorazí papírové letáky, abyste se dozvěděli o tom, jaké akce pro vás Makro připravuje? Už dále nečekejte a raději se podívejte na Kimbino.cz, kde máte Makro leták příští týden neustále k dispozici. Mimo to uděláte prospěšnou věc pro naši přírodu. Online letáky totiž kromě internetu nic nepotřebují, zatímco pro výrobu těch papírových musí nejprve dojít k pokácení stromů. Pokud si navíc stáhnete do vašeho mobilního telefonu aplikaci Kimbino, budete moci nový Makro leták kdykoliv ukázat také svým blízkým.

REKLAMA

Oblíbené produkty na Kimbino.cz:

Mléko
Jogurt
Olej
Chléb
Káva
Čokoláda
Salám
Šunka
Pizza
Víno
Pivo
Jablka
Rajčata
Rýže
Čaj
Těstoviny
Smetana
Bonbóny
Gin
Cereálie

Další letáky z kategorie

REKLAMA