Obchod Mountfield můžeme směle zařadit k těm nejznámějším mezi českými zákazníky. Stal se totiž v České republice jedním z lídrů trhu. Za skvělé ceny si v obchodě Mountfield můžete pořídit skoro všechno, co potřebujete. Nová akce? Tu pro své zákazníky připravuje Mountfield pravidelně. Aktualizovanou nabídku, platnou od 03.01.2020 najdete tady. Zkuste také nabídku obchodů 4home.cz, BAUMAX, Casarredo, CZ Nábytkář, Decodoma, Domestav, Dům barev, Eva supermarket, Globus Baumarkt, Hecht. Možná najdete to samé za lepší ceny.

Také Benešov, Boskovice, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Brno, Děčín, Frýdek-Místek mají své pobočky obchodu Mountfield. Nepodařilo se najít na našich webovkách, co jste hledali? Můžete přejít na oficiální stránky obchodu www.mountfield.cz.

Na papírové letáky rozhodně můžete zapomenout, vůbec se jimi už nemusíte nechat obtěžovat. Teď už můžete pohodlně sledovat aktuální nabídku obchodu Mountfield online. Víte, že právě chráníte životní prostředí? Čím? Tím, že neprohlížíte papírový leták obchodu Mountfield, ale leták elektronický!

Chcete šetřit? Zkuste na to jít přes levnější nákupy, výsledek brzy pocítíte vy i vaše peněženka.