Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Mountfield leták (01.03.2024) - aktuální akční letáky

REKLAMA
Mountfield

Mountfield leták

Mountfield leták nabízí zlevněné zboží pro zahrádkáře a kutily

3.5/5
Actual brochure

Bazény, zahradní nábytek, nářadí, krmivo pro domácí mazlíčky, elektrokola - to je jen několik příkladů produktů, které naleznete v každém obchodě Mountfield. Čeká tu na vás široká nabídka zahradnických potřeb a dílenského nářadí, bez kterých se neobejde žádný domácí zahradník ani kutil. Mountfield je zkrátka specialista číslo jedna pro každou zahradu. Než ale vyrazíte na prodejnu, prohlédněte si leták Mountfield, ať za nákup nového zahradnického nebo dílenského náčiní nezaplatíte víc, než musíte.

Akční leták Mountfield vydává několikrát do roka a pokaždé se specializuje na jiný sortiment. Těšit se tak můžete na leták Mountfield se slevami na sauny, krbová kamna, aku techniku, elektrokola a další zboží. Mountfield prodloužil platnost některých svých letáků na celý rok, takže máte na nákup zlevněného zboží dostatek času. Některé slevy ale platí o poznání kratší dobu, proto až si budete prohlížet aktuální leták Mountfield, dejte si pozor, do kdy platí. Akce, které jsou platné od 01.03.2024, si můžete prohlédnout tady.

Mountfield - úspěšný prodejce zahradního a dílenského vybavení s českými kořeny

Shop

Historie společnosti Mountfield sahá do roku 1991, ve kterém otevřela svoji první malou prodejnu v Mnichovicích. Od svého založení se postupně rozrůstala a v současné době provozuje na našem území více než padesát prodejen a servisních center, které naleznete ve městech, jako je Praha, Brno, Liberec, České Budějovice, Zlín a Plzeň.

Mountfield však nepůsobí jen v České republice, ale také na Slovensku, kde provozuje více než deset kamenných poboček. Zásluhou kvality nabízeného sortimentu, služeb a přístupu k zákazníkům si vysloužil celou řadu ocenění, jako je Nejdůvěryhodnější značka 2016, 2017, 2018 a 2019, Globální cena CZECH SUPERBRANDS 2016, 2017, 2018 a 2019, ocenění Čtenáři Receptáře doporučují a mnoho dalších.

Pro nové zboží nemusíte chodit jen do kamenné prodejny Mountfield, ale můžete si ho jednoduše objednat prostřednictvím webových stránek mountfield.cz, na kterých naleznete stejný sortiment jako na kterékoliv pobočce včetně slevových akcí. Na oficiálních stránkách obchodu Mountfield je pro vás také připravená poradna, kde si můžete přečíst nejčastější otázky a odpovědi ohledně výběru zahradního a dílenského vybavení. Pokud byste v poradně odpověď na vaši otázku nenašli, můžete se obrátit na telefonickou zákaznickou linku.

Mountfield nabízí široké spektrum zboží a služeb

Assortment

S nabízeným sortimentem vás nejlépe seznámí Mountfield leták tento týden s názvem Mountfield katalog 2024, v němž se ukrývá zboží s aktuálními akčními cenami. V obchodě Mountfield si vyberete zboží známých značek, jako je Bosch, Carnis, Patriot nebo Greenworks, ale také zboží vlastní značky Mountfield, která nabízí sekačky na trávu, hnojiva, substráty, krbová kamna, ponorná čerpadla a další výrobky.

Mountfield svým zákazníkům nabízí také zajímavé služby, jako je zprovoznění zakoupené zahradní techniky zdarma, sedmiletá záruka na zboží značky Mountfield, posezónní servisní prohlídky v servisních centrech Mountfield zdarma a další služby. Mountfield svým pravidelným zákazníkům nabízí také věrnostní program, který spočívá ve sbírání bodů za nákup, díky kterým získáte odměny za nízké ceny.

Podívejte se na Kimbino, ať se včas dozvíte, jaké slevy Mountfield nabízí

Kimbino App

Už vám dlouho nepřišel do schránky papírový leták Mountfield, takže nevíte, jaké akce tento obchod nabízí? Nemusíte čekat do chvíle, kdy vám ho hodí pošťačka do schránky. Můžete se kdykoliv podívat naKimbino.cz, kde je pro vás Mountfield leták příští týden neustále připravený. Žádné akce tak už nikdy nepropásnete. Pokud si navíc stáhnete do vašeho mobilního telefonu aplikaci Kimbino, budete se na akční leták Mountfield moci podívat kdykoliv a kdekoliv. Prohlížení online letáků je mnohem ekologičtější, jelikož díky nim nebudete přispívat k vytváření dalšího odpadu, kterého je na naší planetě už tak víc než dost.

REKLAMA

Oblíbené produkty na Kimbino.cz:

Sekačka
Matrace
Polštář
Rošt
Sedačka
Křeslo
Lehátko
Stolek
Stůl
Police
Zásuvka
Zahradní nábytek
Vana
Koš
Rukavice
Desky
Závěsy
Hodiny
Buben
Vidle

Další letáky z kategorie

REKLAMA