Kimbino
Kimbino
REKLAMA

OBI leták (01.07.2024) - aktuální akční letáky

REKLAMA
OBI

OBI leták

OBI leták přináší zajímavou nabídku pro váš dům, byt i zahradu

3.5/5
Actual brochure

Každý z nás už určitě slyšel o obchodním řetězci OBI, který je plný rozmanitého sortimentu. Na domácí kutily čeká spousta nářadí, zahrádkáři si vyberou nejrůznější potřeby pro zahradu a pro nadšence do vaření a pečení jsou v OBI připravené praktické domácí elektrospotřebiče. Nabídka tohoto obchodu je zkrátka tak rozmanitá, že uspokojí potřeby každého zákazníka. Čeká tu nejen široký sortiment, ale také zajímavé ceny, které vám představí leták OBI.

OBI vydává současně několik letáků a každý se zaměřuje na určitou část sortimentu. Naleznete zde tak akční leták OBI, který obsahuje zlevněné obklady a dlažby, zatímco jiný přináší vybavení interiéru nebo zahradnické potřeby. Aktuální leták OBI platí pokaždé jinak dlouho a vždy je zaměřený na aktuální roční dobu, abyste v OBI nalezli takové zboží, které pro váš dům či zahradu právě potřebujete. Slevy, které momentálně platí, jsou spuštěné od 01.07.2024 a můžete si je prohlédnout tady.

OBI - úspěšný evropský prodejce stavebních, zahradních a domácích potřeb

Shop

Historie společnosti OBI sahá až do roku 1970, a to do německého města Hamburk, ve kterém došlo k otevření první prodejny. Postupem času si tento obchod získával oblibu, což vedlo k otevírání dalších poboček po celém Německu. V roce1991 začala společnost OBI expandovat do Evropy - nejprve do Itálie a později také do Maďarska, Rakouska, Polska, Ruska, Slovenska a dalších evropských zemí.

Na český trh vstoupilo OBI v roce 1995. Za dobu svého působení otevřelo již více než třicet poboček, které naleznete ve městech, jako je Praha, Opava, Cheb, Jablonec nad Nisou, Plzeň a Karlovy Vary. Pro nákup zboží můžete využít také webové stránky obi.cz, takže nakoupíte nové bytové nebo zahradní vybavení, aniž byste kvůli tomu museli opustit váš domov.

OBI není jen specialista na prodej, ale také poskytovatel celé řady služeb

Assortment

Se zlevněnou nabídkou zboží vás vždy seznámí OBI leták tento týden s názvem OBI leták, díky kterému budete neustále vědět, na kterých produktech nejvíce ušetříte. V OBI na vás čeká zboží kvalitních značek, jako je Bosch, Makita, Sencor, Leifheit nebo Primalex, ale také produkty vlastní značky OBI, pod kterou naleznete grily, dřevěné zahradní domky, rohožky, barvy, sprchové rošty a další produkty.

V OBI využijete také spousty služeb, mezi které patří například míchání barev, půjčovna nářadí, montážní servis, dárkové poukazy nebo nákup na splátky. Pro věrné zákazníky je v OBI připravená věrnostní karta, díky které její majitel získá slevu na nákup - její výše je závislá na celkové roční útratě v prodejnách OBI.

S Kimbinem nepropásnete žádný OBI leták příští týden

Kimbino App

Díky Kimbino.cz už nemusíte čekat, jestli vám pošťačka přinese domů papírový leták OBI. Na slevy tohoto obchodu se budete moci podívat, kdykoliv zjistíte, že potřebujete nějaké nové vybavení. Do vašeho mobilního telefonu si také můžete stáhnout aplikaci Kimbino, díky které pro vás bude prohlížení akčních letáků OBI ještě pohodlnější a dostupnější. Zbavíte se tak už jednou pro vždy papírových letáků, které naší planetě akorát zbytečně škodí. Kvůli výrobě papíru jsou totiž neustále kácené stromy, které potřebujeme pro život jednak my lidé, ale také zvířata, kterým zbytečné kácení lesů bere jejich domovy.

REKLAMA

Oblíbené produkty na Kimbino.cz:

Sekačka
Lehátko
Regál
Stůl
Židle
Skříňka
Umyvadlo
Wc
Koberec
Kufr
Síť
Hadice
Podsedák
Kladivo
Žebřík
Zápich
Dřez
Pískoviště
Svíčka
Houpačka

Další letáky z kategorie

REKLAMA