Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Möbelix leták (15.07.2024) - aktuální akční letáky

REKLAMA
Möbelix

Möbelix

Möbelix leták vám zajistí levný nábytek pro váš dům, byt nebo zahradu

3.5/5
Actual brochure

Zařizujete si nové bydlení a při té příležitosti byste si chtěli koupit i nějaký pěkný, pohodlný a praktický nábytek? Podívejte se na nabídku obchodu Möbelix, který nabízí vybavení a doplňky do obývacího pokoje, ložnice, kuchyně, jídelny, ale i zahrady. Naleznete v něm i různá vnitřní a venkovní osvětlení, abyste nemuseli s rodinou nebo přáteli vysedávat potmě. Prohlédněte si leták Möbelix a sami se přesvědčte o tom, jak moc je nákup v tomto obchodě výhodný.

Na nové zlevněné nabídky se můžete těšit několikrát do roka. Některé platí jen čtrnáct dní, ale jiné klidně i déle než rok. Každý akční leták Möbelix je zaměřený na jinou část sortimentu. Můžete si tak samostatně prohlédnout zlevněný zahradní nábytek, kuchyňské dřezy a baterie nebo domácí spotřebiče. Aktuální leták Möbelix vyšel 08.07.2024 a můžete si ho prolistovat tady.

Möbelix - populární rakouský prodejce bytového i zahradního vybavení

Shop

Möbelix je rakouská společnost, která vznikla v roce 1989, kdy došlo k otevření první prodejny ve městě St. Florian. Möbelix se velmi rychle rozrůstal a už brzy přibyly jeho další pobočky. Nepůsobí však jen ve svém rodném Rakousku, ale také v České republice, Chorvatsku, Maďarsku a na Slovensku. Celkem v těchto zemích provozuje přes sedmdesát prodejen.

Na našem území naleznete Möbelix na více než deseti místech, a to například ve městech, jako je Plzeň, Praha, Zlín, Liberec, České Budějovice a Brno. Pokud si chcete nové vybavení vybrat pohodlně a nerušeně, podívejte se na webové stránky moebelix.cz, kde je pro vás připravené stejné zboží jako na kterékoliv prodejně Möbelix.

Möbelix - výhodný nákup na internetu

Assortment

Pokud se rozhodnete nové vybavení objednat přes internet, získáte ještě jednu výhodu. Podívejte se na Online Only, kde na vás čeká ještě výhodnější nabídka, kterou ovšem najdete pouze na internetu. Toto vybavení získáte jednak za výhodnou cenu, ale také je u něj doprava zdarma. Möbelix leták tento týden s názvem Möbelix leták tak zdaleka není jediná možnost, jak můžete za nákup v tomto obchodě ušetřit.

Chcete vědět, co všechno má pro vás Möbelix připravené? Můžete zde využít 3D plánování kuchyní, montážní servis, nákup na splátky, likvidaci starého nábytku, dárkové poukazy nebo věrnostní program, díky kterému získáte řadu výhod a speciálních nabídek. Möbelix nabízí zboží od světových značek, jako je Gorenje, Gourmet, MORA, Siemens nebo Whirlpool.

Nepropásněte Möbelix leták příští týden a pravidelně sledujte Kimbino

Kimbino App

I když Möbelix své akce nestřídá tak často, přesto se vám vyplatí sledovat pravidelně Kimbino.cz, abyste byli v obraze, jestli náhodou nevyšel nový leták s neodolatelnými slevami. Každý chce při svém nákupu ušetřit, tak by se mohlo stát, že by vám zlevněné vybavení vyfoukl rychlejší zákazník. Pohodlnější prohlížení letáku Möbelix nabízí také mobilní aplikace Kimbino. Sledování online letáků je mnohem jednodušší, jelikož si je můžete prohlédnout kdykoliv budete chtít. Online verze papírového letáku je také mnohem ekologičtější, protože ke své výrobě nic nepotřebuje. Oproti tomu výroba těch papírových neustále vyžaduje kácení stromů a spotřebovává se velké množství vody, což se může každý z nás snažit s online letáky alespoň trochu omezit.

REKLAMA

Oblíbené produkty na Kimbino.cz:

Pračka
Tv
Sporák
Postel
Matrace
Polštář
Přikrývka
Šatní skříň
Komoda
Pohovka
Křeslo
Konferenční stolek
Stolek
Regál
Stůl
Židle
Police
Pracovní deska
Skříňka
Baterie

Další letáky z kategorie

REKLAMA