Kimbino
Kimbino
REKLAMA
Benu leták
3/5

Benu leták (01.05.2024) - aktuální akční letáky

REKLAMA
Benu

Benu

Výhodný nákup léčiv, doplňků stravy a zdravotnických pomůcek vám umožní Benu leták

3/5
Actual brochure

Jste nachlazení a necítíte se dobře? Pokud potřebujete léky na bolest hlavy či v krku nebo třeba na kašel a rýmu, podívejte se na webové stránky lékárny Benu. Zde naleznete širokou nabídku lékárenského sortimentu, ze kterého si zaručeně vyberete takové produkty, které vám od nachlazení nebo jiné nemoci uleví. Pokud si chcete udělat zásobu léčiv, prohlédněte si leták Benu a doplňte si svou domácí lékárnu o výrobky, které jsou momentálně v akci.

Každý měsíc vychází nový akční leták Benu, ve kterém vždy naleznete jiné zlevněné zboží, takže si můžete každý měsíc obohatit vaši domácí lékárnu o další léčiva nebo doplňky stravy. Aktuální leták Benu odstartoval 01.05.2024 a je pro vás k dispozici tady.

Benu - internetová a kamenná lékárna působící u nás i v Evropě

Shop

Společnost Benu spadá pod velkoobchodní lékárnu PHOENIX, která v České republice působí již několik let. Za dobu svého působení si vybudovala přední pozici před ostatními lékárnami. PHOENIX je od roku 1994 součástí skupiny PHOENIX group, která působí ve více než dvaceti evropských zemích, mezi které patří například Finsko, Itálie, Německo, Slovensko a samozřejmě také Česká republika.

Vybrané lékárenské zboží si můžete koupit buďto přímo z webových stránek benu.cz nebo můžete navštívit jednu z více než dvou set kamenných lékáren, které jsou rozmístěné po celé České republice. Naleznete je ve větších, ale i menších městech, jako je Praha, Brno, Jablonec nad Nisou, Plzeň, Hradec Králové a Ostrava. Všechny lékárny jsou pro vás otevřené od pondělí do soboty a některé dokonce i v neděli.

Nakupovat v Benu se vyplatí

Assortment

Lékárna Benu má pro své zákazníky připravenou řadu výhod. Nejenže za léčiva ušetříte, když si před nákupem prohlédnete Benu leták tento týden s názvem Benu leták, ale také v případě, že se stanete členem jejich věrnostního programu. Díky zákaznické kartě získáte vybrané léky bez doplatku na recept, zajímavé slevy a výhodné nabídky nebo poukázky za nasbírané body.

Lékárny Benu disponují vlastními laboratořemi, díky kterým jsou jejich pracovníci schopní připravit lék na míru přesně podle receptu od lékaře. Pokud se rozhodnete pro online nákup a budete potřebovat poradit s vaším výběrem, je vám od pondělí do pátku k dispozici zákaznická linka, na které vám vyškolený farmaceutický pracovník ochotně pomůže.

Nepromeškejte Benu leták příští týden a pravidelně sledujte Kimbino

Kimbino App

Nechodí vám domů papírový leták Benu, takže nevíte, jaké zboží má momentálně v akci? O akčních nabídkách se můžete dozvědět mnohem snadněji. Stačí, když si otevřete Kimbino.cz, kde na vás Benu leták neustále čeká. Kdykoliv zjistíte, že vám doma v lékárně chybí nějaký lék, můžete se podívat, jestli ho Benu zrovna nenabízí ve slevě. Pokud trávíte více času s mobilním telefonem než u počítače, stáhněte si do něj aplikaci Kimbino, díky které budete mít Benu leták i v něm. Papírové letáky už tím pádem k ničemu nepotřebujete, což ocení hlavně naše příroda, jelikož kvůli výrobě papíru dochází k neustálému kácení stromů a velké spotřebě vody, což se s online letáky snažíme alespoň trochu eliminovat.

REKLAMA

Oblíbené produkty na Kimbino.cz:

Šampon
Hřeben
Zubní pasta
Mléčná výživa
Vlhčené ubrousky
Oční kapky
Náplast
Olej na opalování
Vitamin c
Hořčík
Repelent
Sudocrem
Vibovit

Další letáky z kategorie

REKLAMA