Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Prior leták (09.07.2024) - aktuální akční letáky

REKLAMA
Prior

Prior

Prior leták umožňuje výhodný nákup bytových a kancelářských potřeb

3/5
Actual brochure

Zútulnit si domov nebo kancelář není žádný problém. Stačí, když navštívíte obchod Prior, ve kterém si zaručeně vyberete takové zboží, se kterým si vylepšíte prostor pro vaše bydlení nebo práci. V nabídce obchodu Prior však nejsou jen bytové a kancelářské potřeby, ale také obuv, hračky pro děti, kabelky a různé druhy látek. S jeho zajímavou nabídkou a nízkými cenami vás včas seznámí leták Prior.

Akční leták Prior vychází několikrát v průběhu roku a pokaždé platí jinak dlouho. Současně jich platí více a každý z nich je zaměřený na určitou část sortimentu, takže se můžete těšit na leták s obuví, domácími doplňky nebo hračkami pro děti. Aktuální leták Prior vydal 09.07.2024 a je pro vás nachystaný tady.

Prior - internetový obchod s kamennými prodejnami

Shop

Historie společnosti Prior sahá do roku 2005. Jeho prioritou je maximální spokojenost každého zákazníka, proto nabízí pestrou nabídku zboží za nízké ceny, aby bylo nakupování pro každého potěšením.

Prior na našem území provozuje více než deset poboček, které jsou rozmístěné do center měst, jako jsou Prachatice, Cheb, Karviná, Třinec nebo Most. Jsou otevřené od pondělí do soboty, takže do nich můžete zavítat i o víkendu. Na webových stránkách prior.cz jsou pro vás přichystané přesná adresy a otevírací doba jednotlivých prodejen.

Prior nabízí spoustu výhod

Assortment

Hledáte ideální dárek pro své blízké? Vsaďte na dárkové poukázky z obchodu Prior, které jsou připravené v hodnotě dvou a pěti set korun. Poukázku je možné uplatnit v kterékoliv prodejně Prior, a to po dobu půl roku od zakoupení. Obdarovaný si tak bude moci v obchodě Prior vybrat výrobky dle vlastního gusta.

Nestačí vám slevy, které přináší Prior leták tento týden s názvem Prior - Akční Nabídka a chtěli byste ušetřit ještě více? Zařiďte si slevovou kartu do obchodu Prior, díky které získáte spoustu výhod, jako je například sleva 20 % na veškeré nabízené produkty, sbírání bodů za nákup, které následně přeměníte na slevovou poukázku, nebo sleva za jednorázové nákupy.

Kimbino je jednoduchá cesta k prohlédnutí letáku Prior

Kimbino App

Chtěli byste mít neustálý přehled o slevách obchodu Prior? Sledujte Kimbino.cz, kde je pro vás Prior leták příští týden neustále připravený. Také si můžete do vašeho mobilního telefonu stáhnout aplikaci Kimbino, která prohlížení letáku Prior umožňuje také. Tím, že přestanete používat papírové letáky se vám doma už nebudou hromadit a hlavně uděláte prospěšnou věc pro přírodu, jelikož se kvůli jejich výrobě neustále kácí stromy a spotřebovává se velké množství vody, čemuž online letáky částečně zamezují.

REKLAMA

Oblíbené produkty na Kimbino.cz:

Kostky
Desky
Tužka
Penál
Pero
Nůžky
Hrnek
Nálevka
Odměrka
Křídy
Cd
Cedník
Ořezávátko
Sáček
Mošt
Kružítko
Champagne
LED
Veggie
Ručníky

Další letáky z kategorie

REKLAMA