Kimbino
Kimbino
REKLAMA
Čedok leták
5/5

Čedok leták (08.02.2023) - aktuální akční letáky

REKLAMA
Čedok

Čedok

Zažijte letos v létě něco nového a prohlédněte si Čedok leták

5/5
Actual brochure

Rádi poznáváte nová místa, nebo se stále vracíte do jedné destinace, kde se vám líbí? Perfektní odpočinek si můžete dopřát nejen na prosluněné pláži u moře, ale i v České republice. Nabídka cestovní kanceláře Čedok je velice rozmanitá a vybere si z ní opravdu každý. Umožňuje totiž objednávku Last Minute a poznávacích zájezdů, ubytování v České republice a pomůže vám také vybrat dovolenou přesně vám na míru. Seznamte se s letošními možnostmi a prohlédněte si leták Čedok.

Akční leták Čedok je pro vás připravený na celý rok, takže záleží pouze na vás, jestli budete chtít jet na dovolenou v květnu nebo až v září. Jediné, co se mění, jsou Last Minute zájezdy. Na nic proto nečekejte a prohlédněte si aktuální leták Čedok, který je v platnosti od 08.02.2023 a čeká na vás tady.

Čedok - česká cestovní kancelář s nejstarší tradicí

Shop

Dějiny společnosti Čedok sahají až do roku 1920. Název Čedok vznikl ze slov Československá cestovní a dopravní kancelář. Nejprve nabízel českým turistům pobyty na pobřeží Dalmácie, ale své portfolio postupně rozšiřoval o další oblasti a destinace. V současné době pořádá zájezdy do více než osmdesáti zemí celého světa.

Pokud se chcete podívat na seznam zájezdů cestovní kanceláře Čedok, otevřete si webové stránky cedok.cz, kde jsou pro vás připravené, a můžete si rovnou rezervovat hotel, který se vám nejvíce zamlouvá. Jestliže byste chtěli s výběrem dovolené poradit, navštivte jednu ze dvaceti poboček, které na vás čekají ve městech, jako je Praha, Liberec, Zlín, Plzeň, Litoměřice a Olomouc.

Využijte při nákupu zájezdu služby, které Čedok nabízí

Assortment

Vaši dovolenou si můžete zpříjemnit pomocí služeb cestovní kanceláře Čedok. Patří mezi ně například cestovní pojištění, doplňkové služby v letadle, parkování u letiště, pronájem vozidla nebo dárkové poukazy v minimální hodnotě pět set korun.

Jezdíte na dovolenou každý rok? Zapojte se do věrnostního programu Club Čedok, se kterým získáte speciální výhody. Čedok leták tento týden s názvem Čedok katalog Dovolená u moře 2023 tak není jediná možnost, jak můžete ušetřit při výběru ubytování. Tato cestovní kancelář také myslí na nejmladší členy vaší rodiny, proto které má připravenou bohatou nabídku dětských klubů Hotelu Transylvánie, které leží v České a Slovenské republice a v Rakousku.

Díky Kimbinu máte Čedok leták příští týden stále na dosah

Kimbino App

Vaši dovolenou si můžete vybrat kdykoliv během roku. Stačí, když si otevřete Kimbino.cz a podíváte se na nabídku zájezdů cestovní kanceláře Čedok. Také si můžete do vašeho mobilního telefonu stáhnout aplikaci Kimbino, která rovněž umožňuje prohlížení online letáků. V elektronické podobě si můžete prolistovat veškeré letáky vašich oblíbených obchodů, takže ty papírové už k ničemu nepotřebujete. Konečně se vám tak doma přestanou hromadit a zabírat místo.

REKLAMA

Další letáky z kategorie

REKLAMA

Další řetězce z kategorie Cestování