Kimbino
Kimbino

Žabka leták (19.06.2024) - aktuální akční letáky

REKLAMA
Žabka
REKLAMA

Žabka leták

Žabka leták přináší pokaždé jinou akční nabídku

3/5
Actual brochure

Nakupování potravin je každodenní součástí téměř každého z nás. Proč ale chodit na nákup do supermarketu, který vám zabere často i více než hodinu vašeho volného času? Veškeré důležité potraviny, drogerii a domácí potřeby naleznete také v prodejnách Žabka, které nejsou tak velké jako supermarkety, takže vám nákup zabere jen chvíli. Navíc i zde můžete za zboží ušetřit - stačí, když si před každým nákupem prohlédnete leták Žabka a koupíte výrobky, které jsou momentálně v akci.

Nový akční leták Žabka vydává každých čtrnáct dní, a to konkrétně ve středu. Slevy, které v něm najdete, platí pro všechny prodejny Žabka v České republice. S nákupem zlevněného zboží na nic nečekejte - nabídka je sice aktuální čtrnáct dní, ale platí pouze do vyprodání zásob, takže by se na vás nemuselo dostat. Aktuální leták Žabka platí od 19.06.2024 a najdete ho tady.

Síť prodejen Žabka je otevřená na území České republiky každý de

Shop

Maloobchodní síť prodejen Žabka vznikla v roce 1998 v Polsku, kde se stala velmi oblíbenou společností, což vedlo k budování dalších prodejen. V roce 2007 získala firma nového majitele - Penta Investments, díky které se prodejny Žabka dostaly na území České republiky. I na našem území si obchody Žabka získaly oblibu, s čímž souvisí otevírání dalších prodejen.

Velkým mezníkem v historii obchodu Žabka byl rok 2011, ve kterém se stala součástí skupiny Tesco. Žabka funguje na principu franšízy, což znamená, že tyto prodejny provozují nezávislí podnikatelé, kteří se řídí pokyny společnosti Tesco. Nejvíce obchodů Žabka se nachází v Praze a jejím okolí, ale narazíte na ně také ve Středních, Západních, Jižních a Severních Čechách.

Největší zásluhu na oblíbenosti prodejen Žabka má bezesporu jejich otevírací doba. Potraviny a domácí potřeby si totiž můžete koupit každý den od 6:00 do 23:00. Díky tak dlouhé otevírací době si zde můžete koupit čerstvé pečivo na snídani nebo večeři. Abyste zjistili, kde se nachází nejbližší prodejna Žabka, podívejte se na webové stránky izabka.cz, kde naleznete seznam všech otevřených prodejen.

V prodejnách Žabka můžete využít i různé služby

Assortment

Rádi navštěvujete místa, na kterých si zařídíte více věcí najednou? Obchody Žabka vám umožní nejen výhodně nakoupit, o čemž vás přesvědčí Žabka leták tento týden s názvem Žabka leták, ale můžete si zde zároveň dobít kredit do mobilního telefonu, vybrat hotovost v hodnotě až 1 500 Kč, koupit si výherní los nebo si v prodejně vyzvednout balíček s objednávkou z e-shopu.

Na jaké akce se v obchodě Žabka můžete těšit? V letácích najdete prakticky všechny produkty, které by se daly zařadit do kategorie Potraviny. Nejzajímavější akce se vztahují například na káva.

A pokud chcete maximálně ušetřit, nezapomeňte si ceny produktů, jako je pivo, mascarpone nebo cukr v akci porovnat s ostatními obchody. Ty nejlevnější pak můžete nakoupit do zásoby, a tak ve finále ušetřit ještě více. Prolistujte si Žabka leták ještě dnes!

Bojíte se, že propásnete akční leták Žabka? Podívejte se na Kimbino

Kimbino App

Chcete mít neustálý přehled o akčních nabídkách obchodu Žabka? Pravidelně sledujte Kimbino.cz, kde pokaždé naleznete Žabka leták příští týden, takže si včas budete moci rozmyslet, které výrobky koupíte. Díky tomu, že přestanete odebírat papírové letáky, přispějete k ochraně životního prostředí. K výrobě papíru jsou totiž potřeba stromy, které pojmou velké množství vody, stejně tak jako výroba samotného papíru. Pokud chcete získat lepší přístupnost k akčním letákům Žabka, stáhněte si do vašeho mobilního telefonu aplikaci Kimbino, se kterou vám už žádná sleva neuteče.

REKLAMA

Oblíbené produkty na Kimbino.cz:

Mléko
Sýr
Jogurt
Salám
Šunka
Kiwi
Gouda
Párky
Arašídy
Niva
Tavený sýr
Cibule
Klobása
Magnesia
Carte d'or
Lučina
Tchibo
Hollandia
Lipánek
Tchibo Gold

Další letáky z kategorie

REKLAMA