Kimbino
Kimbino
Aktuální nabídka v Vyber město
Moje lékárna leták
3/5

Moje lékárna leták (09.09.2023) - aktuální akční letáky

REKLAMA
REKLAMA

Moje lékárna

Moje lékárna leták vám garantuje výhodný nákup léků

3/5
Actual brochure

Došly vám léky a musíte pro nové? Abyste nemuseli trávit desítky minut jejich výběrem v lékárně, využijte službu od Moje lékárna, která svým zákazníkům umožňuje online rezervaci léků a jejich následné vyzvednutí na pobočce zcela zdarma. Díky tomu budete odbaveni mnohem rychleji. Moje lékárna nabízí široký sortiment léků, doplňků stravy, kosmetiky, zdravotnického materiálu a zdravotnických potřeb pro vaše čtyřnohé mazlíčky. Prolistujte si před nákupem leták Moje lékárna a vyberte si zboží, které je momentálně ve slevě.

Na nový akční leták Moje lékárna se můžete těšit několikrát do roka, a to s tím, že pokaždé vychází v sobotu a platí až do konce příštího měsíce. S nákupem zlevněných výrobků tak nemusíte spěchat. Aktuální leták Moje lékárna je v platnosti od 09.09.2023 a je k dispozici tady.

Moje lékárna - sdružení nezávislých lékárníků

Shop

Moje lékárna působí na území České republiky už více než deset let. Za dobu svého působení si získala přízeň lidí, které trápí běžné virózy, i těch, kteří se léčí s depresí, osteoporózou, demencí, Alzheimerovou nemocí nebo třeba inkontinencí. Všichni tito pacienti zde naleznou potřebné léky a mimo to i odborné poradenství.

Pobočky Moje lékárna jsou rozmístěné po celé České republice a nechybí tak ve větších, ale ani menších městech, jako je Praha, Brno, Olomouc a Karviná. Webové stránky mojelekarna.cz neslouží pro klasický online nákup, ale jak jsme již zmínili, pouze pro rezervaci zboží. Čeká tam na vás také seznam všech lékáren, a to včetně jejich přesné adresy a otevírací doby.

Moje lékárna - kvalifikované poradenství na pobočce i online

Assortment

Webové stránky Moje lékárna slouží mimo jiné také jako poradna, ve které si přečtete odpověď na celou řadu otázek a také články o civilizačních chorobách, imunitním systému, očkování, péči o děti, zdravé výživě nebo zvířecích parazitech. Jsou tam pro vás připravené dokonce i testy, ve kterých se můžete snadno zjistit, zda vás trápí například závislost na alkoholu nebo nikotinu.

Moje lékárna pomáhá seniorům a jejich rodinným příslušníkům vypořádat se se stárnutím a onemocněním, které ho doprovází. Na pobočkách jsou pro seniory k dispozici rady, procvičovací sady a sešity, doporučení a letáky, které můžete využít i v případě, že senior na první pohled nejeví známky nějakého onemocnění. Všechny pobočky Moje lékárna nabízí širokou škálu léků. Prohlédněte si nejprve Moje lékárna leták tento týden s názvem Moje lékárna leták a vyberte si ty, které právě nabízí za akční cenu.

Moje lékárna leták příští týden je pro vás připravený na Kimbinu

Kimbino App

Sledování akčního letáku Moje lékárna je možné pro každého, a to i v případě, že vám ho pošťačka nenosí do schránky. Každý, kdo v této lékárně rád nakupuje, se může před nákupem podívat na Kimbino.cz, kde leták Moje lékárna nikdy nechybí. Můžete si také do vašeho mobilního telefonu stáhnout aplikaci Kimbino, díky které budete mít Moje lékárna leták neustále po ruce. Jednou provždy už tak zapomeňte na papírové letáky, které se vám doma hromadí. Díky online letákům budete mít doma uklizeno a navíc uděláte prospěšnou věc pro přírodu, jelikož nebudete podporovat kácení stromů a zbytečné plýtvání vodou, bez kterých se výroba papíru bohužel neobejde.

REKLAMA
REKLAMA

Oblíbené produkty na Kimbino.cz:

Kabel
Tužka na oči
Prášek na praní
Leštidlo do myčky
Tobolky do myčky
Kontaktní gril
Kartáč na vlasy
Odkapávač na boty
Šampon proti lupům
Pytle na odpad
Gel na holení
Krém na opalování
Krém na opruzeniny
Gumičky do vlasů
Oční linky
Lyofilizované ovoce
Sušené ovoce
Granule
Oscillococcinum
Vibovit

Další letáky z kategorie

REKLAMA

Sledovat

Pobočky

Sdílej

Kimbino
mléko
máslo
sýr
jogurt
olej
chleba
salám
pivo
šunka
Kimbino
Moje lékárna leták

Zaregistruj se a využij všechny výhody.