Kimbino
Kimbino
Hecht leták
3/5

Hecht BLACK FRIDAY 2023 - Leták na příští týden

REKLAMA
REKLAMA

Hecht leták

Hledáte levné a přitom kvalitní zahradní vybavení? Prohlédněte si HECHT leták

3/5
Actual brochure

Každá zahrada, ať už je velká nebo malá, vyžaduje pravidelnou údržbu v podobě zalévání, sekání trávy, stříhání keřů a mnoha dalších činností. Nejen na jaře, ale po celý rok je na ní potřeba vykonávat spousta práce, ke které je třeba kvalitní náčiní. Pokud i vy máte zahradu a práce na ní je vaším koníčkem, jistě máte spoustu zahradního vybavení. Takže pokud vám chybí například elektrický plotostřih, ruční nářadí nebo potřebujete nové aku nářadí do dílny, pak jste tu správně. V prodejnách HECHT naleznete přesně to, co hledáte. Prohlédněte si leták HECHT, ať víte, jaké zahradní vybavení můžete koupit se slevou.

Akční leták HECHT vydává podle ročního období a platí vždy několik měsíců. V každou roční dobu potřebujete k práci na zahradě jiné nářadí a podle toho se leták HECHT řídí. Na jaře jistě oceníte zlevněné elektrické plotostřihy, v létě sekačky na trávu, na podzim vysavač na listí, zatímco v zimě štípačku na dřevo. Aktuální leták HECHT je spuštěný od 01.09.2023 a naleznete ho tady.

HECHT - český prodejce zahradního a dílenského vybavení

Shop

I když byla česká společnosti HECHT MOTORS, s.r.o. založena již v roce 1994, k prodeji prvních výrobků s označením HECHT došlo až v roce 1998. Konkrétně se jednalo o elektrické plotostřihy a pily. O výrobky HECHT byl už od samého vzniku obchodu velký zájem, což vedlo k rychlému rozrůstání sortimentu o další kvalitní zahradní techniku. Společnost HECHT ví, že zahrada má sloužit především k odpočinku, proto do své nabídky v brzké době zařadila také zahradní nábytek a bazény.

Zahradní vybavení si můžete koupit jednak přímo z webových stránek hecht.cz, tak na jedné z více než třiceti kamenných prodejen, které naleznete ve městech, jako je Zlín, Liberec, Litoměřice, České Budějovice, Teplice a Havířov. Své zboží dodává i do obchodních řetězců, jako je například Tesco nebo Hornbach. HECHT se stal velmi úspěšným prodejcem nejen u nás, ale také v Polsku, Maďarsku a na Slovensku, kde provozuje několik poboček.

HECHT má pro vás připravené také speciální výrobky

Assortment

Není zahradní nářadí to, co zrovna hledáte? Pak vás ale jistě zaujme nabídka akumulátorových strojů, jako jsou elektrokola, čtyřkolky a skútry. Akumulátorové čtyřkolky jsou navíc homologované pro provoz na silnici. Pokud byste si rádi takový stroj pořídili nebo byste přece jen chtěli nějaké zahradní nebo dílenské náčiní, prohlédněte si HECHT leták tento týden s názvem Hecht katalog - Podzim 2023, ať víte, s jakými výrobky ušetříte.

Pod označením HECHT naleznete zahradní nábytek, trampolíny, sekačky na trávu, plotostřihy, elektrokola a mnoho dalších produktů. Chtěli byste být za váš nákup odměněni? Zaregistrujte se do bonusového programu obchodu HECHT a sbírejte body za váš nákup. Nasbírané body vám poslouží k úhradě části nebo dokonce celé ceny vybraného zboží.

Už nikdy nepropásnete HECHT leták příští týden, když budete pravidelně sledovat Kimbino

Kimbino App

Ještě nikdy jste neviděli HECHT leták, protože vám nechodí domů do schránky? Abyste si mohli v klidu doma prohlédnout, jaké slevy momentálně tento obchod nabízí, podívejte se na Kimbino.cz nebo si do vašeho mobilního telefonu stáhněte aplikaci Kimbino. Prohlížení online letáků je velmi jednoduché a navíc ekologické. K jejich přípravě totiž na rozdíl od papírových letáků není nic potřeba a také se vám díky nim doma přestanou hromadit staré papíry s neplatnými akcemi. Přestaňte podporovat produkci papíru, která naši planetu zbytečně zatěžuje, a začněte využívat online letáky i vy!

Black Friday 2023

Svátek Black Friday je tady a dorazil také do obchodu Hecht. Podívejte se na naši speciální nabídku Black Friday 2023 v novém letáku obchodu Hecht! Nejnovější leták s názvem Hecht katalog - Podzim 2023 je platný od od pátku 01.09.2023. Nepropásněte skvělé Black Friday akce v obchodě Hecht. V kategorii Bydlení, nábytek naleznete i další letáky pro Black Friday. Pokud se chystáte nakoupit vánoční dárky s předstihem a hledáte inspiraci, prohlédněte si všechny propagační letáky Black Friday a ušetřete tisíce korun. Kimbino vám přináší přehled těch nejlepších akcí, která vám letošní Black Friday přinesl.
REKLAMA
REKLAMA

Oblíbené produkty na Kimbino.cz:

Ložnicová sestava
Noční stolek
Rošt
Pohovka
Křeslo
Lehátko
Konferenční stolek
Stolek
Obývací sestava
Stůl
Židle
Police
Zásuvka
Zahradní nábytek
Pracovní deska
Dětská postýlka
Baterie
Koš
Notový stojánek
Vonný kužel

Další letáky z kategorie

REKLAMA

Sledovat

Do obchodu

Pobočky

Sdílej

Kimbino
mléko
máslo
sýr
jogurt
olej
chleba
salám
pivo
šunka
Kimbino
Hecht leták

Zaregistruj se a využij všechny výhody.