Snad všichni čeští zákazníci znají obchod Hecht. Díky dobré nabídce má totiž na českém trhu jednu z nejsilnějších pozic. V obchodě Hecht najdete vše, co potřebuje, a k tomu i za skvělé ceny! Zákazníci si už zvykli, že Hecht pravidelně nabízí nové akce. Proto i oni pravidelně klikají tady, aby zjistili, jaká akce běží zrovna dnes, tedy od 03.06.2019. Doporučujeme si prohlédnout i nabídku jiných obchodů. Co třeba 4home.cz, BAUMAX, Casarredo, CZ Nábytkář, Decodoma, Domestav, Dům barev, Eva supermarket, Globus Baumarkt, HORNBACH?

Pokud nevíte, kam to máte do obchodu Hecht nejblíž, tak vězte, že nákup vám umožní třeba Praha. Jestliže jste u nás nebyli s hledáním úspěšní, tak vězte, že na oficiálních stránkách obchodu www.hecht.sk najdete celou jejich nabídku.

Zapomeňte na tištěné papírové letáky a plné schránky. Využíváním online letáků máte vždy k dispozici aktuální nabídku obchodu Hecht, kdekoliv jste. Víte, že právě chráníte životní prostředí? Čím? Tím, že neprohlížíte papírový leták obchodu Hecht, ale leták elektronický!

Zboží v akci dokáže ušetřit spousty peněz. Jen musíte vědět, co a kde je zrovna v nabídce. Díky online letákům se to snadno a rychle dozvíte.

Svátek Black Friday je tady a dorazil také do obchodu Hecht. Podívejte se na naši speciální nabídku Black Friday 2019 v novém letáku obchodu Hecht! Nejnovější leták s názvem Aktuální katalog - Léto 2019 je platný od 03.06.2019 - 28.02.2020. Nepropásněte skvělé Black Friday akce v obchodě Hecht. V kategorii Bydlení, nábytek naleznete i další letáky pro Black Friday. Pokud se chystáte nakoupit vánoční dárky s předstihem a hledáte inspiraci, prohlédněte si všechny propagační letáky Black Friday a ušetřete tisíce korun. Kimbino vám přináší přehled těch nejlepších akcí, která vám letošní Black Friday přinesl.