Kimbino
Kimbino
Aktuální nabídka v Vyber město
Tchibo leták
3.5/5

Tchibo leták (25.09.2023) - aktuální akční letáky

REKLAMA
REKLAMA

Tchibo

Tchibo leták přináší kávu i oblečení za skvělé ceny

3.5/5
Actual brochure

Když se řekne Tchibo, asi každému z nás se vybaví výborná káva. Tchibo se už ale nezaměřuje pouze na prodej kvalitních kávových zrn, ale do svého sortimentu zařadilo také dámské, pánské a dětské oblečení a doplňky, bytové dekorace, příslušenství k jízdním kolům a autům nebo různé sportovní vybavení. Pokud chcete za nákup těchto výrobků ušetřit, prohlédněte si nejprve leták Tchibo, který vás seznámí s aktuálními slevami.

Akční leták Tchibo se neustále mění, abyste si mohli pokaždé koupit jiné zlevněné zboží. Akce, které tento prodejce nabízí, jsou připravené také přímo na webových stránkách, a to v kategorii Slevy, takže je jen tak nepřehlédnete. Aktuální leták Tchibo platí od 11.09.2023 a můžete si ho prolistovat tady.

Tchibo - jeden z největších výrobců kávy na světě

Shop

Společnost Tchibo založili v roce 1949 společníci Max Herz a Carl Tchilling-Hiryan v Německu. Už o šest let později se jim podařilo otevřít první kamenný obchod s praženou kávou. Tchibo slavilo velký úspěch, což vedlo k jeho expanzi do okolních evropských zemí. V současné době působí například v Maďarsku, Polsku, Rakousku, Slovensku a samozřejmě také České republice.

Na našem trhu Tchibo působí od roku 1991. O deset let později si vybudovalo přední místo mezi prodejci s praženou zrnkovou kávou. Nákup kávy, oblečení a dalších produktů mohou zákazníci uskutečnit skrze webové stránky tchibo.cz, kde na ně čeká rozmanitý sortiment. Druhou možností je návštěva jednoho z více než sta kamenných obchodů, které jsou rozmístěné i do menších měst, mezi kterými nechybí například Praha, Brno, Ostrava, České Budějovice, Zlín a Hradec Králové.

Tchibo - prodejce se spoustou výhod

Assortment

Pochutnáte si rádi na dobré kávě a zaujalo vás, že má pro vás Tchibo přichystané i další produkty? Pak vás jistě potěší, že kromě toho, že si můžete prohlédnout Tchibo leták tento týden s názvem Tchibo katalog - Podzimní kuchyně, který je plný slev, má pro vás tento obchod připravené i další služby. Mezi nimi nechybí dárková karta, slevové kódy a poukazy, věrnostní program TchiboCard nebo doprava zdarma při objednávce nad 1 590 Kč.

S výběrem kvalitní kávy vám poradí vyškolený personál, který na vás čeká na všech pobočkách. Pokud se rozhodnete pro online nákup, můžete se se svým dotazem obrátit na bezplatnou zákaznickou linku, která je pro vás k dispozici od pondělí do soboty.

Nečekejte, až vám přijde domů leták Tchibo a podívejte se raději na Kimbino

Kimbino App

Abyste měli jistotu, že vám neuniknou žádné slevy obchodu Tchibo, sledujte pravidelně Kimbino.cz, kde je pro vás neustále připravený Tchibo leták příští týden. Sledování online letáků je jednoduché a navíc pohodlné. Slouží k němu také aplikace Kimbino, kterou si můžete stáhnout do vašeho mobilního telefonu a mít tak pořád k dispozici nejen Tchibo leták, ale i nabídky dalších obchodů. Vyměňte papírové letáky za jejich elektronickou podobu a přispějte k ochraně naší planety. Kvůli výrobě papíru se totiž neustále kácí stromy a spotřebovává se velké množství vody, což je do značné míry zbytečné, jelikož papír se dá nahradit i jinak, například právě používáním online letáků.

REKLAMA
REKLAMA

Oblíbené produkty na Kimbino.cz:

Sýr
Chléb
Kávovar
Police
Utěrka
Obracečka
Prostírání
Zásobník
Hrnek
Koření
Cedník
Karty
Sáček
Lžíce
Tyčinky
Forma
Talíř
Váleček
Prkénko
Tchibo barista

Další letáky z kategorie

REKLAMA

Sledovat

Pobočky

Sdílej

Kimbino
mléko
máslo
sýr
jogurt
olej
chleba
salám
pivo
šunka
Kimbino
Tchibo leták

Zaregistruj se a využij všechny výhody.