KimbinoKimbino
Orion leták
3/5

Orion leták - aktuální akční letáky

REKLAMA
REKLAMA

Výhodný nákup domácích potřeb vám umožní Orion leták

3/5
Actual brochure

Zařizujete si kuchyň a stále přicházíte na další věci, které vám v ní chybí? Navštivte obchod Orion, ve kterém nakoupíte veškeré domácí potřeby a ještě k tomu za skvělé ceny. V jeho nabídce nechybí hrnce, příbory, skleničky, koše na prádlo či odpadky ani úklidové potřeby. Pokud chcete při zařizování své domácnosti ušetřit, prohlédněte si leták Orion, který vám ukáže, u kterých výrobků se vám to momentálně podaří.

Nový akční leták Orion připravuje na začátku měsíce a nabízí zlevněné zboží ze všech svých kategorií. Těšit se v něm můžete na slevy, které šplhají nad 30 %. Přesvědčte se sami o jeho nízkých cenách a prohlédněte si aktuální leták Orion, který platí od 13.09.2021 a je pro vás k dispozici tady.

Orion - česká prosperující firma s domácími potřebami

Shop

Historie společnosti Orion sahá do roku 1992. Jedná se o českou velkoobchodní společnost, která provozuje síť maloobchodních prodejen a e-shop. Sortiment tohoto obchodu se skládá z kvalitních výrobků od českých i světových výrobců. Orion neposílá své zboží jenom do českých firem, ale exportuje ho také na Slovensko a do Polska.

Domácí potřeby si můžete vybrat v jedné z více než osmdesáti prodejen, které jsou rozmístěné po celé České republice. Nechybí tak ve velkých, ale ani malých městech, jako je Čáslav, Ústí nad Labem, Černošice, Šumperk a Žďár nad Sázavou. Pokud dáváte přednost pohodlnému nákupu z domova, otevřete si webové stránky www.oriondomacipotreby.cz, na kterých si zboží jednoduše objednáte.

Orion přináší vychytávky do každé domácnosti

Assortment

Chtěli byste si do vaší kuchyně pořídit nějaké vychytávky, které by vám usnadnily vaření a přípravu pokrmů? Podívejte se na zajímavé produkty, které má pro vás Orion připravené, zaručeně vás nějaké zaujmou. O výhodných cenách těchto i běžných výrobků vás bude včas informovat Orion leták tento týden s názvem Orion - Magazín podzim/zima.

Orion poskytuje výrobky od známých značek, jako je například Belis, Crystalex nebo Grande Combi. Sortiment obchodu Orion tvoří přes dva tisíce produktů, které má skladem a tudíž ihned k odeslání. Pokud bude navíc hodnota vaší objednávky vyšší než 999 Kč, získáte dopravu zdarma.

Využijte Kimbino k prohlížení letáku Orion

Kimbino App

Chcete mít jistotu, že nikdy nepropásnete Orion leták příští týden? Podívejte se alespoň jednou za měsíc na Kimbino.cz, kde je pro vás neustále připravený. Sledování online letáku je pohodlné, jelikož nemusíte čekat, jestli vám pošťačka přinese leták do schránky, ale podíváte se na akce, kdykoliv budete chtít. Můžete si také do vašeho mobilního telefonu stáhnout aplikaci Kimbino, která také umožňuje prohlížení online letáků. Přesvědčte se sami, že papírové letáky už k ničemu nepotřebujete. Když je přestanete používat, uděláte prospěšnou věc pro přírodu a navíc se vám doma přestane hromadit zbytečný odpad.

REKLAMA
REKLAMA

Další letáky z kategorie

REKLAMA
Kimbino
Zavřít
mlékomáslosýrjogurtolejchlebasalámpivošunka
Kimbino
Zavřít
Orion leták
  • Archeologická 2256/1
  • Bezručova 4
  • Mírové náměstí 2442/6
  • Nám. Jana Žižky z Trocnova 74
  • Vítězná ulice 3187/8