Kimbino
Kimbino

BAUMAX leták (01.06.2024) - aktuální akční letáky

REKLAMA
BAUMAX
REKLAMA

BAUMAX leták

Chtěli byste vylepšit váš domov nebo zahradu? Prohlédněte si leták Baumax

3.5/5
Actual brochure

Rádi byste zkrášlili váš domov novým nábytkem, kobercem, osvětlením či bytovou dekorací? Nebo byste si chtěli trávení času na zahradě zpříjemnit novým posezením, bazénem, dekoracemi a dalším zahradnickým vybavením? Prohlédněte si Baumax leták, který přináší akční nabídky právě na tento sortiment. Nejen, že zde naleznete vybavení, které potřebujete, ale ještě za jeho nákup ušetříte nemalé peníze.

Akční leták Baumax vychází pouze jednou za měsíc - většinou na jeho začátku, a to s platností do jeho konce. Díky tomu máte dostatek času na to, abyste si zlevněný sortiment stihli prohlédnout i nakoupit. Bude vám stačit, když tento obchod navštívíte jen jednou za měsíc a o žádné slevy nepřijdete. Aktuální leták Baumax, který platí od 01.06.2024, si můžete prohlédnout tady.

Mezinárodní prodejce Baumax - specialista na prodej domácích a zahradních potřeb

Shop

K založení rakouské společnosti Baumax došlo v roce 1976. Nejprve se jmenovala Hobbymax a až o dva roky později se název změnil na dnešní Baumax. Společnosti se zprvu velmi dařilo, díky čemuž se v roce 1992 rozšířila do tehdejšího Československa a Maďarska. V následujících letech došlo k expanzi i do dalších evropských zemí, jako je Slovinsko, Rumunsko, Chorvatsko a další.

Krizovým okamžikem se pro společnost Baumax stal rok 2015, ve kterém byla její činnost ukončena. Baumax se nevypořádal s finanční krizí, která postihla ekonomiku a postupně začal uzavírat své zahraniční obchody. V následujícím roce však byly prodejny Baumax znovu otevřené, jen pod novým vlastníkem - dvě třetiny společnosti vlastní německá firma OBI a zbytek polský prodejce Merkury Market.

V současné době naleznete na našem území tyto prodejny pod označením BM ČESKO s.r.o.. Obchody jsou rozmístěné po celé České republice do měst, jako je Praha, Tábor, Zlín, Plzeň, Karlovy Vary a Mladá Boleslav a jsou pro vás otevřené každý den od 8:00 do 20:00. Zboží si však můžete vybrat a zakoupit také prostřednictvím e-shopu, který je součástí webových stránek baumax.cz, takže nebudete muset ztrácet čas s cestou do prodejny.

Pořiďte si Baumax kartu a ušetřete ještě víc

Assortment

Patříte mezi stálého zákazníka obchodu Baumax, kterému neunikl ani Baumax leták tento týden s názvem BAUMAX leták? Máme pro vás ještě jeden tip, jak za svůj nákup můžete ušetřit - zařiďte si Baumax kartu a nakupujte ještě výhodněji. Výše slevy je závislá na vaší roční útratě v obchodě Baumax, takže čím více zde budete nakupovat, tím vyšší získáte slevu.

V prodejnách Baumax neboli BM Česko s.r.o. na vás čeká zahradní a bytový sortiment známých značek, jako je Bosch, Marimex, Fiskars a další. Pokud nevíte, jak váš nový dům nebo byt zařídit, prohlédněte si inspirativní fotografie, které naleznete na webových stránkách. Baumax má pro své zákazníky připravené také služby, jako je nákup na splátky, odběr elektroodpadu, možnost nákupu dárkových poukazů a další.

Baumax leták příští týden vám už neuteče, když se podíváte na Kimbino

Kimbino App

Chodil vám v minulosti Baumax leták do schránky, ale už jste ho v ní dlouho nenašli? To ničemu nevadí. Už totiž neplatí, že akce z obchodu Baumax naleznete pouze v papírových letácích. Využijte internet a podívejte se na Kimbino.cz, kde pokaždé naleznete nejnovější leták Baumax. Budete se tak na něj moci podívat, kdykoliv si vzpomenete a ne až v momentě, kdy vám ho pošťačka vhodí do schránky. Díky tomu se také zbavíte odpadu v podobě starého papíru, který se vám doma akorát hromadil a zabíral místo. Do vašeho mobilního telefonu si můžete také stáhnout aplikaci Kimbino, abyste měli akční nabídku obchodu Baumax stále po ruce.

REKLAMA

Oblíbené produkty na Kimbino.cz:

Sekačka
Postel
Matrace
Šatní skříň
Komoda
Rošt
Pohovka
Křeslo
Obývací stěna
Tv skříňka
Stolek
Regál
Stůl
Židle
Police
Kuchyňská linka
Skříňka
Umyvadlo
Wc
Vana

Další letáky z kategorie

REKLAMA