Obchod BAUMAX můžeme směle zařadit k těm nejznámějším mezi českými zákazníky. Stal se totiž v České republice jedním z lídrů trhu. Široká nabídka kvalitního zboží za skvělé ceny. I tím je obchod BAUMAX typický. Vždy tu najdete vše, pro co jste do obchodu zamířili. Pravidelně nové akce, to je doména obchodu BAUMAX. tady najdete nabídku jejich nových akcí platných od 03.04.2020. Prohlédněte si také nabídku obchodů 4home.cz, Casarredo, CZ Nábytkář, Decodoma, Domestav, Dům barev, Eva supermarket, Globus Baumarkt, Hecht, HORNBACH! Patří mezi významné konkurenty obchodu BAUMAX.

Obchod BAUMAX má mnoho poboček po celé České republice. Nakoupit můžete třeba ve městech Praha, Chomutov, Frýdek-Místek, Hradec Králové, Karlovy Vary. Hledání nebylo úspěšné? Můžete odsud přejít přímo na oficiální domovskou webovku obchodu www.baumax.cz.

Zapomeňte na tištěné papírové letáky a plné schránky. Využíváním online letáků máte vždy k dispozici aktuální nabídku obchodu BAUMAX, kdekoliv jste. Papírové letáky jsou jednak nepohodlné, jednak zatěžují životní prostředí. Proto oceňujeme, že si novinky nabízené obchodem BAUMAX hledáte online.

Zboží v akci dokáže ušetřit spousty peněz. Jen musíte vědět, co a kde je zrovna v nabídce. Díky online letákům se to snadno a rychle dozvíte.