Kimbino
Kimbino
Aktuální nabídka v Vyber město
Sconto nábytek leták
3/5

SCONTO leták - aktuální akční letáky Září

REKLAMA
REKLAMA

SCONTO Nábytek leták

Sconto nábytek: SCONTO leták přináší až 70 % slevy

3/5
Actual brochure

S obchodem SCONTO Nábytek je nové bydlení dostupné pro každého. Ve svém Sconto letáku totiž nabízí až 70 % slevy, díky kterým si nové vybavení koupíte za mimořádně nízkou cenu. S nákupem dlouho neotálejte, aby vám zlevněné zboží nevyfoukl rychlejší zákazník. Pokud si tak chcete koupit nový nábytek do obývacího či dětského pokoje, ložnice, jídelny, koupelny nebo zahrady, prohlédněte si leták SCONTO Nábytek, který vás seznámí s aktuální nabídkou.

Na nový aktuální leták SCONTO Nábytek se můžete těšit jednou za dva až tři týdny, a to vždy v pátek. Pokaždé obsahuje jinak výrazné slevy, ale vždy dosahují minimálně 40%, takže si nový nábytek pokaždé koupíte skoro za polovinu jeho původní ceny. Akční leták SCONTO Nábytek spustil 20.09.2023 a prohlédnout si ho můžete tady.

Sconto leták potěší každého fanouška moderního či klasického stylu, celou aktuální nabídku na tento měsíc (Září) si můžete prohlédnout v Sconto letáku.

SCONTO Nábytek - německý prodejce kvalitního nábytku

Shop

Společnost SCONTO Nábytek je součástí německého koncernu Höffner, který působí na trhu od roku 1990 a patří mezi největší evropské prodejce nábytku. Obchodní domy a e-shop provozuje kromě Německa také například Česká republika a Slovensko.

Na našem území se první prodejna SCONTO Nábytek otevřela v roce 1995. Od té doby jich přibylo dalších sedm a čekají na vás ve městech, jako je Praha, Liberec, Hradec Králové, České Budějovice, Modřice a Ostrava. Pro nové vybavení nemusíte jezdit pouze do obchodního domu SCONTO Nábytek, ale můžete si ho vybrat také přímo z vašeho domova. Stačí vám k tomu pouze webové stránky sconto.cz, na kterých můžete vybírat ze stejné nabídky jako na prodejnách.

SCONTO leták: Sconto nábytek není jen plný nábytku, ale také inspirace

Assortment

Než si pořídíte nový nábytek do vašeho domu nebo bytu, podívejte se na webové stránky obchodu SCONTO Nábytek, kde na vás čeká magazín, který je plný inspirace, jak si zařídit nebo zkrášlit interiér. Pak už vám bude stačit jen to, abyste si prohlédli SCONTO leták s názvem Sconto nábytek leták, kde zjistíte, jaké vybavení se vám momentálně vyplatí koupit.

O ještě výhodnější nákup se postarají také služby, které má pro vás tento obchod připravené. Můžete využít nákup na splátky, zákaznickou linku, která vám je k dispozici každý den, nebo SCONTO Club, který vám zaručí ještě nižší ceny. Na webových stránkách SCONTO Nábytek také naleznete informace, jak máte o nábytek správně pečovat, aby vám dlouho vydržel.

Kimbino je snadná cesta k prohlédnutí letáku SCONTO Nábytek

Kimbino App

Ke zjištění slev obchodu SCONTO Nábytek vám stačí pouze webové stránky Kimbino.cz nebo aplikace Kimbino, kterou si můžete stáhnout do vašeho mobilního telefonu. K prohlédnutí akčních nabídek vašich oblíbených obchodů tak už papírové letáky nebudete potřebovat. Nejen, že se vám tak doma přestanou hromadit, ale navíc uděláte prospěšnou věc pro přírodu. K výrobě papíru se totiž neustále kácí stromy a spotřebovává voda, zatímco online letáky tyto zdroje vůbec nevyžadují, takže jsou mnohem ekologičtější.

REKLAMA
REKLAMA

Oblíbené produkty na Kimbino.cz:

Čaj
Konvice
Pohovka
Police
Zrcadlo
Rohožka
Botník
Desky
Džbán
Hodiny
Prostírání
Hrnec
Modely
Chňapka
Prostěradlo
Sklenice
Pánev
Hrnek
Mošt
Chlebník

Další letáky z kategorie

REKLAMA

Sledovat

Do obchodu

Pobočky

Sdílej

Kimbino
mléko
máslo
sýr
jogurt
olej
chleba
salám
pivo
šunka
Kimbino
Sconto nábytek leták

Zaregistruj se a využij všechny výhody.