Kdo by neznal obchod Baťa! Vždyť už si díky své skvělé nabídce a zajímavým akcím vydobyl pozici velkého hráče na českém trhu! Baťa nabízí v podstatě vše, co potřebujete. A hlavně: za skvělé ceny! Baťa nepřestává s pravidelnou nabídkou nových a výhodných akcí. V těchto dnech, tedy od 05.09.2019 probíhá akce, na kterou se můžete podívat tady. Zkuste také nabídku obchodů Astratex, Bonprix, CCC, Cellbes, Envy, H&M, Halens, Humanic, Kik, Klingel. Možná najdete to samé za lepší ceny.

Hledali jste něco, co na našich stránkách nakonec nebylo? Tak zkuste štěstí na domovské stránce obchodu www.bata.cz.

Tištěné letáky ponechte minulosti a přejděte na elektronické. Nabídku obchodu Baťa můžete kdykoliv sledovat pohodlně online. A žádný odpad vám z nich doma nezůstane. Děkujeme, že jste s námi na stejné vlně ochrany životního prostředí a hlavně lesů. Tím, že leták obchodu Baťa prohlížíte v elektronické podobě, se ušetří spousta papíru.

Jak začít konečně šetřit? Přece díky levnějším nákupům!

Svátek Black Friday je tady a dorazil také do obchodu Baťa. Podívejte se na naši speciální nabídku Black Friday 2019 v novém letáku obchodu Baťa! Nejnovější leták s názvem Aktuální katalog je platný od 05.09.2019 - 30.11.2019. Nepropásněte skvělé Black Friday akce v obchodě Baťa. V kategorii Oděv a obuv naleznete i další letáky pro Black Friday. Pokud se chystáte nakoupit vánoční dárky s předstihem a hledáte inspiraci, prohlédněte si všechny propagační letáky Black Friday a ušetřete tisíce korun. Kimbino vám přináší přehled těch nejlepších akcí, která vám letošní Black Friday přinesl.