KimbinoKimbino
Astur & Qanto leták
3/5

Astur & Qanto leták - aktuální akční letáky

REKLAMA
REKLAMA

Astur & Qanto leták přináší nízké ceny prvotřídních potravin

3/5
Actual brochure

Nejvíce peněz utrácíme beze sporu za potraviny. Nezáleží na tom, jestli děláte velký nákup jednou za týden, nebo jestli chodíte do obchodu každý den, abyste měli veškeré potraviny čerstvé. Podstatné je, že se jedná o položku v rodinném rozpočtu, bez které se sice neobejdeme, ale můžeme na ní ušetřit, když začnete nakupovat s rozmyslem. 

S Kimbinem je šetření hračka. Pokaždé zde totiž naleznete platný Astur & Qanto leták tento týden, díky kterému nepromarníte žádnou slevu. Aktuální leták Astur & Qanto platí od 14.10. - 20.10. a naleznete ho tady.

Díky Kimbinu se můžete kdykoliv podívat, jaké akce jsou momentálně platné. Nemusíte tak čekat, až vám domů přijde Astur & Qanto leták příští týden - někomu navíc do schránky ani nechodí. Na novou akční nabídku se můžete těšit každý čtvrtek. Za uvedenou cenu naleznete zboží v prodejně až do další středy.

Astur & Qanto - česká společnost zajišťující maloobchodní i velkoobchodní prodej

Shop

Astur & Qanto není jen maloobchodní řetězec, - provozuje také velkoobchodní střediska, která na našem trhu působí od roku 1993. Momentálně má Qanto 6 velkoobchodních společností a 30 maloobchodů, které se označují jako Qanto market. Prodejny naleznete ve městech, jako je %shop_city%. Firma za dobu svého působení obdržela celou řadu ocenění. Například v roce 2009 získal supermarket v Chocni ocenění prodejny roku v kategorii „food širokosortimentní".

Veškerý sortiment pro velkoobchodní a maloobchodní prodej naleznete na webových stránkách www.qanto.cz. Mimo to si tu můžete prohlédnout akční leták Astur & Qanto a najít si otevírací dobu všech marketů - u každého se totiž mírně liší. Do některé prodejny můžete zavítat každý den, a to včetně neděle, zatímco jinde je v neděli zavřeno. Z tohoto důvodu se nejprve ujistěte, kdy je ve vybraném marketu otevřeno, abyste neodcházeli s prázdnou.

Pokud by vám otevírací doba nevyhovovala nebo byste to měli na pobočku daleko, můžete se spolehnout na nabídku konkurence z kategorie Supermarkety., mezi kterou naleznete například Albert, BALA, Billa, CBA, Coop, Country Life, Enapo, Eso market, Family Market a Flop.

Akční leták Astur & Qanto: Věrnostní program Astur & Qanto pro ještě výhodnější nákup

Assortment

Pokud patříte mezi velkoobchodní zákazníky obchodu Astur & Qanto, automaticky získáte věrnostní program Exclusiv club. Jeho princip spočívá ve sbírání bodů za každý nákup. Za nasbírané body si poté budete moci vybrat zajímavé odměny z katalogu. Maloobchodní zákazníci se v budoucnu věrnostního systému také dočkají. O jeho spuštění se včas dozvíte prostřednictvím facebookových a webových stránek nebo v každé prodejně.

Tuto výhodu poskytuje Astur & Qanto jako jedna z mála českých firem. Ve velkoobchodním i maloobchodním prodeji naleznete širokou nabídku potravin i potřeb pro domácnost. O konkrétním zboží, které je momentálně v akci, se můžete přesvědčit v akčním letáku, který se nazývá Astur & Qanto - leták.

Kimbino - ať už vám žádná sleva neuteče

Kimbino App

Nenechte si ujít ani jednu slevu na vaše oblíbené zboží. Pravidelně sledujte Kimbino.cz, kde včas naleznete nový akční leták Astur & Qanto, takže si budete moci napsat nákupní seznam a vyrazit na nákup, za který už nikdy tolik nezaplatíte. S využitím mobilní aplikace Kimbino si můžete aktuální letak Astur & Qanto prohlédnout kdykoliv a kdekoliv prostřednictvím vašeho chytrého mobilního telefonu.

REKLAMA
REKLAMA

Další letáky z kategorie

REKLAMA
Kimbino
Zavřít
mléko
máslo
sýr
jogurt
olej
chleba
salám
pivo
šunka
Kimbino
Zavřít
Astur & Qanto leták
    Astur & Qanto leták