Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Decathlon leták (22.07.2024) - aktuální akční letáky

REKLAMA
Decathlon

Decathlon

Decathlon leták přináší potřeby pro různé sporty

3/5
Actual brochure

Hrajete rádi badminton, stolní tenis, jezdíte na kole nebo chodíte pravidelně plavat? Udělejte si radost a kupte si nové vybavení, které vám sportování zpříjemní. V obchodě Decathlon naleznete potřeby na nejrůznější aktivity. Samozřejmostí jsou i sportovní doplňky a výživa, a to nejen pro profesionální, ale i rekreační sportovce. Podívejte se na leták Decathlon, který vás svojí nabídkou bez pochyby zaujme.

Akční leták Decathlon vychází pokaždé s jinak dlouhou platností, ale vždy nabízí zlevněné zboží pro aktuální sporty. Od jara do podzimu nabízí cyklistické potřeby, turistickou obuv nebo stany, zatímco v zimě potřeby pro lyžování, bruslení nebo cvičení v posilovně. Aktuální leták Decathlon je spuštěný od 22.07.2024 a je pro vás připravený tady.

Decathlon - oblíbené místo každého sportovce

Shop

Obchod Decathlon vznikl v roce 1976 ve Francii a jeho název v překladu znamená desetiboj. Za dobu svého působení se stal velmi úspěšným prodejcem sportovních potřeb ve více než čtyřiceti zemích světa, mezi kterými nechybí Kanada, Německo, Rusko, Tunisko ani Česká republika.

Na našem území se Decathlon poprvé objevil v roce 2010 a od té doby si stále získává přízeň dalších zákazníků. Dokazuje to i více než dvacet otevřených prodejen, které naleznete ve městech, jako je Praha, Ostrava, Plzeň, Liberec, České Budějovice a Opava. Pokud se prodejna nenachází ve vašem okolí, můžete k nákupu využít webové stránky decathlon.cz, na kterých najdete stejně rozmanitý sortiment.

V obchodě Decathlon využijete také servis a služby

Assortment

Nejen, že má pro vás Decathlon připravené potřeby pro více než osmdesát sportů, ale také vám poskytne prvotřídní servis jízdních kol, lyží a snowboardů, ledních a in-line bruslí nebo běžeckých pásů. Bude tak pro vás prospěšný i v případě, že si nepotřebujete koupit nové vybavení.

Decathlon dále nabízí dárkové karty, a to v hodnotě až čtyř tisíc korun, nebo věrnostní program, který spočívá ve sbírání bodů za nákup, které následně proměníte za slevový šek. Pokud chcete při každém nákupu ušetřit, sledujte Decathlon leták tento týden s názvem Decathlon Nabídka produktů, ve kterém naleznete značky, jako je Adidas, Bauer, Nike, Reebok nebo Wedze.

Decathlon leták příští týden najdete díky Kimbinu

Kimbino App

Abyste neustále věděli, jaké sportovní vybavení si můžete v obchodě Decathlon momentálně koupit za zvýhodněnou cenu, sledujte Kimbino.cz nebo si do vašeho mobilního telefonu stáhněte aplikaci Kimbino. Přesvědčte se sami, jak jsou online letáky pohodlné a praktické. Nikdy se nestane, že byste ho někam založili a nemohli kvůli tomu zjistit, jaké akce váš oblíbený obchod momentálně nabízí. Papírové letáky navíc pro svoji výrobu využívají přírodní zdroje, kterých je v dnešní době nedostatek. S online letáky tak prospějete nejen sobě, ale i celé planetě.

REKLAMA

Další letáky z kategorie

REKLAMA