Kimbino
Kimbino

Oriflame leták (18.06.2024) - aktuální akční letáky

REKLAMA
Oriflame
REKLAMA

Oriflame

Oriflame leták nabízí švédskou kosmetiku za akční cenu

3.5/5
Actual brochure

Chcete o sebe pečovat jen těmi nejlepšími přípravky? Pak by vaší pozornosti jistě neměl uniknout obchod Oriflame, který nabízí kvalitní švédskou kosmetiku, ověřenou už po několik desetiletí. Součástí jeho nabídky jsou parfémy, přípravky o péči o pleť a tělo, dekorativní kosmetika a různé doplňky. Výrobky od Oriflame jsou určené nejen pro ženy, ale i pro muže, kteří by na svůj vzhled měli také dbát. Prohlédněte si před nákupem leták Oriflame, ať víte, na jaké zboží se máte zaměřit.

Nový akční leták Oriflame je pro vás přichystaný každé tři týdny v úterý. Pokaždé v něm na vás čeká bohatá zlevněná nabídka z celého obchodu, takže si v něm přijdete na své, ať už máte zájem o jakoukoliv kosmetiku. Aktuální leták Oriflame je spuštěný od 18.06.2024 a můžete si ho prohlédnout tady.

Oriflame - kvalitní kosmetika inspirovaná švédskou přírodou

Shop

Historie společnosti Oriflame sahá do roku 1967, a to konkrétně do hlavního města Švédska - Stockholmu. O její založení se zasloužili bratři Jonas a Robert af Jochnickovi a jejich přítel Bengt Hellsten, kteří uvedli na trh pleťové krémy, rtěnky a řasenky, které byly složené z bylinných a rostlinných výtažků. Velkým průlomem v historii bylo také to, že Oriflame už od samého začátku svého působení netestuje své výrobky na zvířatech.

Jedná se o úspěšného světového prodejce kosmetiky, který působí ve více než šedesáti zemích světa, mezi kterými nechybí Čína, Egypt, Kolumbie, Španělsko nebo Rusko. Na český trh Oriflame vstoupil v roce 1990. Od roku 1997 si zákazníci mohou prohlédnout zboží nejen v tištěném katalogu, ale také na webových stránkách oriflame.com.

Oriflame - snadné objednání kvalitní kosmetiky

Assortment

Kosmetiku z Oriflame si může objednat každý zákazník. Stačí, když si vyberete produkty, které vám ukáže Oriflame leták tento týden s názvem Oriflame katalog č.09/2024 a vložíte je do nákupního košíku na webových stránkách. Nakupovat můžete anonymně, nebo se u Oriflame registrovat a získat řadu výhod, jako je sleva 23 % na katalogové zboží, dárky k objednávkám, školení líčení nebo si vydělat peníze prodejem kosmetiky.

Oriflame se snaží pomáhat nezletilým, kteří to potřebují, proto spolupracuje s různými charitativními organizacemi, jako je například SOS dětské vesničky, která pomáhá těm, kteří nežijí se svými biologickými rodiči. Oriflame spolu se švédskou královnou Silvií založil nadaci World Childhood Foundation, která se zaměřuje na ohrožené děti z ulice, sexuálně zneužívané děti a nezletilé v ústavech.

S Kimbinem je prohlížení Oriflame letáku velmi jednoduché

Kimbino App

Rádi byste vyzkoušeli kosmetiku od Oriflame, ale nevíte, jak si můžete prohlédnout akční nabídky tohoto obchodu? Je to velice jednoduché! Buďto se můžete podívat na Kimbino.cz nebo si do vašeho mobilního telefonu stáhněte aplikaci Kimbino. Tyto dva způsoby vás s letákem Oriflame zaručeně seznámí. Sledování online letáků je velice jednoduché a pohodlné a navíc také ekologické, jelikož ke své výrobě nepotřebují stromy ani vodu, kdežto ty papírové bohužel ano.

REKLAMA

Oblíbené produkty na Kimbino.cz:

Parfém
Toaletní voda
Korektor
Pudr
Řasenka
Oční stíny
Tužka na oči
Rtěnka
Lesk na rty
Lak na nehty
Šampon
Kondicionér
Maska na vlasy
Maska
Peeling
Opalovací krém
Tělové mléko
Tělový krém
Krém na ruce
Mýdlo

Další letáky z kategorie

REKLAMA