Jysk leták vám pomůže vybavit vaši domácnost!

Zařizování bytu, ať už nového či rekonstruovaného, obvykle nebývá levnou záležitostí. Když na to ale půjdete chytře, vůbec to tak být nemusí. Dokonalým pomocníkem se vám při tom stane Jysk leták, ve kterém pokaždé najdete mimořádně výhodné akce na nábytek, potřeby do domácnosti i drobné dekorace. Když tedy leták Jysk budete pravidelně sledovat, můžete si své bydlení zařídit stylově a přitom neutratit majlant.

Jysk letáky vydává jednou týdně s tím, že jejich platnost trvá většinou od středy až do přespříštího čtvrtka. Samozřejmě existují i výjimky v případě státních svátků nebo také v podobě sezónních katalogů, které platí po dobu dvou ročních období, tedy až půl roku. I v nich, stejně tak jako v klasickém Jysk letáku, najdete nábytek do bytu i kanceláře, bytový textil, potřeby do domácnosti, doplňky, dekorace a všelijaké další drobnosti. Aktuální leták Jysk, který je platný od 02.04.2020, si můžete komfortně prohlédnout tady.

Jysk přináší moderní nábytek a dekorace

Mysleli jste si, že k nám Jysk, tak jako spousta obchodů, přišel z Německa? Omyl! Jedny z prvních prodejen tohoto řetězce se pod názvem JYSK Sengetojslager otevřely v Dánsku, a to už v roce 1979. Od té doby se obchod stihl rozrůst do 49 zemí po celém světě, včetně Norska, Švédska, Finska, Polska a samozřejmě také České republiky. Zde momentálně provozuje více než 80 poboček, které najdete například ve městech, jako je Beroun, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Brno, Bruntál, Břeclav, Cheb.

Všechny české prodejny Jysk můžete navštívit každý den od 9:00 do 19:00. Pokud si raději chcete ověřit, zda tato otevírací doba platí i pro vaši nejbližší pobočku, ověřte si ji na stránkách jysk.cz. Kdybyste však v aktuálním Jysk letáku přece jen nenašli zboží z kategorie Nábytek, které právě hledáte, zkuste si projít nabídku konkurenčních obchodů, které zahrnují ASKO nábytek, Black red white, Idea nábytek, IKEA, Jamall nábytek, Jena nábytek, Möbelix, MT nábytek, Nábytkáři Čech a Moravy, Nakup-nabytek.cz.

Akční leták Jysk - záruka skandinávské kvality

Podobně jako v jiných obchodech, i v nabídce letáku Jysk narazíte na několik privátních značek. Jedna z nich, která je mezi zákazníky velmi oblíbená, se jmenuje Dreamzone a přináší vysoce kvalitní matrace pro dokonalý spánek. Skvěle ji pak doplňují přikrývky a polštáře Høie nebo povlečení značky Kronborg, pod kterou se prodávají i další bytové textilie jako ručníky či župany. Za akční cenu je najdete skoro v každém Jysk letáku, tak si určitě nezapomeňte prohlédnout ten aktuální, který nese název JYSK - leták.

Kimbino - letáky z Jysku u nás najdete jako první!

Nečekejte, až vám nejnovější JYSK leták dorazí do schránky, raději využijte Kimbino.cz! Nejenže si touto cestou budete moci svůj leták prohlédnout mnohem dříve, ale také se vyhnete hromadění a následnému vynášení starých papírových letáků. Díky tomu ušetříte čas i energii a navíc snížíte svou produkci odpadu, a tak uděláte něco pozitivního jak pro sebe, tak i pro naši planetu. S pomocí webových stránek a mobilní aplikace Kimbino si letáky můžete navíc vzájemně porovnat, a tak při každém nákupu ušetřit stovky korun.