Náhled letáku Aktuální nabídka od obchodu JYSK
Náhled letáku Aktuální leták od obchodu JYSK

Nabídka kvalitního, ale přitom levného zboží do domácností je doménou prodejen Jysk. Tato značka je spojována se skromností a otevřeností pro všechny zákazníky. Řetězec má tradici již téměř 40 let. A byl založen proto, že iniciátor jeho vzniku, Lars Larsen, si byl moc dobře vědom, že každý si nemůže dovolit to nejluxusnější, co se na trhu objeví. I proto je Jysk zaměřen na potřeby do domácnosti pro širokou veřejnost. To je velká výzva, se kterou řetězci Jysk pomáháme i u nás na Kimbino.cz, kde si může online letáky prohlédnout kdokoliv a naprosto kdykoliv. I přes toto krédo nabídky pro široké masy lidí je pravidelným zákazníkem Jysku také dánská královská rodina. Obchody Jysk dnes naleznete v zemích celého světa.

Jysk se zaměřuje na nábytek domů i do kanceláře, bytový textil, potřeby do domácnosti, doplňky, dekorace a další drobnosti. Nábytek je v nabídce jak moderní, tak i klasický, který upřednostňuje většina zákazníků. Trendem je nábytek textilní, který nechybí ani tady. Přesvědčit se o tom pravidelně můžete v akčních letácích. Naleznete v nich i speciální nabídku úložných prostor a všeho okolo oken. Značka Jysk je nejen ve Skandinávii symbolem důvěryhodnosti a dodržování daného slova. Proto se nemusíte obávat, že byste nákupem zde byli zklamaní.

Prodejny Jysk jsou otevřeny denně od 9:00 do 19:00. Akční letáky vycházejí vždy ve čtvrtek. A každý z nich platí po celé dva týdny. Aktuální platnou nabídku v podobě online letáků najdete na našem Eko portálu Kimbino.cz. Proto vždy budete přesně vědět, zda ještě platí sejný leták, co minulý týden. Anebo jestli už nastal čas pro leták nový.