Nabídka kvalitního, ale přitom levného zboží do domácností je doménou prodejen Jysk. Tato značka je spojována se skromností a otevřeností pro všechny zákazníky. Řetězec má tradici již téměř 40 let. A byl založen proto, že iniciátor jeho vzniku, Lars Larsen, si byl moc dobře vědom, že každý si nemůže dovolit to nejluxusnější, co se na trhu objeví. I proto je Jysk zaměřen na potřeby do domácnosti pro širokou veřejnost. To je velká výzva, se kterou řetězci Jysk pomáháme i u nás na Kimbino.cz, kde si může online letáky prohlédnout kdokoliv a naprosto kdykoliv. I přes toto krédo nabídky pro široké masy lidí je pravidelným zákazníkem Jysku také dánská královská rodina. Obchody Jysk dnes naleznete v zemích celého světa.

Jysk se zaměřuje na nábytek domů i do kanceláře, bytový textil, potřeby do domácnosti, doplňky, dekorace a další drobnosti. Nábytek je v nabídce jak moderní, tak i klasický, který upřednostňuje většina zákazníků. Trendem je nábytek textilní, který nechybí ani tady. Přesvědčit se o tom pravidelně můžete v akčních letácích. Naleznete v nich i speciální nabídku úložných prostor a všeho okolo oken. Značka Jysk je nejen ve Skandinávii symbolem důvěryhodnosti a dodržování daného slova. Proto se nemusíte obávat, že byste nákupem zde byli zklamaní.

Prodejny Jysk jsou otevřeny denně od 9:00 do 19:00. Akční letáky vycházejí vždy ve čtvrtek. A každý z nich platí po celé dva týdny. Aktuální platnou nabídku v podobě online letáků najdete na našem Eko portálu Kimbino.cz. Proto vždy budete přesně vědět, zda ještě platí sejný leták, co minulý týden. Anebo jestli už nastal čas pro leták nový.