Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Trefa leták (24.07.2024) - aktuální akční letáky

REKLAMA
Trefa

Trefa leták

Trefa leták přináší lákavou cenovou nabídku pro každou domácnost

3/5
Actual brochure

Trávíte při nákupu potravin a potřeb pro domácnost hodně času, protože nikdy nevíte, co máte koupit? Co takhle si udělat dopředu nákupní seznam? Nezapomeňte do něj ale přidat také zlevněné potraviny, které vám včas ukáže leták Trefa. Díky tomu budete přesně vědět, co máte koupit a navíc za nákup nezaplatíte tolik jako dříve. Nakupování pro vás už nebude noční můra, protože s ním budete hotoví raz dva.

Akční leták Trefa vydává každý týden ve středu a platí do následujícího úterý. Díky tomu, že se akční nabídka tak často mění, budete mít každý týden ve vaší lednici jiné potraviny. Aktuální leták Trefa je spuštěný od 24.07.2024 a k prohlédnutí je k dispozici tady.

České supermarkety Trefa se zaměřují na prodej regionálních potravin

Shop

Supermarkety Trefa představují skupinu obchodů, která působí na našem území již řadu let. Svou oblibu si získaly díky tomu, že v nich můžete nakoupit každý den čerstvé potraviny nebo udělat velký týdenní nákup. Prodejny jsou umístěné tak, aby byly pro své zákazníky na dosah. Naleznete je jednak v okrajových částech, ale také na rušných hlavních třídách měst, jako jsou České Budějovice, Hluboká nad Vltavou, Nové Hrady či Adamov.

Ať už zavítáte do jakékoliv prodejny Trefa, můžete si být jistí, že zde naleznete kvalitní a čerstvé potraviny. Jejich sortiment obsahuje regionální výrobky, které jednoduše poznáte - jsou totiž označené logem Z našeho regionu. Kromě toho v některých prodejnách Trefa také naleznete farmářské výrobky označené logem Farmářský výrobek. 

Nevíte, kde se supermarkety Trefa nacházejí? Podívejte se na webové stránky trefasupermarket.cz, na kterých najdete seznam všech dostupných prodejen a také jejich otevírací doba.

Trefa nabízí speciální program pro své věrné zákazníky

Assortment

Nakupujete v supermarketu Trefa pravidelně? Kromě toho, že pro vás má Trefa leták tento týden, který se nazývá Trefa leták, se také můžete zapojit do věrnostního programu. Vyplňte formulář a získejte zákaznickou kartu, na kterou budete sbírat body za nákup a za ně poté získáte dárek. Zákaznickou kartu můžete kromě supermarketu Trefa uplatnit také v jakékoliv prodejně Terno.

Supermarket Trefa má pro vás připravené i další služby. Na pokladně si můžete pohodlně dobít kredit do mobilního telefonu, vybrat hotovost od 100 do 3 000 Kč, nebo koupit dárkovou kartu v hodnotě 100 až 1 000 Kč, která poslouží jako skvělý dárek pro vaše blízké.

Nechcete promeškat žádnou akční nabídku supermarketu Trefa? Podívejte se na Kimbino

Kimbino App

Už dávno odzvonilo papírovým letákům. V dnešní době existuje mnohem jednodušší způsob, jak se včas dozvědět o akční nabídce obchodu Trefa. Stačí, když se jednou za týden podíváte na Kimbino.cz, kde je pro vás stále připravený Trefa leták příští týden. Pokud by vám více vyhovovalo prohlížení akční nabídky obchodu ve vašem mobilním telefonu, stáhněte si do něho aplikaci Kimbino a mějte akční leták Trefa stále k dispozici. Díky tomu se vám doma konečně přestanou hromadit staré papírové letáky, které jste akorát museli chodit vyhazovat do kontejneru na papír.

REKLAMA

Oblíbené produkty na Kimbino.cz:

Mléko
Sýr
Jogurt
Vejce
Chléb
Káva
Salám
Šunka
Víno
Pivo
Rajčata
Banány
Rýže
Čaj
Těstoviny
Smetana
Hovězí maso
Gin
Vodka
Zmrzlina

Další letáky z kategorie

REKLAMA