Obchod Trefa je mezi českými zákazníky jedním z neznámějších. I díky tomu patří k nejúspěšnějším obchodům na českém trhu. Za skvělé ceny si v obchodě Trefa můžete pořídit skoro všechno, co potřebujete. Trefa přichází pravidelně s novými akcemi. Aktuální nabídku platnou od 25.03.2020 můžete najít tady. Doporučujeme si prohlédnout i nabídku jiných obchodů. Co třeba Albert, Astur & Qanto, BALA, Billa, CBA, Coop, Country Life, Enapo, Eso market, Family Market?

Nepodařilo se najít na našich webovkách, co jste hledali? Můžete přejít na oficiální stránky obchodu www.trefasupermarket.cz.

Jedete nakupovat? Rozhodně s sebou nemusíte tahat objemný leták! Online verze aktuální nabídky obchodu Trefa je mnohem pohodlnější. Online letáky, tedy nabídka aktuálních akcí obchodu Trefa online, to není jen módní výkřik, to je i výrazný krok směrem k ochraně životního prostředí a našich lesů. Děkujeme, že jste se k nám a k ochraně životního prostředí přidali.

Zboží v akci dokáže ušetřit spousty peněz. Jen musíte vědět, co a kde je zrovna v nabídce. Díky online letákům se to snadno a rychle dozvíte.