Snad všichni čeští zákazníci znají obchod Ratio. Díky dobré nabídce má totiž na českém trhu jednu z nejsilnějších pozic. Široká nabídka kvalitního zboží za skvělé ceny. I tím je obchod Ratio typický. Vždy tu najdete vše, pro co jste do obchodu zamířili. Zákazníci si už zvykli, že Ratio pravidelně nabízí nové akce. Proto i oni pravidelně klikají tady, aby zjistili, jaká akce běží zrovna dnes, tedy od 01.04.2020. Zkuste také nabídku obchodů Albert, Astur & Qanto, BALA, Billa, CBA, Coop, Country Life, Enapo, Eso market, Family Market. Možná najdete to samé za lepší ceny.

Hledali jste něco, co na našich stránkách nakonec nebylo? Tak zkuste štěstí na domovské stránce obchodu www.ratio.cz.

Jedete nakupovat? Rozhodně s sebou nemusíte tahat objemný leták! Online verze aktuální nabídky obchodu Ratio je mnohem pohodlnější. Děkujeme, že jste s námi na stejné vlně ochrany životního prostředí a hlavně lesů. Tím, že leták obchodu Ratio prohlížíte v elektronické podobě, se ušetří spousta papíru.

Nevěříte, že šetřit nakupováním je snadné? Pojďte se o tom přesvědčit. Všichni potřebují ušetřit čas a peníze. Peníze můžete šetřit díky výhodným nabídkám obchodu Ratio, čas ušetříte přihlášením se k odběru novinek anebo stažením naší aplikace Kimbino. Udělat si přehled o akcích obchodu Ratio vám pak zabere jen několik vteřin.