Kimbino
Kimbino
REKLAMA
Ratio leták
3/5

Ratio leták (01.04.2024) - aktuální akční letáky

Ratio leták

Ratio leták přináší potraviny a kosmetiku za nízké ceny

3/5
Actual brochure

Hledáte potraviny nebo drogerii pro maloobchod, gastronomii nebo váš domov? Pak v Ratio najdete přesně to, co hledáte. Největší část zákazníků tvoří velkoobchodníci, kteří zde nakupují pro své restaurace, hotely nebo jídelny. Nicméně v současné době roste také počet lidí, kteří v tomto obchodě nakupují potravinové a drogistické výrobky pro svoji vlastní potřebu. Ratio nabízí nízké ceny, a když si ještě navíc prohlédnete leták Ratio, nakoupíte potraviny a drogerii ještě levněji.

Akční leták Ratio je platný celý kalendářní měsíc, takže máte na nákup oblíbených potravin a drogerie dostatek času. Na nové zlevněné zboží se můžete těšit vždy první den v měsíci. Aktuální leták Ratio odstartoval 01.04.2024 a můžete si ho prolistovat tady.

Česká firma Ratio na našem území působí už více než dvacet pět let

Shop

Ke vzniku společnosti RATIO s.r.o. došlo 15. dubna 1992, a to přímo na našem území. Nejprve se zaměřovala na zahraniční obchod - dovoz alkoholických nápojů především z Finska - největší zájem byl o značky  Alko, kam patří Finlandia a Koskenkorva. O rok později společnost koupila prodejní plochu v areálu Velkotržnice Lipence, kde otevřela velkoobchod Cash and Carry.

Historie firmy Ratio nebyla vždy růžová. V roce 2002 a 2013 ji postihly povodně. Po druhých povodních prošla společnost značnou modernizací. V současné době se velkoobchodní prodejna stále nachází v Praze 5 - Velkotržnici Lipencích a je otevřená od pondělí do pátku mezi 6:00 až 16:30. Mimo to zde můžete nakoupit také v sobotu, a to od 6:30 do 13:00.

Chcete si zjistit kompletní nabídku zboží včetně služeb, které tato prodejna nabízí? Podívejte se na webové stránky ratio.cz, na kterých naleznete veškeré informace o prodejně RATIO.

Nechce se vám jet na nákup Ratio do prodejny? Nechte si nákup přivést

Assortment

Slevová nabídka Ratio letáku tento týden, tedy spíše měsíc, s názvem Ratio leták však není jedinou výhodou, kterou řetězec svým zákazníkům nabízí. Kromě toho, že zde levně nakoupíte, si nákup můžete nechat dovézt přímo do vaší restaurace, hotelu nebo cukrárny. Také můžete využít pražská odběrná místa, která jsou zavážená od pondělí do pátku. Aby byl závoz možný, je nutná minimální hodnota objednávky ve výši pěti tisíc korun s DPH. Počítejte také s pěti procentním příplatkem za závoz.

Objednávku si můžete jednoduše vytvořit prostřednictvím emailu. Pokud ji navíc stihnete odeslat do 6:00, řidič vám nákup přiveze ještě v tentýž den.  V prodejnách navíc neplatí zákaz vstupu dětí, jako je tomu v případě konkurenčních velkoobchodních prodejen, takže před nákupem nemusíte zajišťovat hlídání.

Akční leták Ratio naleznete pokaždé na Kimbino

Kimbino App

Papírové letáky už dávno nejsou jedinou možností, jak se můžete dozvědět o nových akcích. Ratio leták příští týden naleznete také na Kimbino.cz, kde je vám neustále k dispozici. Přestanou se vám tak doma hromadit staré neplatné katalogy, které pak akorát musíte vynášet do tříděného odpadu. Chcete mít leták Ratio ještě více na dosah? Stáhněte si do vašeho mobilního telefonu aplikaci Kimbino, díky které už nezmeškáte žádnou slevu.

REKLAMA

Oblíbené produkty na Kimbino.cz:

Mléko
Máslo
Sýr
Jogurt
Olej
Chléb
Káva
Čokoláda
Salám
Šunka
Pizza
Džús
Pivo
Kuřecí maso
Vepřové maso
Pomeranče
Rajčata
Banány
Rýže
Čaj

Další letáky z kategorie

REKLAMA
Vyhledávání
Kimbino
Ratio leták

Zaregistruj se a využij všechny výhody.