Kimbino
Kimbino
REKLAMA

COOP TERNO leták od 24.07.2024 - aktuální leták + příští týden

REKLAMA
Terno

Terno leták

Leták Terno je plný zajímavých novinek a slev

3/5
Actual brochure

I přes to, že se ceny potravin neustále zvyšují, existuje způsob, jak můžete za svůj nákup utratit méně. Prodejny Terno pro vás totiž pravidelně připravují leták Terno, který je plný zlevněných potravin a drogerie. Když do něj nahlédnete, sami se můžete přesvědčit o tom, že šetření v dnešní době vůbec nemusí být složité - stačí jen znát ten správný způsob.

Akční leták Terno připravuje každý týden. Vychází vždy ve středu a platí do následujícího úterý. Současně platí více akčních nabídek, které jsou rozdělené podle nabízených výrobků. Můžete se tak těšit na zlevněné výrobky pro nejmenší, zdravé potraviny a tak podobně. Kromě klasických týdenních nabídek jsou pro vás také připravené víkendové akce, které platí od pátku do neděle. Aktuální leták Terno je spuštěný od 24.07.2024 a je pro vás připravený tady.

 

I menší obchody mohou mít velké akce a Terno je skvělým důkazem! Prakticky v každém letáku má pro své zákazníky připravené zajímavé slevy na značkové produkty, jako je například Coca Cola, Bohemia Sekt či Frisco. A samozřejmě myslí i na pivo v akci, a to opět od oblíbených značek jako Radegast, Kozel či Budvar. Terno se ale pochopitelně nezaměřuje jen na nápoje. V jeho letácích najdete výhodné akce na spoustu základních potravin, ať už se jedná o máslo, olej nebo mouku. Vaše každodenní vaření tak pro vás bude nejen snadnější, ale i levnější!

Terno představuje českou skupinu supermarketů, známou už více než dvacet pět let

Shop

Prodejny Terno působí na našem území jako supermarkety od roku 1995. První pobočka vznikla v Českých Budějovicích a o dva roky později došlo k otevření dalších supermarketů v Olomouci a Hradci Králové. Postupem času přibývaly další, až do současného počtu dvanácti prodejen.

Obchody Terno se po celou dobu svého působení soustředí na prodej čerstvého ovoce a zeleniny, chlazených výrobků, nápojů a pekařského sortimentu. Kromě toho se také snaží prodávat kvalitní regionální potraviny, kterými podporují místní pěstitele a výrobce.

Chcete zjistit, v jakých městech se supermarkety Terno nachází? Podívejte se na webové stránky terno.cz, na kterých naleznete seznam všech otevřených prodejen i s jejich otevírací dobou, takže budete vědět, kdy v nich můžete nakoupit.

Terno nabízí svým zákazníkům kromě velké nabídky zboží v akčním letáku také zajímavé služby

Assortment

Rozhodli jste se pro nákup v tomto supermarketu díky tomu, že vás zaujal Terno leták tento týden, který nese název Terno leták? To však není to jediné, na co se zde můžete těšit. Terno má pro vás připravené také zajímavé služby, jako je například věrnostní systém. Prostřednictvím zákaznické karty můžete sbírat body za nákup a následně je směnit za zajímavé dárky.

Nevíte, co máte každý den vařit? Na webových stránkách obchodu naleznete také inspiraci na chutné recepty, a to od polévek až po dezerty. Nechybí ani inspirace na středomořskou kuchyni či nejlepší recepty z našich regionů, díky kterým vnesete do vašeho jídelníčku příjemné zpestření.

Využijte Kimbino, ať vám už žádné akce neuniknou

Kimbino App

Chcete mít neustálý přehled o slevách v supermarketu Terno? Podívejte se na Kimbino.cz, kde je pro vás Terno leták příští týden neustále vystavený. Nejen, že tak budete mít akční ceny nepřetržitě k dispozici, ale navíc se vám doma přestanou hromadit staré papírové letáky. Kvůli výrobě papíru dochází ke kácení stromů, čemuž můžete tímto krokem alespoň trochu zamezit. Pokud si do vašeho mobilního telefonu nainstalujete aplikaci Kimbino, získáte nepřetržitý přehled o slevové nabídce supermarketu Terno i dalších obchodů.

REKLAMA

Oblíbené produkty na Kimbino.cz:

Mléko
Máslo
Sýr
Jogurt
Chléb
Káva
Salám
Šunka
Víno
Pivo
Rajčata
Banány
Rýže
Čaj
Těstoviny
Smetana
Hovězí maso
Jahody
Kečup
Mrkev

Další letáky z kategorie

REKLAMA