Kimbino
Kimbino
REKLAMA

CCC leták (25.06.2024) - aktuální akční letáky

REKLAMA
CCC

CCC

Leták CCC přináší zlevněnou nabídku nejrůznějších typů bot

3.5/5
Actual brochure

Patříte mezi milovníky obuvi, kteří mají pro každou příležitost jiný pár bot? Pak jistě znáte obchod CCC, který nabízí dámské, pánské a dětské boty, a to od sandálů přes tenisky až po zimní obuv. V obchodě CCC nenaleznete pouze pestrou nabídku obuvi, ale také kabelky a doplňky jako sluneční brýle, peněženky, ponožky, opasky nebo tkaničky do bot. Pokud chcete svůj botník obohatit o nový pár, prohlédněte si CCC leták, ve kterém si určitě vyberete.

Akční leták CCC vydává nepravidelně, přesto se ale nikdy nestane, že byste v tomto obchodě nenašli žádné zlevněné zboží. Slevy totiž naleznete také přímo na webových stránkách obchodu CCC, a to v kategorii Výprodej. Aktuální leták CCC je v platnosti od 25.06.2024 a můžete si ho prohlédnout tady.

CCC - jeden z největších evropských výrobců obuvi

Shop

Vznik obchodu CCC sahá do roku 1999, a to konkrétně do Polska, kde už od začátku nese pojmenování CCC, což znamená Cena, Czyni (značky), Cuda (zázraky). O boty byl velký zájem, díky čemuž už o dva roky později vznikla továrna na jejich výrobu.

V roce 2004 expandovala společnost CCC do prvního zahraničního státu, a to do České republiky. V pozdějších letech přibývaly pobočky také v Maďarsku, Rakousku, Chorvatsku, Německu a na Slovensku. Od roku 2018 spolupracuje CCC s organizací UNICEF, která pomáhá přežít dětem v nouzi a podporuje jejich rozvoj.

Na našem území provozuje CCC několik desítek prodejen, které jsou rozmístěné po celé republice do měst, jako je Praha, Brno, Plzeň, Liberec, Teplice a Zlín. Pro nové boty však nemusíte jezdit jenom do prodejny, ale můžete si je vybrat z pohodlí vašeho domova prostřednictvím e-shopu ccc.eu, v němž naleznete ten samý sortiment.

Díky CCC budete stále IN

Assortment

Pokud si dáváte záležet na svém zevnějšku a sledujete nejnovější módní trendy v oblasti oblečení a obuvi, jistě vás potěší, že má pro vás CCC připravené nejnovější kolekce, díky kterým vždy půjdete s dobou. V nabídce nechybí ani boty známých značek, jako je Adidas, Mustang, Puma, Reebok nebo Tom Tailor. Obuv těchto i dalších značek vám za sníženou cenu nabídne CCC leták tento týden s názvem CCC Nabídka produktů.

Pro stálé zákazníky má CCC připravený věrnostní klub, jehož členové získají až 50 % slevu a přednostní výprodej zboží. Pokud se rozhodnete pro nákup přes e-shop obchodu CCC a nebudete si vědět rady s výběrem správné obuvi, můžete se v pracovních dnech obrátit na zákaznickou linku, kde vám vyškolený personál ochotně poradí.

CCC leták příští týden budete mít neustále po ruce díky Kimbinu

Kimbino App

Pro zjištění akční nabídky obchodu CCC nemusíte čekat až do doby, než vám pošťačka přinese domů papírový leták CCC. Kdykoliv si budete chtít koupit nové boty, stačí, když se podíváte na Kimbino.cz, kde je pro vás akční leták CCC pokaždé připravený. Budete tak hned vědět, jaké boty momentálně nabízí za zvýhodněné ceny. CCC leták si můžete také prohlížet ve vašem mobilním telefonu, a to v případě, že si do něj stáhnete aplikaci Kimbino. Prohlížení online letáků je pohodlné a hlavně ekologické. Pro jejich výrobu totiž není potřeba žádná voda ani pokácené stromy, jako je tomu v případě těch papírových.

REKLAMA

Další letáky z kategorie

REKLAMA