Kimbino
Kimbino
REKLAMA

IKEA leták (15.07.2024) - aktuální akční letáky

REKLAMA
IKEA

IKEA

Stylové vybavení pro každou domácnost nabízí IKEA leták

5/5
Actual brochure

Chtěli byste do vašeho domova vdechnout nový život? Pokud se nechcete pouštět do velkých změn, jako je malování a koupě nového nábytku, stačí, když alespoň změníte doplňky a dekorace, díky kterým váš domov získá úplně jiný vzhled. S přeměnou vašeho interiéru vám pomůže IKEA, která nabízí pestrou nabídku dekorací, jako jsou hodiny, obrazy, osvětlení, svícny nebo bytový textil. Jestliže se ale přece jen rozhodnete pro větší změnu, můžete si zde vybrat nový nábytek do celého domu nebo bytu. V první řadě si prohlédněte leták IKEA, který vám výběr vybavení usnadní.

Na nový akční leták IKEA se můžete těšit několikrát do roka a pokaždé platí víc měsíců, takže nemusíte mít strach, že byste ho propásli. Protože je nabídka obchodu IKEA velmi rozmanitá, jsou její letáky rozdělené na konkrétní části, jako třeba kuchyně, šatní skříně, koupelny nebo spotřebiče. Aktuální leták IKEA je v platnosti od 15.07.2024 a můžete si ho prohlédnout tady.

IKEA - celosvětový prodejce bytového vybavení s bohatou historií

Shop

O založení prodejny IKEA se zasloužil švédský podnikatel Ingvar Kamprad, který v roce 1943 založil malý obchod s drobnými předměty. Zkratka IKEA představuje počáteční písmena slov Ingvar, Kamprad, Elmtaryd - farma kde vyrostl - a Agunnaryd, což byla sousední vesnice.

Malý švédský obchod se těšil velké oblibě a postupně se rozrůstal až do současné podoby, kdy je rozšířený do celého světa. Obchodní domy IKEA se nacházejí ve více než padesáti zemích světa, mezi kterými nechybí Česká republika, Čína, Egypt, Turecko nebo Velká Británie.

K prvnímu otevření obchodního domu IKEA na našem území došlo v roce 1996 v Praze na Zličíně. Od té doby se postupně otevřely další tři, které se nacházejí v Brně, Ostravě a v Praze na Černém Mostě. Stejnou nabídku naleznete také na webových stránkách ikea.com, kde si zboží můžete rovnou i objednat a na prodejně si ho pak pouze vyzvednout.

IKEA nabízí svým zákazníkům i celou řadu služeb

Assortment

Kromě toho, že vám IKEA leták tento týden s názvem IKEA Nabídka produktů umožní výhodný nákup, se u tohoto prodejce můžete těšit také na různé služby, jako je montáž nábytku, šití bytového textilu na přání, nákup na splátky, výkup starého nábytku nebo dárkové karty. IKEA nabízí zboží z mnoha různých kolekcí, jako je například ALEX, MÅLA, MALM, RAKKESTAD nebo STRANDMON.

V obchodním domě IKEA naleznete také restauraci, kavárnu, bistro a švédské speciality. Můžete tak vyzkoušet nová jídla a pochutnat si na výborné snídani, svačině, obědě nebo večeři podle toho, v kterou denní dobu do obchodu zrovna vyrazíte.

Na Kimbinu si můžete prohlédnout IKEA leták, kdykoliv si vzpomenete

Kimbino App

Chcete mít jistotu, že se kdykoliv dozvíte, jaké slevy IKEA momentálně nabízí? Můžete se spolehnout, že na Kimbino.cz pro vás bude IKEA leták příští týden pokaždé připravený, takže už nikdy žádnou akci zaručeně nepropásnete. Leták IKEA si můžete prohlížet i ve vašem mobilním telefonu, a to díky aplikaci Kimbino. S klidným svědomím tak už můžete konečně přestat používat papírové letáky, které se vám doma jen zbytečně hromadí a vy se s nimi pak musíte tahat do speciálního kontejneru na papír.

REKLAMA

Další letáky z kategorie

REKLAMA