Najde se jen málo lidí, kteří by neznali obchod HORNBACH. Patří totiž k lídrům českého trhu. Za skvělé ceny si v obchodě HORNBACH můžete pořídit skoro všechno, co potřebujete. Zákazníci si už zvykli, že HORNBACH pravidelně nabízí nové akce. Proto i oni pravidelně klikají tady, aby zjistili, jaká akce běží zrovna dnes, tedy od 18.03.2020. V jiných obchodech možná najdete to samé za lepší ceny. Zkuste začít třeba tady: 4home.cz, BAUMAX, Casarredo, CZ Nábytkář, Decodoma, Domestav, Dům barev, Eva supermarket, Globus Baumarkt, Hecht.

V mnoha českých městech můžete udělat nákup v obchodě HORNBACH. A která že to jsou? Například Ostrava, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Brno, Hradec Králové, Olomouc. Oficiální stránky jsou od toho, aby informovaly o celém obchodě. Takže pokud jste na našich stránkách nenašli, co jste hledali, můžete přejít právě na oficiální web obchodu www.hornbach.cz.

Už více nemusíte vyhlížet pošťáka s letáky obchodu HORNBACH. Kdykoliv se na ně totiž můžete podívat online. Chránit životní prostředí, to není jen klišé. Jsme proto rádi, že i vy si prohlížíte aktuální nabídku obchodu HORNBACH online a ne v papírovém letáku. Ušetří se tím spousta stromů. A nejen jich.

Ještě nikdy nebylo tak snadné začít šetřit díky výhodnějším nákupům.