Kimbino
Kimbino
REKLAMA

HORNBACH leták (22.05.2024) - aktuální akční letáky

REKLAMA
HORNBACH

HORNBACH leták

HORNBACH leták nabízí zlevněný sortiment v oblasti stavby a zahrady

3/5
Actual brochure

Stavíte nebo rekonstruujete své bydlení nebo jste už ve fázi úpravy zahrady? Ať tak či onak, v prodejnách HORNBACH naleznete vše, co potřebujete. Čeká tu na vás koupelnové a kuchyňské vybavení, osvětlení, barvy na stěny, zahradní domky, zahradní technika a mnoho dalších výrobků. Nechybí ani široká nabídka potřeb pro domácí mazlíčky. Prohlédněte si leták HORNBACH a sami se přesvědčte o rozmanitosti sortimentu a výhodných cenách.

Akční leták HORNBACH vydává v nepravidelných intervalech. Není zde tak pravidlo, že se můžete každých čtrnáct dní nebo měsíc těšit na nový leták HORNBACH. HORNBACH má pro vás ale i tak neustále připravený zlevněný sortiment, aby pro vás bylo nakupování výhodné. Aktuální leták HORNBACH je spuštěný od 22.05.2024 a naleznete ho tady.

HORNBACH - prodejce stavebních a zahradních potřeb známý po celé Evropě

Shop

Historie společnosti HORNBACH sahá až do roku 1877, ve kterém pokrývačský mistr Michael Hornbach založil řemeslný podnik v Landau in der Pfalz. V roce 1900 jeho syn Wilhelm Hornbach rozšířil podnik o zboží z oblasti stavebnin. Velkým mezníkem v historii společnosti se stal rok 1968, ve kterém Otmar Hornbach jako první v Evropě otevřel v Bornheimu obchod pro stavbu a zahradu.

Od tohoto roku docházelo postupně k otevírání dalších marketů a supermarketů. V roce 1996 se začal HORNBACH rozšiřovat do okolních evropských států, jako je Nizozemsko, Lucembursko, Švýcarsko, Švédsko, Slovensko a Rumunsko. Na český trh vstoupil tento úspěšný prodejce v roce 1998.

V současné době provozuje HORNBACH na našem území deset prodejen, které naleznete ve městech, jako je Praha, Ostrava, Brno, Olomouc a Hradec Králové a jsou pro vás otevřené od pondělí do neděle. Pokud nechcete jet pro zboží do prodejny, využijte webové stránky hornbach.cz, které slouží zároveň i jako e-shop, díky kterému si můžete výrobky objednat z pohodlí vašeho domova.

HORNBACH nabízí kvalitní produkty i služby

Assortment

HORNBACH je známý také svým mottem - „S námi to zvládnete“, což platí jednak díky rozmanitosti sortimentu a výhodných cenách, se kterými vás včas seznámí HORNBACH leták tento týden s názvem HORNBACH katalog - Bazény 2024, ale také díky profesionálním službám. Vybrat si zde můžete montážní servis, pronájem přívěsů a dodávek, plánovací služby, míchání barev online a dalších praktických služeb. V prodejnách HORNBACH na vás čeká také zboží známých značek, jako je například Marimex, BOSCH, Mora, Sencor nebo Makita.

Díky Kimbinu vám neuteče žádný HORNBACH leták příští týden

Kimbino App

Přemýšlíte, jak se včas dozvíte o slevách, které nabízí obchod HORNBACH? Pravidelně sledujte Kimbino.cz, kde je pro vás leták HORNBACH vždy připravený. Pokud chcete mít ještě větší jistotu, že HORNBACH leták nepropásnete, stáhněte si do vašeho mobilního telefonu aplikaci Kimbino, ve které akční leták HORNBACH najdete také. Zapomeňte tak už jednou pro vždy na papírové letáky, které naši planetu zbytečně zatěžují, jelikož se kvůli jejich výrobě neustále kácí stromy a navíc zbytečně tvoří další odpad.

REKLAMA

Oblíbené produkty na Kimbino.cz:

Lehátko
Hodiny
Hadice
Altán
Modely
Zásobník
Plech
Bazén
Dávkovač
Forma
Nafukovací vířivka
Písková filtrace

Další letáky z kategorie

REKLAMA