Kimbino
Kimbino
REKLAMA
Eso market leták
3/5

Eso market leták (03.04.2024) - aktuální akční letáky

Eso market leták

Eso market akční leták přináší nízké ceny potravin všeho druhu

3/5
Actual brochure

Hledáte kvalitní potraviny za nízké ceny? Pak jste na správném místě. Nový leták Eso market má pokaždé připravenou lákavou nabídku kvalitních potravin, a to jak pro vás, tak pro vašeho čtyřnohého mazlíčka. Leták Eso marketu však potěší nejen milovníky dobrého jídla a pití, ale také zastánce čistého a tím pádem i zdravého domova. V sortimentu totiž nechybí ani úklidové prostředky, se kterými doma vytvoříte útulné prostředí levou zadní. 

Akční leták Eso market vydává každou lichou středu v měsíci s tím, že platí následujících dvanáct dní. Na nákup vašich oblíbených zlevněných potravin tak máte pokaždé dostatek času. Aktuální leták Eso market je platný od 03.04.2024 a můžete si ho prohlédnout tady. Zvýhodněná nabídka platí ve všech prodejnách na území České republiky.

Eso market - tradiční český maloobchodní prodejce potravin

Shop

Družstvo Eso Market vzniklo v roce 1998. Jedná se o maloobchodní síť prodejců potravin, kterou vlastní maloobchodníci, z nichž 90 % tvoří čeští obchodníci. Momentálně je na našem území otevřených více než dvě stě provozoven, které naleznete ve městech i obcích, jako jsou Hejnice, Kročehlavy, Michle, Suchdol a Bubeneč.

Pokud se Eso market nenachází přímo ve vašem městě, podívejte se na webové stránky esomarket.cz, na kterých naleznete nejbližší otevřenou prodejnu ve vašem blízkém okolí. Jelikož se jedná o síť maloobchodních prodejců potravin, v každém obchodě platí odlišná otevírací doba. Všechny prodejny jsou však otevřené od pondělí do pátku a některé dokonce i v sobotu. 

Eso Market je součástí asociace AČTO - Asociace českého tradičního obchodu, která nabízí radu, pomoc nebo zkušeností českým obchodníkům v oblasti legislativy. Snaží se o utužení postavení českého maloobchodu a českých výrobců na našem trhu.

Eso market leták nabízí také různé soutěže

Assortment

Věděli jste, že slevy, které přináší Eso leták tento týden s názvem Eso market leták, nejsou to jediné, co má pro vás tento obchod připravené? Můžete se totiž zapojit do zajímavých soutěží, které obchod zveřejňuje na webových a facebookových stránkách. Jedná se o tipovací anketu a za správnou odpověď můžete získat jednu z patnácti zajímavých cen, jako je notebook, telefon, fotoaparát a mnoho dalších. Hodnotné ceny jsou možné díky partnerům, mezi které patří NOWACO, MADETA, Kofola a další.

Díky Kimbinu máte neustálý přehled o slevách

Kimbino App

Abyste zjistili, jaké akce pro vás Eso leták příští týden připravuje, podívejte se už nyní na Kimbino.cz. Díky tomu budete mít neustálý přehled o akčních cenách, takže už nebudete muset čekat na moment, kdy vám pošťačka přinese papírový akční leták Eso Market do schránky. Pokud si navíc do vašeho mobilního telefonu stáhnete aplikaci Kimbino, budete se na akční nabídku moci podívat kdekoliv. Nejen, že tak budete mít neustálý přehled, co Eso Market nabízí, ale také se vám doma nebudou hromadit neplatné papírové letáky.

REKLAMA

Oblíbené produkty na Kimbino.cz:

Máslo
Sýr
Jogurt
Čokoláda
Salám
Šunka
Víno
Pivo
Rýže
Těstoviny
Smetana
Ananas
Bonbóny
Jahody
Krém
Cookies
Tvaroh
Gouda
Párky
Fanta

Další letáky z kategorie

REKLAMA
Vyhledávání
Kimbino
Eso market leták

Zaregistruj se a využij všechny výhody.