Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Prodejny Zeman leták (15.07.2024) - aktuální akční letáky

REKLAMA
Prodejny Zeman

Prodejny Zeman leták

Leták prodejny Zeman přináší čerstvé maso, uzeniny a pečivo za skvělé ceny

3/5
Actual brochure

Je pro vás při nakupování masa a uzenin důležitá čerstvost a kvalita? Pak si v prodejnách Zeman jistě přijdete na své. Naleznete zde nabídku masa a uzenin, které jsou vyrobené podle klasických receptur, ale s využitím nejmodernějších technologií. Každý den je do obchodu přivezeno čerstvé maso a uzeniny z vlastního výrobního závodu v Příbrami, čímž je zajištěna jejich maximální čerstvost.

Akční leták prodejny Zeman se každý týden mění. Vždy platí od pondělí do soboty a přináší jinou akční nabídku masa a uzenin. Každý týden je pro vás také připravená víkendová akce, která začíná už od čtvrtka, takže si celý víkend budete moci dopřávat ty nejlepší dobroty. Aktuální leták prodejny Zeman platí od 15.07.2024 a můžete si ho prohlédnout tady.

Prodejny Zeman poskytují maso a uzeninu už více než sto let

Shop

Dějiny prodejny Zeman začaly již v roce 1897, kdy se o vznik rodinného řeznictví zasloužil Alois Schneider. V roce 1948 došlo k přerušení činnosti podniku z důvodu znárodňování soukromého podnikání. Po roce 1991 však došlo k jeho obnovení, a to bratry Robertem a Josefem Schneiderovými, kteří otevřeli první prodejnu a výrobnu uzenin v Plzni. 

V současné době je téměř po celé České republice otevřených více než sto prodejen a další se stále otevírají. Naleznete je ve velkých, ale i malých městech, jako je Klatovy, Karlove Vary, Kolín, Třeboň, Hradec Králové. Prodejny jsou pro vás k dispozici od pondělí do soboty a v některých nakoupíte dokonce i v neděli. Kompletní přehled všech dostupných poboček včetně jejich otevírací doby naleznete na webových stránkách prodejnyzeman.cz, kde se rovněž nachází leták prodejny Zeman.

Prodejny Zeman v akčním letáku podporují místní produkci

Assortment

Jak již jsme zmínili, většina masných výrobků, které si zde můžete koupit, pochází z mateřské výroby v Příbrami. Prioritou této společnosti je, aby bylo co nejvíce vstupních surovin od českých chovatelů a výrobců. Díky tomu mají také zákazníci jistotu, že je maso a masné výrobky čerstvé, jelikož netráví při přepravě několik hodin v autě.

Prodejny Zeman leták tento týden s názvem Prodejny Zeman leták obohatily o spoustu masa a uzenin za akční cenu. Není to ale zdaleka to jediné, co zde najdete. Vybrané obchody jsou také vybavené teplým pultem, který je plný chutných a voňavých masných výrobků.

Propásli jste aktuální leták Prodejny Zeman? S Kimbino už vám nic neuteče!

Kimbino App

O nových akcích se nedozvíte jenom z papírového letáku, který vám chodí domů. Kdykoliv si vzpomenete, tak se můžete podívat na Kimbino.cz, kde je pro vás neustále připravený od prodejny Zeman leták příští týden. Díky tomu už nepropásnete žádnou nabídku. Leták prodejny Zeman si budete moci prohlédnout kdykoliv a kdekoliv, když si do vašeho mobilního telefonu stáhnete aplikaci Kimbino. Nejen, že tak budete pokaždé vědět, jaké maso a uzeniny jsou zrovna v akci, ale také se vám doma přestanou hromadit staré papírové letáky.

REKLAMA

Oblíbené produkty na Kimbino.cz:

Sýr
Salám
Šunka
Salát
Párky
Vepřový bok
Kýta bez kosti
Špekáčky
Klobása
Maso
Vepřová Kýta
Kuřecí čtvrtky
Uzeniny
Kýta
Sekaná
Vídeňské párky

Další letáky z kategorie

REKLAMA