KimbinoKimbino
BALA leták
3/5

BALA leták (29.06.2022) - aktuální akční letáky

REKLAMA
REKLAMA

BALA leták

Bala leták přináší zlevněné potraviny pro celou rodinu

3/5
Actual brochure

Bala je značka dobrého nákupu. V každé prodejně naleznete kompletní sortiment pro domácnost. Ať už hledáte základní potraviny, jako je pečivo, sýry, uzeninu nebo uklízecí prostředky, můžete si být jistí, že v Bale je rozhodně najdete. Nezapomněli však ani na potřeby pro vaše domácí mazlíčky, takže pro ně zde koupíte granule, kapsičky, konzervy a další laskominy. 

S nejnovější akční nabídkou vás seznámí leták Bala, který je v platnosti od 29.06. - 10.07. a je dostupný tady.Akční leták Bala platí pokaždé jinak dlouho. Nejčastěji to však bývá dvanáct dní, není ale výjimkou, že v prodejně platí stejné akce i téměř tři týdny. Pokaždé však nové slevy přicházejí ve středu.

Počátky české maloobchodní sítě Bala

Shop

Zrod prodejen Bala byl v roce 1994, kdy chtěla společnost vytvořit nezávislou síť malých prodejen, které by byly schopné konkurence. Nejprve se jednalo pouze o regionální prodejnu. Obchody se rozšířily do celé republiky až poté, co se Bala v roce 1996 spojila s největší velkoobchodní nákupní aliancí ČEPOS a.s. V současné době jsou prodejny otevřené ve městech i vesnicích, jako je Brno i Praha a pod.

Úspěšnost Bala prodejen je zjevná také tím, že v roce 1998 a 1999 expandovala na Slovensko, kde nejprve vznikla společnost SLOVPOS a.s a později také Maloobchodná sieť BALA. Oběma jmenovaným se daří a dlouhodobě patří k dominantám na tamějším nezávislém trhu.

Aktuální leták Bala naleznete také na webových stránkách www.bala.cz. Jelikož se jedná o sdružení malých prodejen, tak má každý obchod jinou otevírací dobu. Než půjdete na nákup, tak si raději zjistěte, jak má prodejna ve vašem městě otevřeno. Jestliže u vás Bala pobočku zatím nemá, zkuste místo toho mrknout na akce jiných prodejen z kategorie Supermarkety, jako je například Albert, Astur & Qanto, Billa, CBA, Coop, Country Life, Enapo, Eso market, Family Market a Flop.

Akční leták Bala - přináší soutěže i věrnostní akce

Assortment

BALA myslí i na to, jak vám zpříjemnit roční období. Zimu přečkáte se zimní soutěží a čekání na léto vám uteče s letní soutěží. Pravidla soutěže i ceny, které můžete získat, naleznete na webových stránkách v sekci soutěže a věrnostní akce. Kromě soutěží na vás samozřejmě neustále čeká Bala leták tento týden, který je plný slev.

Naleznete v něm základní i doplňkový sortiment pro celou rodinu - od potravin přes drogerii až po dobroty pro zvířecí společníky. Podívejte se, co má pro vás připravený aktuální Bala leták, který se jmenuje BALA - leták.

Kimbino - jedině tak přesně víte, kolik ušetříte

Kimbino App

Papírový Bala leták příští týden není jediný způsob, jak se o akčních cenách můžete dozvědět. Nečekejte, až vám přijde domů do schránky a raději se podívejte na webové stránky Kimbino.cz nebo si stáhněte mobilní aplikaci Kimbino. Díky tomu budete mít neustálý přehled o slevách a navíc ušetříte životní prostředí, jelikož kvůli výrobě letáků musel být nejprve zbytečně pokácený nějaký strom.

REKLAMA
REKLAMA

Oblíbené produkty na Kimbino.cz:

Sýr
Jogurt
Vejce
Chléb
Káva
Salám
Šunka
Víno
Kuřecí maso
Rajčata
Čaj
Smetana
Bonbóny
Kečup
Vodka
Tv
Hrách
Síť
Párky
Granule pro kočky

Další letáky z kategorie

REKLAMA

Sledovat

Pobočky

Sdílej

Kimbino
Zavřít
Ostatní nejčastěji hledají
mléko
máslo
sýr
jogurt
olej
chleba
salám
pivo
šunka
Kimbino
Zavřít
BALA leták
    BALA leták