Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Mary Kay leták (02.04.2024) - aktuální akční letáky

REKLAMA
Mary Kay

Mary Kay

Kvalitní líčení za příznivé ceny jedině skrze Mary Kay leták

3/5
Actual brochure

Stále jste ještě nenašli kosmetiku, která by vám vyhovovala? Vyzkoušejte tu od Mary Kay a uvidíte, že si ji zamilujete. Mary Kay nabízí přípravky pro pleť, a to od čištění až po líčení, sprchové gely, tělové krémy a dokonce i vůně, takže si od této značky vytvoříte kompletní zásobu přípravků, které jste zvyklí používat pro péči o svůj vzhled. Mary Kay samozřejmě myslí i na muže, pro které přichystala jedinečné vůně a přípravky na obličej. Prolistujte si leták Mary Kay, který vás seznámí nejen s jejími výrobky, ale hlavně s akčními cenami.

Akční leták Mary Kay vychází každé dva měsíce a obsahuje zlevněnou nabídku z celého sortimentu, takže si v každém letáku určitě vyberete. Kosmetika je spotřební zboží, které rychle dojde a je tak potřeba koupit nové a aktuální leták Mary Kay je k tomu ideální příležitost. Akční nabídka, která platí od 02.04.2024, na vás čeká tady.

Mary Kay - kvalitní kosmetika dostupná pro každého

Shop

Vznik společnosti Mary Kay sahá do Ameriky do roku 1963, ve kterém Mary Kay Ash otevřela první obchod Beauty by Mary Kay, který prodával jednu podkladovou bázi a čtyři přípravky pro péči o pleť. Kosmetika Mary Kay se rychle rozšířila do celého světa. Už po sedmi letech svého působení došlo k otevření pobočky v Austrálii.

Značka Mary Kay je v dnešní době známá po celém světě. Své zastoupení má v Brazílii, Číně, Kanadě, Německu, Španělsku a samozřejmě také České republice. Na našem trhu se poprvé objevila v roce 1997 a od té doby si získala přízeň mnoha žen. Kosmetické výrobky Mary Kay si můžete prohlédnout na webových stránkách marykay.cz.

Nechte se hýčkat s Mary Kay

Assortment

Výběr správné kosmetiky je nesmírně důležitý. Ne každá žena si ji však dokáže sama vybrat. Pokud je to i váš případ, určitě oceníte, že si zboží objednáte přes kosmetickouporadkyni Mary Kay, která vám zároveň poradí, jaký odstín make upu, barva stínů a rtěnek vám sluší a jak je správně používat. Objednání je velmi jednoduché - na webových stránkách Mary Kay nebo skrze Mary Kay leták tento týden s názvem Mary Kay Kniha o kráse si vyberete produkty, vložíte je do nákupního listu a následně si vyhledáte nezávislou kosmetickou poradkyni, která vám výrobky objedná.

Mary Kay nepomáhá jen ženám najít vhodnou kosmetiku, ale také lidem, kteří pomoc opravdu potřebují. Dlouhodobě podporuje charitativní projekty týkající se pomoci dětem, jako je například Dobrý anděl. Mary Kay myslí také na přírodu, což dokazuje používáním obalů z biologických materiálů, celosvětovým programem recyklace nebo jedním milionem vysázených stromů po celém světě.

Kimbino je klíč k nalezení letáku Mary Kay

Kimbino App

Mary Kay leták příští týden si budete moci prohlédnout už nyní, pokud si otevřete Kimbino.cz. Žádnou akční nabídku tohoto prodejce tak už nikdy nezmeškáte. Pokud chcete mít o akcích Mary Kay ještě větší přehled, stáhněte si do vašeho mobilního telefonu aplikaci Kimbino, která rovněž umožňuje prohlížení online letáků. Výroba papírových letáků představuje pro naši planetu velkou zátěž, jelikož se kvůli ní neustále kácí stromy a spotřebovává velké množství vody, což se jejich online verze snaží alespoň trochu omezit. Zapojíte se i vy?

REKLAMA

Oblíbené produkty na Kimbino.cz:

Parfém
Toaletní voda
Korektor
Pudr
CC krém
Tvářenka
Štětec
Řasenka
Oční stíny
Tužka na oči
Rtěnka
Lak na nehty
Maska
Peeling
Odličovač očí
Tělové mléko
Krém na ruce
Mýdlo
Sprchový gel
Oční maska

Další letáky z kategorie

REKLAMA