Kimbino
Kimbino
Aktuální nabídka v Vyber město
Starkl leták
3/5

Starkl leták (02.08.2023) - aktuální akční letáky

REKLAMA
REKLAMA

STARKL

Chcete mít originální a pěknou zahradu? Prohlédněte si STARKL leták

3/5
Actual brochure

Žádná zahrada se neobejde bez květin, ovocných stromů a keřů, které ji nejen zkrášlí, ale dodají jí i patřičnou originalitu. Pokud i vy patříte mezi milovníky nejrůznější zeleně, pak vaší pozornosti jistě neunikl STARKL, který má pro vás připravenou širokou nabídku nejrůznějších rostlin, jako jsou cibuloviny, trvalky, letničky, ovocné stromy, rostliny pro zdraví, ale také hnojiva a doplňkové zboží, které je pro správný růst rostlin rovněž velmi důležité. Aby vás nákup květin nepřišel tak draho, je pro vás připravený leták STARKL, který nabízí vybrané výrobky za akční ceny.

Akční leták STARKL vydává několikrát do roka. Pokaždé platí jinak dlouho, proto s jeho prohlédnutím a nákupem zlevněných rostlin na nic nečekejte, ať vám mohou dělat na zahradě radost co nejdříve. Aktuální leták STARKL je v platnosti od 02.08.2023 a můžete si ho prolistovat tady.

STARKL - oblíbené zahradnictví, které je s námi už více než sto let

Shop

Historie tohoto rodinného podniku sahá až do roku 1912, ve kterém Josef Starkl I. koupil několik pozemků v Dolních Rakousech a začal na nich pěstovat růže a dřeviny. Později k pěstování přidal angrešty a další ovocné stromky. V roce 1953 převzal podnik jeho syn Josef Starkl II., který výrazně rozšířil sortiment. K vybudování prvního zahradního centra STARKL došlo na konci šedesátých let ve Frauenhofenu v Tullnu.

Expanze společnosti STARKL začala v roce 1991, kdy se tento prodejce rozšířil do Maďarska. V pozdějších letech přibyly také pobočky na Slovensku, v Polsku, Rumunsku a České republice. Na náš trh vstoupil STARKL v roce 1992 a začal zde s pěstováním rostlin ve vlastních školkách. O úspěšnosti této firmy svědčí celá řada ocenění, jako je ShopRoku v kategorii cena kvality, pečeť Superbrands a také byla už jedenáctkrát zvolena čtenáři časopisu Receptář nejlepším Zahradnictvím roku.

Rostliny si můžete koupit přímo v zahradnickém centru v Čáslavi, které je pro vás otevřené každý den. Pokud je pro vás nákup v prodejně nemožný z důvodu její vzdálenosti od vašeho bydliště, využijte možnosti nákupu přes e-shop obchodu STARKL, který naleznete na webových stránkách starkl.com. Čeká tam na vás stejný sortiment jako na prodejně. Pokud si nebudete vědět rady s výběrem rostlin, je vám k dispozici zákaznická linka, na které vám vyškolení floristé rádi pomohou.

STARKL - prodejce rostlin, který poskytuje užitečné rady pro pěstování

Assortment

Toužíte po krásně rozkvetlé zahradě, ale patříte v zahradničení mezi začátečníky? To není vůbec problém! Žádný učený z nebe nespadl. STARKL moc dobře ví, že každá rostlina vyžaduje trochu jinou péči, proto pro vás připravil pěstitelské tipy, návody na pěstování, ale také články o chorobách a škůdcích, aby vám pěstování usnadnil a vy jste se mohli těšit z nádherné zahrady.

Není proto nic snazšího, než si otevřít STARKL leták tento týden s názvem Starkl katalog podzim 2023 a vybrat si z něj rostliny, které se vám líbí. STARKL má pro své zákazníky navíc připravený věrnostní program v podobě zákaznické karty, díky které získáte v prodejně v Čáslavi slevu na nákup. STARKL nabízí také dárkové karty, které udělají radost každému zahrádkáři.

STARKL leták příští týden na vás už čeká na Kimbinu

Kimbino App

O slevách, které pro vás STARKL připravil, se můžete dozvědět i jinak než z papírových letáků. Sledujte Kimbino.cz a přesvědčte se sami, že má pro vás leták STARKL neustále připravený. Díky tomu se na něj budete moci podívat, kdykoliv si vzpomenete a nebudete tak muset čekat do chvíle, než vám pošťačka přinese do schránky papírový leták. Akční leták STARKL si také můžete prohlédnout pohodlně ve vašem telefonu a to v případě, že si do něj stáhnete aplikaci Kimbino. Můžete tak už bez obav přestat odebírat papírové letáky, které se vám doma akorát zbytečně hromadí a zabírají místo.

REKLAMA
REKLAMA

Oblíbené produkty na Kimbino.cz:

Gin
Lis
Zahradní nábytek
Koberec
Olej na vlasy
Sada na bowling
Dětský domeček
Miska na klíčení
Odsavač par
Sada na stolní tenis
Ovocný sirup
Gel na holení
Vitamin c
Aroma difuzér
Červené hrozny
Meruňky
Zastřihovač chloupků
Zahradní domek
Portské víno
Stará myslivecká

Další letáky z kategorie

REKLAMA

Sledovat

Do obchodu

Pobočky

Sdílej

Kimbino
mléko
máslo
sýr
jogurt
olej
chleba
salám
pivo
šunka
Kimbino
Starkl leták

Zaregistruj se a využij všechny výhody.