Kimbino
Kimbino

Knižní klub leták (01.06.2024) - aktuální akční letáky

REKLAMA
Knižní klub
REKLAMA

Knižní klub

Knižní klub leták přináší knihy pro malé i velké čtenáře

3/5
Actual brochure

Patříte mezi milovníky dobré literatury? Nezáleží na tom, jestli jste malí nebo velcí, v knihkupectví Knižní klub si vybere každý. V jeho nabídce totiž nechybí pohádky pro malé děti, beletrie, naučné knihy ani česká a světová klasika. Knižní klub má připravenou nabídku i pro ty, kteří upřednostňují sledování filmů nebo poslech hudby, a připravil pro ně DVD a CD různých žánrů. Obohaťte svou domácí knihovnu o pěknou četbu a prohlédněte si leták Knižní klub, ať za nákup ušetříte.

Akční leták Knižní klub se mění několikrát do roka a pokaždé nabízí slevy z celého sortimentu, aby si v něm vybral opravdu každý. Slevy nechybí ani přímo na webových stránkách, a to v sekci Akce a výprodej. Aktuální leták Knižní klub platí od 01.06.2024 a můžete do něj nahlédnout tady.

Knižní klub - knihkupectví pro každého

Shop

Knižní klub patří mezi úspěšného prodejce knih, který působí na našem území již několik let. Díky svému rozmanitému sortimentu si získal přízeň lidí všech věkových kategorií. Velkou výhodou Knižního klubu je, že poskytuje předprodej knih, takže vždy spolehlivě budete mezi prvními, kdo si přečte nový titul od vašeho oblíbeného autora.

Pro nový výtisk si můžete dojet do některé z prodejny, které jsou rozmístěné po celé České republice. Nechybí ve velkých ani malých městech, jako je například Praha, Brno a Olomouc. Zboží si ale samozřejmě můžete také vybrat z pohodlí vašeho domova, a to díky webovým stránkám knizniklub.cz, na kterých je pro vás připravený stejný sortiment jako v kterékoliv kamenné pobočce Knižního klubu.

Knižní klub - knihy od světoznámých spisovatelů

Assortment

Máte oblíbeného spisovatele a chtěli byste si od něj přečíst veškerá díla? V nabídce knihkupectví Knižní klub si je zaručeně vyberete. Čekají tu na vás totiž díla od známých autorů, jako je Agatha Christie, Dan Brown, Joanne Kathleen Rowling, John Ronald Reuel Tolkien nebo Stephen King.

Ušetřte za nákup nové literatury a prohlédněte si nejprve Knižní klub leták tento týden s názvem Knižní klub leták, ve kterém nechybí vaši oblíbení literáti. Knižní klub nabízí také výhodný nákup celých kompletů knih, takže získáte všechny díly a zároveň vás nákup přijde levněji, než kdybyste si je kupovali jednotlivě.

Knižní klub leták příští týden nepropásnete díky Kimbinu

Kimbino App

O výhodný nákup knih nepřijdete, když budete pravidelně sledovat Kimbino.cz, kde je pro vás neustále připravený leták Knižní klub s výhodnými cenami. Do vašeho mobilního telefonu si také můžete stáhnout aplikaci Kimbino, díky které budete mít Knižní klub leták doslova po ruce. Jednou pro vždy tak můžete zapomenout na papírové letáky, které představují pro naši planetu zbytečnou zátěž. Kvůli jejich výrobě jsou totiž neustále kácené stromy a spotřebovává se spousta vody. Používání jejich online verzí je tak mnohem ekologičtější.

REKLAMA

Oblíbené produkty na Kimbino.cz:

Tv
Hra
Gril
Šaty
Brousek
Hodiny
Krabička
Puzzle
Koření
Knížka
Lžička
Kniha
Mošt
Ryby
Panák
Pikola
Obraz
Zelenina
Jojo
Kola

Další letáky z kategorie

REKLAMA