Obchod Knižní klub je mezi českými zákazníky jedním z neznámějších. I díky tomu patří k nejúspěšnějším obchodům na českém trhu. V obchodě Knižní klub najdete vše, co potřebuje, a k tomu i za skvělé ceny! Pravidelně nové akce, to je doména obchodu Knižní klub. tady najdete nabídku jejich nových akcí platných od 22.10.2019. Doporučujeme si prohlédnout i nabídku jiných obchodů. Co třeba ABC toys, Alexandria, Aliexpress, Auto Kelly, Barevný ráj, bux.cz, Dedra, Dráčik, Grandoptical, HM Studio?

Pokud nevíte, kam to máte do obchodu Knižní klub nejblíž, tak vězte, že nákup vám umožní třeba Brno, Chomutov, Frýdek-Místek, Hradec Králové, Jihlava, Kladno. Hledali jste něco, co na našich stránkách nakonec nebylo? Tak zkuste štěstí na domovské stránce obchodu www.knizniklub.cz.

Tištěné letáky ponechte minulosti a přejděte na elektronické. Nabídku obchodu Knižní klub můžete kdykoliv sledovat pohodlně online. A žádný odpad vám z nich doma nezůstane. Chránit životní prostředí, to není jen klišé. Jsme proto rádi, že i vy si prohlížíte aktuální nabídku obchodu Knižní klub online a ne v papírovém letáku. Ušetří se tím spousta stromů. A nejen jich.

Nevěříte, že šetřit nakupováním je snadné? Pojďte se o tom přesvědčit.

Svátek Black Friday je tady a dorazil také do obchodu Knižní klub. Podívejte se na naši speciální nabídku Black Friday 2019 v novém letáku obchodu Knižní klub! Nejnovější leták s názvem Knižní klub - leták je platný od 22.10.2019 - 04.12.2019. Nepropásněte skvělé Black Friday akce v obchodě Knižní klub. V kategorii Ostatní naleznete i další letáky pro Black Friday. Pokud se chystáte nakoupit vánoční dárky s předstihem a hledáte inspiraci, prohlédněte si všechny propagační letáky Black Friday a ušetřete tisíce korun. Kimbino vám přináší přehled těch nejlepších akcí, která vám letošní Black Friday přinesl.