Kimbino
Kimbino

Zara leták (01.06.2024) - aktuální akční letáky

REKLAMA
Zara
REKLAMA

Zara

Zara leták nabízí módu pro různé příležitosti

3/5
Actual brochure

Nejen dámský, ale i pánský a dětský šatník by měl obsahovat oblečení pro různé příležitosti, jelikož každá vyžaduje trochu jiný styl. Sportovat asi nepůjdete v šatech nebo společenských kalhotech a na ples zase určitě nevyrazíte v šortkách a teniskách. Obohaťte váš šatník stylovým oblečením a navštivte obchod Zara, ve kterém naleznete dámské, pánské a dětské oblečení všeho druhu, včetně doplňků a bot. Za nákup neutratíte zbytečně moc peněz, když se nejdřív podíváte na leták Zara.

Akční leták Zara vydává několikrát do roka, většinou na začátku měsíce s tím, že platí až do jeho konce. Pokaždé vycházejí současně tři letáky, které jsou rozdělené na dámskou, pánskou a dětskou módu, takže si budete moci prohlédnout jen takové zlevněné zboží, o které máte zájem. Aktuální leták Zara platí od 01.06.2024 a je pro vás k dispozici tady.

Zara - mezinárodní prodejce módy

Shop

Společnost Zara je součástí jednoho z největších prodejců módy - Inditex. K otevření prvního obchodu došlo v roce 1975 ve španělském městě Coruña. Pro módu, kterou Zara od svého počátku nabízí, jsou typická čtyři slova - krása, jasnost, funkčnost a udržitelnost. Zara provozu e-shop a kamenné obchody ve více než osmdesáti zemích světa, mezi kterými nechybí Alžírsko, Česká republika, Mexiko, Spojené arabské emiráty nebo třeba Vietnam.

Na našem území můžete prodejny Zara navštívit ve městech, jako je Brno, Praha nebo Ostrava. Jak už jsme naznačili, nabídku si samozřejmě můžete také prohlédnout a koupit prostřednictvím webových stránek zara.com, takže budete mít nové oblečení bez toho, aniž byste opustili váš domov.

Zara podporuje různé neziskové organizace

Assortment

Společnost Zara nemyslí jen na svůj zisk, ale snaží se pomáhat lidem, kteří žijí ve špatných životních podmínkách. Zapojila se do celé řady programů a neziskových organizací, jako je SALTA, CARITAS, WATER.ORG nebo EVERY MOTHER COUNTS, aby svým dílem přispěla ke zlepšení životní situace lidí, kteří žijí v Bangladéši, Kambodži nebo třeba Indii.

Zara nabízí svým zákazníkům kvalitní a jedinečné oblečení. Díky němu se tak skvěle odlišíte od ostatních, jelikož váš outfit bude vždy zcela originální. Prohlédněte si před nákupem Zara leták tento týden s názvem Zara slevy - New In Boys, ať za obměnu vašeho šatníku neutratíte zbytečně moc peněz.

Ještě neznáte Kimbino? Tak to rychle napravte!

Kimbino App

Pokud nevíte, kde byste si mohli prohlédnout Zara leták příští týden, podívejte se na Kimbino.cz, kde je pro vás neustále připravený. Prohlížení akční nabídky obchodu Zara je tak velmi jednoduché a pohodlné. Také si můžete do vašeho mobilního telefonu stáhnout aplikaci Kimbino a prohlížet si leták Zara i v něm. Online letáky jsou oproti těm papírovým mnohem ekologičtější, jelikož ke své výrobě nepotřebují stromy ani vodu. Na nic tak už nečekejte a začněte používat online letáky i k prohlížení akčních nabídek jiných obchodů.

REKLAMA

Další letáky z kategorie

REKLAMA