Kimbino
Kimbino
REKLAMA
CBA leták
3/5

CBA leták (10.04.2024) - aktuální akční letáky

CBA leták

CBA leták obsahuje zajímavé zlevněné zboží pro každého

3/5
Actual brochure

Snažíte se ušetřit při nákupu potravin a potřeb pro domácnost? V současné době, kdy dochází k neustálému zvyšování cen zboží, lidé vyhledávají slevy stále častěji. Úsporu vám v tomto ohledu může přinést CBA leták tento týden, který je plný zlevněného zboží všeho druhu. Díky němu včas zjistíte, jaké zboží je momentálně v akci, takže si ho budete moci připsat na váš nákupní seznam ještě předtím, než vyrazíte na nákup.

Každý měsíc je pro vás připravený akční letak CBA, ve kterém naleznete pokaždé jinou nabídku. Nynější akce, které platí od 10.04.2024, si můžete prohlédnout tady. Nechybí v nich základní potraviny, ale také uklízecí prostředky a pamlsky pro vašeho čtyřnohého mazlíčka.

CBA - český prodejce zajišťující maloobchod i velkoobchod

Shop

Společnost CBA vznikla před více než dvaceti lety. O její zrod se postaral pan Roman Mazák, který nejprve založil velkoobchodní síť Nuget. Téměř v ten samý čas vzniklo CBA v Maďarsku. Postupem času došlo, nezávisle na sobě, k rozvoji obou společností. Cílem české společnosti CBA je vybudovat kvalitní maloobchodní síť, která už nyní čítá více než 120 tisíc položek.

V současné době má otevřených tisíc prodejen, a to po celé České republice. Najdete je ve větších i menších městech, jako je Ostrava, Brumovice, Klatovy, Kladno a Velké Popovice. V každé prodejně platí aktuální leták CBA, takže nezáleží, jestli jste zrovna v Liberci nebo v Brně. Kompletní seznam obchodů naleznete na webových stránkách cba.cz, kde se mimo jiné nachází také akční leták CBA a mnoho dalších zajímavých informací.

CBA akční leták - je to víc než jen nákup potravin

Assortment

S výhodným nákupem vám pomůže leták CBA na tento týden, který se jmenuje CBA leták. Kromě toho se v CBA můžete těšit na soutěže o skvělé ceny a věrnostní systém. Nechybí ani zajímavé články a inspirace pro nedělní oběd - zkrátka si tu stoprocentně přijdete na své. O soutěžích se můžete pravidelně informovat na webových a facebookových stránkách obchodu. Kdy bude spuštěná, se tedy dozvíte včas, takže se nestane, že byste propásli šanci vyhrát zajímavé ceny.

Věrnostní systém je připravený pro každého zákazníka. Jeho princip je založený na získávání bodů, které se lepí na kartičku - jeden bod získáte za 200 Kč nákupu. Nasbírané body můžete následně proměnit za odměny v podobě slev na výrobky nebo nákup bonusového zboží. Veškeré podmínky i bonusovou nabídku naleznete rovněž na webových stránkách CBA.

CBA leták příští týden jednoduše díky Kimbino

Kimbino App

Na nový CBA leták nemusíte čekat až do doby, kdy vám dorazí do schránky. Vždy si ho totiž můžete prohlédnout na Kimbino.cz! Díky tomu budete mít neustálý přehled o akčním zboží, ale navíc se vám doma nebudou hromadit staré letáky. Nepořádek však není to jediné, čemu zamezíte. Tímto krokem totiž přispějete k ochraně životního prostředí, jelikož pro výrobu papírového letáku musí být nejprve pokácený strom. S pomocí mobilní aplikace Kimbino si navíc budete moci aktuální slevy prohlédnout skutečně kdykoliv a kdekoliv.

REKLAMA

Oblíbené produkty na Kimbino.cz:

Mléko
Sýr
Jogurt
Chléb
Čokoláda
Salám
Šunka
Pizza
Rýže
Těstoviny
Smetana
Ananas
Bonbóny
Jahody
Krém
Tvaroh
Zmrzlina
Salát
Müsli tyčinka
Mléčná rýže

Další letáky z kategorie

REKLAMA
Vyhledávání
Kimbino
CBA leták

Zaregistruj se a využij všechny výhody.