Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Intersport leták (22.07.2024) - aktuální akční letáky

REKLAMA
Intersport

INTERSPORT

Výhodný nákup sportovního i volnočasového oblečení a obuvi vám umožní INTERSPORT leták

3/5
Actual brochure

Trávíte svůj volný čas sportem nebo procházkami v přírodě? Pak jistě víte, že je nesmírně důležité správné sportovní oblečení a obuv, která vám zaručí pohodlný a hlavně bezpečný pohyb. INTERSPORT nabízí potřeby pro oblíbené sporty, jako je běh, cyklistika, plavání, tenis, inline bruslení a další. Pokud patříte i vy mezi vyznavače těchto aktivit, prohlédněte si leták INTERSPORT, ve kterém naleznete takové zboží, které vám sportování ještě více zpříjemní.

Akční leták INTERSPORT je pro vás připravený několikrát během roku. Nevychází však pravidelně, proto se vyplatí na webových stránkách nakouknout do sekce Akce, kde na vás vždy vykoukne nějaké zlevněné zboží. Nezmeškejte akční leták INTERSPORT, který platí od 22.07.2024, a podívejte se na něj tady.

INTERSPORT zná každý sportovec

Shop

INTERSPORT patří mezi největší prodejce sportovního oblečení a vybavení na světě. O jeho založení se zasloužilo deset národních nákupních organizací, které se sešly v roce 1968 ve švýcarském Bernu. V dalších letech se INTERSPORT začal postupně rozšiřovat nejen do dalších evropských zemí, ale také do Asie, Ameriky a Austrálie.

V České republice se INTERSPORT poprvé objevil v roce 2001 a za dobu svého působení otevřel více než třicet prodejen, které naleznete ve velkých i malých městech, jako je Praha, Liberec, Ostrava, Lipno nad Vltavou, Tábor a Jablonec nad Nisou. Sportovní vybavení si můžete také vybrat nerušeně z pohodlí vašeho domova, a to prostřednictvím webových stránek intersport.cz.

INTERSPORT - místo pro nákup i servis sportovního vybavení

Assortment

Nákupem sportovního vybavení by váš zájem o něj zdaleka neměl končit. Aby vám dobře sloužilo, je třeba ho nechávat pravidelně kontrolovat. V prodejnách INTERSPORT proto můžete využít servisu jízdních kol, inline bruslí, lyží a snowboardů nebo fitness strojů.

Kromě servisu v obchodě INTERSPORT také naleznete dárkové karty v hodnotě až pět tisíc korun, možnost ošetření obuvi, odborné poradenství a věrnostní program, díky kterému získáte další slevy na váš nákup. INTERSPORT má připravenou bohatou nabídku výrobků vlastní značky INTERSPORT, ale také těch světových, jako je Alpine Pro, Fox, Mammut, Sigma nebo Voxx. S jejich výhodnými cenami vás seznámí INTERSPORT leták tento týden s názvem Intersport nabídka.

Využijte Kimbino k prohlédnutí INTERSPORT letáku

Kimbino App

Pokud stále ještě nevíte, kde si můžete jednoduše prolistovat leták INTERSPORT, otevřete si Kimbino.cz, kde je pro vás neustále připravený. Prohlíželi byste si ho rádi i ve vašem mobilním telefonu? Pak si do něj stáhněte aplikaci Kimbino, která vám to umožní. Používání online letáků je nejen pohodlné a praktické, ale hlavně ekologické, jelikož na rozdíl od těch papírových se kvůli jejich výrobě nekácí stromy a ani se nespotřebuje jediná kapka vody.

REKLAMA

Oblíbené produkty na Kimbino.cz:

Tričko
Mikina
Bunda
Kalhoty
Oblečení
Tepláky

Další letáky z kategorie

REKLAMA