Kimbino
Kimbino
REKLAMA

PRIMARK leták (18.01.2024) - aktuální akční letáky

REKLAMA
PRIMARK

PRIMARK leták

V letáku Primark si vyberete originální oblečení za nízké ceny

3/5
Actual brochure

Už nemusíte vyrážet na zdlouhavý výlet do Drážďan či do Vídně, abyste si nakoupili oblíbené oblečení v obchodě Primark. Nyní stačí vyjet jen do Prahy na Václavské náměstí. Zájem o sortiment tohoto obchodu tak stále roste. A aby taky ne, v letáku Primark totiž najdete oblečení, boty, kabelky, doplňky do bytu, kosmetiku, a to vše za velmi přívětivé ceny.

Podívejte se tedy do toho nejnovějšího Primark letáku s platností od 18.01.2024, který naleznete tady. Na výběr je toho opravdu dost, od ponožek přes bundy až po make-up.

Rychle rostoucí obchod Primark nadchne nejen skvělou cenou

Shop

Obchod Primark vznikl a dodnes sídlí v Dublinu. Dnes jsou však obchody rozšířeny po celé Evropě a dokonce i v USA. Zajímavostí je, že prodejny se v původním Irsku nejmenují Primark, ale Penneys. Název tak naráží na velmi nízké ceny, kterými je obchod proslulý. Oblečení obchodu Primark však překvapí i životností a zajímavými motivy.

Od června 2021 si můžete nabídku z letáku Primark nakoupit i v České republice, kde je zatím jen jediná prodejna v Praze. Oblíbený sortiment však můžete i objednat z internetových stránek primark.com. Dáváte-li přednost jiným značkám z kategorie Oděv, obuv a sport , prohlédněte si nabídky dalších obchodů – jako je třeba Altisport, Marks & Spencer, Nordblanc, Petrklíč, Rock Point, Decathlon, Bezvasport, Humanic, Zara a Cellbes.

Tričko s vaším oblíbeným seriálem? V obchodě Primark žádný problém

Assortment

V Primarku nakoupíte spoustu oblečení za málo peněz. Naleznete zde oddělení pro ženy, muže i děti. Pro všechny pak pořídíte ponožky, kalhoty, trička, mikiny, bundy i různé typy obuvi. K tomu si vyberete i doplňky jako kabelky, peněženky, pásky, čepice a kšiltovky.

Kromě oblečení v letáku Primark objevíte i sekci kosmetiky. V té si vyberete produkty pro péči o pleť i o vlasy. Obchod nabízí i dekorativní kosmetiku, vůně a umělé nehty. Z doplňků do bytu si pak můžete vybrat například svíčky, rámečky na fotky, ale také lůžkoviny.

V sortimentu obchodu Primark vás pravděpodobně zaujmou i spolupráce se známými filmy a seriály. Není nijak těžké si tedy v nabídce najít třeba ponožky Pringles, svetr s logem Star Wars nebo tričko s motivem Harryho Pottera. Prohlédněte si tedy nejnovější Primark leták, který nese název PRIMARK leták, a zjistěte, zda je v nabídce oblečení s motivem vašeho oblíbeného pořadu.

 

S letáky Kimbino hravě ušetříte

Kimbino App

Díky Kimbino.cz je šetření jednoduché. Naleznete zde letáky všech obchodů, které vás zajímají. Ať už hledáte potraviny, kosmetiku, automobily nebo oblečení, Kimbino letáky jsou tu pro vás. Tištěné papírové letáky, které akorát přitěžují životnímu prostředí, už dávno vyšly z módy. S elektronickými letáky si totiž nabídky hravě porovnáte, a vyberete tak tu nejvýhodnější akci.

Vše je ještě jednodušší, když si stáhnete aplikaci Kimbino, díky které budete mít všechny letáky přehledně ve svém mobilu. Přímo během nákupu si tak snadno najdete, která akce je skutečně ta nejvýhodnější.

REKLAMA

Další letáky z kategorie

REKLAMA